Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Chotěnovská

Lenka Chotěnovská

grafička a webdesignérka

Lenka Chotěnovská
Lenka Chotěnovská - logo

Profesionální kreativní grafika a webdesign neboli tvorba www stránek. Odborné vzdělání se zaměřením na reklamní a propagační činnost, profi software Adobe, dobré referencepraxe v oboru od roku 2006.

  • Kvalitní webdesign – Pěkné, funkční a přístupné www stránky odpovídající marketingu a image firmy: weby, e-shopy, portály, redesign, micro-site a webové vizitky.
  • Vizuální styl firmy – loga a celý corporate design firmy; tvorba originální, zapamatovatelné značky a její aplikace na vizitky, dopisní papíry, obálky, tiskoviny, letáky, brožury, případně firemní oblečení, potisky a polepy vozidel.
  • Kreativní tiskoviny – Návrh vzhledově atraktivních tiskovin v souladu vizuálním stylem firmy.

Potřebujete více komplexní služby? V rámci našeho online marketingového týmu livebrand nabízíme vytvoření webu, budování online brandu a komplexní online marketing: PPC, remarketing, reklama na sociálních sítích, návrh a realizace kreativní grafiky, copywriting, email marketing a video marketing. Všechno poskytují kolegové freelanceři specialisté na danou oblast.

Portfolio:

Logo pro web Lovime.bioLogo pro MedovínoNávrh loga pro projekt Streetworkout.czLogo DvacetpětkaTvorba loga Zola
Zobrazit všech 78 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lenka Chotěnovská
Nad Mazankou 14
Praha
182 00
Mobil:774 632 017
Email:chotenovska.lenka@gmail.com
Web:www.lenkachotenovska.cz
LinkedIn:LinkedIn chotenovska
Účet:2300106703 / 2010 (Fio)
:75835011 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Potřebovali jsme navrhnout webové stránky pro ekonoma Lukáše Kovandu. Spolupráce s Lenkou Chotěnovskou byla od samého začátku perfektní. Nejdřív jsme na nezávazné schůzce osobně probraly naše představy výstupu a finanční a časová očekávání. Lenka se snažila také pochopit, v čem například Lukáš Kovanda vyniká, v čem spočívá jeho přidaná hodnota oproti konkurenci, aby mohla web dobře postavit. Lenka nám na základě úvodního rozhovoru nabídla služby, které skvěle vycházely vstříc našim požadavkům. Dále jsme komunikovaly zejména přes email, což nám výrazně šetřilo čas a nemělo to dopad na kvalitu výstupů. S Lenkou se výborně komunikuje. Rozuměla našim požadavkům, ač nebyly formulovány ve webovém žargonu. Postupně stránky rozšiřujeme a upravujeme na základě aktuálních potřeb. Opět využíváme služeb Lenky. Během úprav jsem ocenila také její podněty, jako například řešení newsletteru, který Lukáš Kovanda pravidelně odesílá. Velmi se mi také líbilo, že jsme věděli cenu za web a dodatečné práce předem. Přesvědčte se o její práci na www.lukaskovanda.cz. Kdybych potřebovala další webové stránky tohoto charakteru, určitě bych se na Lenku Chotěnovskou obrátila. Velmi spolupráci s ní doporučuji. Osobně jsem ji doporučila už minimálně dvěma lidem, kteří obdobné služby potřebovali.
Lenka Andrýsová

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS