Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Chotěnovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lenka Chotěnovská — grafička a webdesignérka

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Lenka Chotěnovská:
Lenka nabízí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Její grafické výstupy jsou profesionální, moderní a přesně odpovídající zadání. Spolupráci s Lenkou mohu jenom doporučit a těším se na další spolupráci s ní.

Mgr. Michal Binka

www.seoprakticky.cz ~ michal@seoprakticky.cz ~ 608 963 720
Spolupráci s Lenkou hodnotím velmi kladně – cit pro barvy, zajímavé nápady, trpělivost a hladká komunikace. Jsem ráda, že jsem se rozhodla nechat design udělat právě od ní. Těším se na další spolupráci a děkuji.

Petra Šarmová

provozovatelka e-shopu s přírodními produkty CaliVita
www.extrakt.cz
Lenka Chotěnovská mi zpracovávala veškeré tiskoviny k naší svatbě. Dle zadání mi vytvořila svatební oznámení a navrhla grafickou podobu dalších tiskovin. Grafické zpracování bylo přesně podle mých představ, výsledek je opravdu perfektní! Oceňuji rychlou a příjemnou komunikaci, cit pro věc a také trpělivost. Myslím, že jsem si toho „navymýšlela“ docela dost, spousty detailů, ale Lenka vždy obratem vyhověla veškerým mým požadavkům a připomínkám. Moc ráda doporučím všem!

Michaela Fridrichová

nevěsta
S Lenkou jsme připravovali redesign značky přírodních potravinových doplňků včetně nového logotypu a webu. Po několika prvních pokusech jsme celkem brzy nalezli společnou vlnu a Lenka v rychlém sledu navrhla nové logo, kompletní řadu nových etiket, a také design nového webu. Vše ve vzájemné synergii, vyjadřující jasně naši filosofii i typ produktů, které nabízíme. Oceňuji zejména flexibilní přístup a rychlé provádění změn. S Lenkou budeme i nadále spolupracovat a rozvíjet detaily nového designu.

Petr Žemlička

Marketing Director
www.empower-supplements.com
U grafičky Lenky Chotěnovské jsem si nechal vyrobit logo pro nově vznikající značku. Po nastínění základních požadavků a představ mi po pár dnech paní Chotěnovská představila 2 verze nového loga. Obě byly naprosto nápadité, originální a profesionálně podané. Nakonec jsem se rozhodl pro kombinaci obou variant, kterou mi paní Chotěnovská ve velice krátkém čase zpracovala. S výsledkem jsem byl maximálně spokojen, včetně finálního zpracování podkladů, vizitek atd. Každopádně mohu absolutně doporučit tuto mladou, nápaditou a originální grafičku.

Ing. Martin Karpíšek

produktový manažer
www.nugo.cz
Hledala jsem někoho, komu bych nemusela složitě vysvětlovat, co potřebuji. Stránky jsem navíc potřebovala vytvořit rychle a bez zbytečných průtahů. Lenka Chotěnovská mě okamžitě vyhověla a navrhla vzhled stránek. Nejvíc jsem ocenila její osobní přístup, výbornou komunikaci, kreativitu a trpělivost s mojí neznalostí technických detailů. Řada klientů mi stránky již pochválila. Z moji strany je naprostá spokojenost a Lenku všem vřele doporučuji.

Monika Reilly

majitelka firmy Star Translator
www.startranslator.com
Doporučuji spolupráci s paní Chotěnovskou. 100% spolehlivost a výborný cit pro design. Práce vždy perfektně odvedená.

Antonín Tuček

majitel firmy
www.atome.cz
Paní Chotěnovská pro nás navrhovala kompletní corporate identity + tištěný prospekt. Spolupráci s ní mohu určitě moc doporučit, vložila do práce spoustu svých nápadů, design navrhla moderní, čistý a přitom prakticky použitelný. Ocenili jsme i časovou flexibilitu, díky které se nám podařilo zvládnout celý projekt ve velmi napjatém termínu.

Mikuláš Burgr

Osobní IT průvodce
Výborná práce a super grafika. Příjemné vystupování a kamarádský přístup.

Jiří Kubík

European Financial Advisor
www.kubikjiri.cz
Lenka Chotěnovská je grafik, se kterým jako firma spolupracujeme téměř 7 let. Za uplynulou dobu naší spolupráce jsme spolu realizovali snad všechny typy grafické práce – od obyčejných propagačních letáků, rozsáhlejších katalogů, etiket různých výrobků, až po kompletní návrh webových stránek. Spolupráci s Lenkou doporučuji hlavně kvůli její trpělivosti, osobnímu přístupu k jednotlivým zakázkám a také modernímu a osobitému stylu.

Martin Mikula

majitel firmy
www.elixi.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS