Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Malota (Svobodová) — PPC specialistka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Na Rybizak.cz jsme velice spokojeni. Dříve nám PPC dělala renomovaná agentura a ve srovnání s Lenkou Malota (Svobodovou) je to miliarda ku jedné ve prospěch Lenky. Díky a těším se na dlouholetou spolupráci.

Petr Čerňanský
CEO ve společnosti Rybízák s.r.o.
www.rybizak.cz petr.cernansky@gmail.com 773 581 141

S Lenkou spolupracujeme v nanoSPACE již od roku 2018. Lenka nám spravuje kampaně na Skliku a Adwords. Na Lence oceňujeme její obrovskou profesionalitu a pečlivost, ale také její rozhled a pracovní nasazení. Čeho si ale na Lence nejvíce ceníme, že se opravdu aktivně snaží pomoci firmě, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, a to i nad rámec svých povinností. S Lenkou je navíc jednoduchá a rychlá domluva.

Lucie Konečná
Marketing Manager, nanoSPACE
www.nanoSPACE.cz marketing@nanospace.cz 733 550 366

Lenka (Svobodová) Malota je opravdový profesionál na svém místě. Po jejím zásahu a doporučeních se nám rapidně zvýšil příchod poptávek, provedené optimalizace v rámci PPC kampaní přináší v poměru cena/výkon značné množství nově příchozích klientů. Pečlivý přístup, profesionální jednání a každotýdenní report. Za náš e-shop můžu jen doporučit, prostě skvělá spolupráce.

Barbora Sklenářová
www.oknodily.cz

Dobrý den, jmenuji se Kamil Jelínek, pracuji v realitní kanceláři RE/MAX Alfa a rád bych se podělil o svou zkušenost s touto profesionálkou. Ing. Malota (Svobodovou) jsem oslovil po zralé úvaze pro přípravu PPC kampaní pro odhady cen nemovitostí v určitých PSČ okr. Brno-město na mých stránkách www.kamiljelinek.cz. Zadání bylo nastavení (a správa) funkčních kampaní, měření a zlepšování parametrů kampaně pro dosažení co nejvyššího množství konverzí, ideálně rovnoměrně rozložených v čase a za co nejnižší možnou cenu konverze. Kampaně jsou ve vyhledávací i zobrazovací síta AdWords. Jsem velmi spokojen s dosavadními výsledky, její komunikací, pracovním nasazením, znalostmi, dovednostmi a důvtipem, se kterým si sl. Malota (Svobodová) dokáže poradit v řešení asi ne úplně typických kampaní v realitní branži. Zdůraznit bych chtěl její pečlivost. Co dále kvituji s povděkem je to, že o zadání aktivně přemýšlí, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, vše nad rámec svých povinností. Práce na mých kampaních bude možná nikdy nekončícím procesem a už teď uvažuji o prohloubení spolupráce s touto dynamickou mladou dámou. Také toto, věřím, svědčí o mé velké spokojenosti.

Kamil Jelínek
realitní makléř RE/MAX Alfa
www.kamiljelinek.cz kamiljelinek@centrum.cz 774 006 863

Jsem velice rád, že jsem na základě kladných referencí oslovil právě inženýrku Lenku Malota. Vytvořila pro moji firmu srozumitelný a obsáhlý audit PPC reklamy. Teprve po tomto auditu jsem poznal jak velké mám v této oblasti rezervy. Po dlouhém telefonním rozhovoru, kde jsme dávali reklamu do pořádku vím, že budu služby paní inženýrky využívat pravidelně.

Tomáš Smetana
jednatel společnosti

S Lenkou spolupracujeme již delší dobu a rozhodně mohu její služby jen doporučit. K práci přistupuje zodpovědně a profesionálně. Problematice rozumí, komunikace je skvělá a její práce nám přinesla objektivně velké výsledky. S Lenkou jsme maximálně spokojeni.

Radovan Zadražil
Kvinting.cz
www.kvinting.cz

S Lenkou spolupracujeme řadu let a jsme s její prací opravdu maximálně spokojeni. Naše rozsáhlé a složité kampaně neustále vylepšuje a vylaďuje. Skvěle komunikuje s podporou na Google – kdo si to někdy zkusil tak ví, že tato schopnost je k nezaplacení. Díky svým rozsáhlým znalostem v oblasti online marketingu skvěle spolupracuje s celým naším týmem a pomáhá tak značnou měrou k našemu úspěchu. Je vždy dostupná a v případě nutnosti řešit vzniklou situaci okamžitě reaguje. Spolupráci s Lenkou mohu vřele doporučit.

Pavel Štěpka
ředitel Pharmacopea CZ s.r.o.
www.superionherbs.cz

Ať to nemusíte googlit, Lenka je moje dcera. Věřte, prosím, že pokud bych s její prací nebyl spokojen, doporučení bych nenapsal. Realizovala mi konverzi e-shopu voltik.cz z Presty na Shoptet, aby bylo možné snáze aplikovat marketingové nástroje, feedy na srovnávače cen, Google Adwords, PPC a Google nákupy, vyhodnocuje analytiku, realizovala mi novou platební bránu na online platby a kdo ví, co ještě. Udělala to komplet, sama, dobře a za rozumnou cenu. Znám ji. Vím, že ji to baví, je rychlá, velmi pracovitá a má chuť to dělat férově. Hračky VOLTIK vymýšlím a vyrábím už 25 let a v posledních letech jsem začal zjišťovat, že je důležité nejen kvalitně vyrábět a inovovat, ale postarat se i o svou „digitální stopu“ na internetu. Musel jsem přehodnotit svůj vztah ke slovu marketing, data jsou nezpochybnitelná. Nárůst nákupů na našem e-shopu voltik.cz ve srovnání se stejným obdobím loňského roku je v násobcích, přestože prodáváme dráž, než naši distributoři. Rovněž objednávky velkoodběratelů jsou proti loňsku mnohem vyšší. Vypadá to, že jediné, co se proti loňsku změnilo je, že je nás prostě díky marketingové aktivitě Lenky na internetu víc vidět.

Ing. Ivan Svoboda
VOLTIK toys. – majitel, designér, konstruktér a technolog
www.voltik.cz

Lenka pro nás realizuje podporu obsahu na našem blogu www.strossle.com/cs a generování leadů. S její prací jsem velmi spokojen. Její práce nekončí jen nastavením PPC, ale přidává i hodnotné podněty k podobě landing page a textaci na webu. Mohu jenom doporučit ke spolupráci!

Patrik Mališ
Strossle Czechia country manager
http://www.strossle.com/cs

Lenka Malota (Svobodová) je opravdu profík, má dobré nápady a hlavně je s ní velmi rychlá komunikace. Její služby jsem využila k prezentaci nově otevřeného Svatebního salonu Dáša a můžu říct, že se mi zvýšil několikanásobně nárůst zákazníků. Lenku vřele doporučuji.