Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Malota (Svobodová) > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Malota (Svobodová) — PPC specialistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Lenka Malota (Svobodová):
Na Rybizak.cz jsme velice spokojeni. Dříve nám PPC dělala renomovaná agentura a ve srovnání s Lenkou Svobodovou je to miliarda ku jedné ve prospěch Lenky. Díky a těším se na dlouholetou spolupráci.

Petr Čerňanský

CEO ve společnosti Rybízák s.r.o.
www.rybizak.cz ~ petr.cernansky@gmail.com ~ 773 581 141
S Lenkou spolupracujeme v nanoSPACE už téměř dva roky. Lenka nám spravuje kampaně na Skliku a Adwords. Na Lence oceňujeme její obrovskou profesionalitu a pečlivost, ale také její rozhled a pracovní nasazení. Čeho si ale na Lence nejvíce ceníme, že se opravdu aktivně snaží pomoci firmě, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, a to i nad rámec svých povinností. S Lenkou je navíc jednoduchá a rychlá domluva.

Lucie Konečná

Marketing Manager, nanoSPACE
www.nanoSPACE.cz ~ marketing@nanospace.cz ~ 733 550 366
Lenka Svobodová je opravdový profesionál na svém místě. Po jejím zásahu a doporučeních se nám rapidně zvýšil příchod poptávek, provedené optimalizace v rámci PPC kampaní přináší v poměru cena/výkon značné množství nově příchozích klientů. Pečlivý přístup, profesionální jednání a každotýdenní report. Za náš e-shop můžu jen doporučit, prostě skvělá spolupráce.

Barbora Sklenářová

www.oknodily.cz
Dobrý den, jmenuji se Kamil Jelínek, pracuji v realitní kanceláři RE/MAX Alfa a rád bych se podělil o svou zkušenost s touto profesionálkou. Ing. Svobodovou jsem oslovil po zralé úvaze pro přípravu PPC kampaní pro odhady cen nemovitostí v určitých PSČ okr. Brno-město na mých stránkách www.kamiljelinek.cz. Zadání bylo nastavení (a správa) funkčních kampaní, měření a zlepšování parametrů kampaně pro dosažení co nejvyššího množství konverzí, ideálně rovnoměrně rozložených v čase a za co nejnižší možnou cenu konverze. Kampaně jsou ve vyhledávací i zobrazovací síta AdWords. Jsem velmi spokojen s dosavadními výsledky, její komunikací, pracovním nasazením, znalostmi, dovednostmi a důvtipem, se kterým si sl. Svobodová dokáže poradit v řešení asi ne úplně typických kampaní v realitní branži. Zdůraznit bych chtěl její pečlivost. Co dále kvituji s povděkem je to, že o zadání aktivně přemýšlí, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, vše nad rámec svých povinností. Práce na mých kampaních bude možná nikdy nekončícím procesem a už teď uvažuji o prohloubení spolupráce s touto dynamickou mladou dámou. Také toto, věřím, svědčí o mé velké spokojenosti.

Kamil Jelínek

realitní makléř RE/MAX Alfa
www.kamiljelinek.cz ~ kamiljelinek@centrum.cz ~ 774 006 863
Lenka pro nás realizuje podporu obsahu na našem blogu www.strossle.com/cs a generování leadů. S její prací jsem velmi spokojen. Její práce nekončí jen nastavením PPC, ale přidává i hodnotné podněty k podobě landing page a textaci na webu. Mohu jenom doporučit ke spolupráci!

Patrik Mališ

Strossle Czechia country manager
http://www.strossle.com/cs
S Lenkou spolupracujeme řadu měsíců a jsme s její prací opravdu maximálně spokojeni. Naše rozsáhlé a složité kampaně neustále vylepšuje a vylaďuje. Skvěle komunikuje s podporou na Google – kdo si to někdy zkusil tak ví, že tato schopnost je k nezaplacení. Díky svým rozsáhlým znalostem v oblasti online marketingu skvěle spolupracuje s celým naším týmem a pomáhá tak značnou měrou k našemu úspěchu. Je vždy dostupná a v případě nutnosti řešit vzniklou situaci okamžitě reaguje. Spolupráci s Lenkou mohu vřele doporučit.

Pavel Štěpka

ředitel Pharmacopea CZ s.r.o.
www.superionherbs.cz
Ať to nemusíte googlit, Lenka je moje dcera. Věřte, prosím, že pokud bych s její prací nebyl spokojen, doporučení bych nenapsal. Realizovala mi konverzi e-shopu voltik.cz z Presty na Shoptet, aby bylo možné snáze aplikovat marketingové nástroje, feedy na srovnávače cen, Google Adwords, PPC a Google nákupy, vyhodnocuje analytiku, realizovala mi novou platební bránu na online platby a kdo ví, co ještě. Udělala to komplet, sama, dobře a za rozumnou cenu. Znám ji. Vím, že ji to baví, je rychlá, velmi pracovitá a má chuť to dělat férově. Hračky VOLTIK vymýšlím a vyrábím už 25 let a v posledních letech jsem začal zjišťovat, že je důležité nejen kvalitně vyrábět a inovovat, ale postarat se i o svou „digitální stopu“ na internetu. Musel jsem přehodnotit svůj vztah ke slovu marketing, data jsou nezpochybnitelná. Nárůst nákupů na našem e-shopu voltik.cz ve srovnání se stejným obdobím loňského roku je v násobcích, přestože prodáváme dráž, než naši distributoři. Rovněž objednávky velkoodběratelů jsou proti loňsku mnohem vyšší. Vypadá to, že jediné, co se proti loňsku změnilo je, že je nás prostě díky marketingové aktivitě Lenky na internetu víc vidět.

Ing. Ivan Svoboda

VOLTIK toys. – majitel, designér, konstruktér a technolog
www.voltik.cz
Lenka Svobodová je opravdu profík, má dobré nápady a hlavně je s ní velmi rychlá komunikace. Její služby jsem využila k prezentaci nově otevřeného Svatebního salonu Dáša a můžu říct, že se mi zvýšil několikanásobně nárůst zákazníků. Lenku vřele doporučuji.

Dagmar Vystrčilová

www.svatebnisalondasa.cz ~ dasa.vystrcilova@seznam.cz
V Suitu s Lenkou spolupracujeme v oblasti online marketingu již řadu měsíců a s její prací jsme byli vždy maximálně spokojeni. Její doménou není pouze správa kampaní našich klientů, ale také důsledné plnění zadaných termínů a vysoká kvalita zpracovaných reportů. Její služby můžeme doporučit dál.

Radim Malota

Creative Director | SUITU websites SE
suitu.cz
S Ing. Lenkou Svobodovou spolupracuji již několik měsíců. V poslední době připravuje změnu www stránek pro mé firmy. Spolupráce je velmi příjemná a erudovaná. Rovněž mi pomáhá i s ostatními produkty na PC a internetu. Tato nová spolupráce přináší okamžité první výsledky. Se spolupráci jsem maximálně spokojen, jak s kvalitou práce, profesionalitou, velkým přehledem v dané problematice a osobním milým přístupem. Spolupráci mohu všem velmi doporučit.

MUDr. Libor Novosad

Vesalion s.r.o., L.K.N.Arthrocentrum, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS