Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Malota (Svobodová) — PPC specialistka


Zobrazuji č. 11-14 z celkem 14 doporučení

S Ing. Lenkou Malota (Svobodovou) spolupracuji již několik let. Spolupráce je velmi příjemná a erudovaná. Tato nová spolupráce přináší okamžité první výsledky. Se spolupráci jsem maximálně spokojen, jak s kvalitou práce, profesionalitou, velkým přehledem v dané problematice a osobním milým přístupem. Spolupráci mohu všem velmi doporučit.

MUDr. Libor Novosad
Vesalion s.r.o., L.K.N.Arthrocentrum, s.r.o.

Za pnholding.cz a.s. určitě doporučuji. Původně nám brigádně pomáhala s texty našich webovek a menší propagací. Takže jsme rádi, že se do toho pustila naplno a my tak získali konečně PPC odborníka.

Pavel Neumann
www.pnholding.cz

V Suitu s Lenkou spolupracujeme v oblasti online marketingu již řadu měsíců a s její prací jsme byli vždy maximálně spokojeni. Její doménou není pouze správa kampaní našich klientů, ale také důsledné plnění zadaných termínů a vysoká kvalita zpracovaných reportů. Její služby můžeme doporučit dál.

Radim Malota
Creative Director | SUITU websites SE
suitu.cz

Paní Ing. Lenku Malotovou mohu jedině doporučit. Využil jsem jejích služeb k nastavení cílené reklamy na vydávané zdravotní prostředky a obecné zlepšení povědomí o nové ambulanci. Naše spolupráce přinesla brzy kýžené výsledky, kdy došlo k nárůstu počtu objednávek a výdejů prostředků. Díky dobrému zacílení reklamy byl i přes naše poměrně velké představy dodržen stanovený finanční měsíční limit. Při četných přínosných konzultacích bylo navíc nastavení reklamy neustále dolaďováno a v současné podobě daleko předčilo naše původní očekávání. S paní Ing. Lenkou Malotovou budeme spolupracovat i nadále a při dalších kampaních bude naší první volbou.

Martin Formánek
lékař
www.centrumORL.cz