Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Malota (Svobodová) — PPC specialistka


Zobrazuji č. 11-18 z celkem 18 doporučení

S Lenkou spolupracujeme řadu let a jsme s její prací opravdu maximálně spokojeni. Naše rozsáhlé a složité kampaně neustále vylepšuje a vylaďuje. Skvěle komunikuje s podporou na Google – kdo si to někdy zkusil tak ví, že tato schopnost je k nezaplacení. Díky svým rozsáhlým znalostem v oblasti online marketingu skvěle spolupracuje s celým naším týmem a pomáhá tak značnou měrou k našemu úspěchu. Je vždy dostupná a v případě nutnosti řešit vzniklou situaci okamžitě reaguje. Spolupráci s Lenkou mohu vřele doporučit.

Pavel Štěpka
ředitel Pharmacopea CZ s.r.o.
www.superionherbs.cz

Paní Ing. Lenku Malotovou mohu jedině doporučit. Využil jsem jejích služeb k nastavení cílené reklamy na vydávané zdravotní prostředky a obecné zlepšení povědomí o nové ambulanci. Naše spolupráce přinesla brzy kýžené výsledky, kdy došlo k nárůstu počtu objednávek a výdejů prostředků. Díky dobrému zacílení reklamy byl i přes naše poměrně velké představy dodržen stanovený finanční měsíční limit. Při četných přínosných konzultacích bylo navíc nastavení reklamy neustále dolaďováno a v současné podobě daleko předčilo naše původní očekávání. S paní Ing. Lenkou Malotovou budeme spolupracovat i nadále a při dalších kampaních bude naší první volbou.

Martin Formánek
lékař
www.centrumORL.cz

Lenka pro nás realizuje podporu obsahu na našem blogu www.strossle.com/cs a generování leadů. S její prací jsem velmi spokojen. Její práce nekončí jen nastavením PPC, ale přidává i hodnotné podněty k podobě landing page a textaci na webu. Mohu jenom doporučit ke spolupráci!

Patrik Mališ
Strossle Czechia country manager
http://www.strossle.com/cs

Lenka Malota (Svobodová) je opravdu profík, má dobré nápady a hlavně je s ní velmi rychlá komunikace. Její služby jsem využila k prezentaci nově otevřeného Svatebního salonu Dáša a můžu říct, že se mi zvýšil několikanásobně nárůst zákazníků. Lenku vřele doporučuji.

S Ing. Lenkou Malota (Svobodovou) spolupracuji již několik let. Spolupráce je velmi příjemná a erudovaná. Tato nová spolupráce přináší okamžité první výsledky. Se spolupráci jsem maximálně spokojen, jak s kvalitou práce, profesionalitou, velkým přehledem v dané problematice a osobním milým přístupem. Spolupráci mohu všem velmi doporučit.

MUDr. Libor Novosad
Vesalion s.r.o., L.K.N.Arthrocentrum, s.r.o.

Za pnholding.cz a.s. určitě doporučuji. Původně nám brigádně pomáhala s texty našich webovek a menší propagací. Takže jsme rádi, že se do toho pustila naplno a my tak získali konečně PPC odborníka.

Pavel Neumann
www.pnholding.cz

V Suitu s Lenkou spolupracujeme v oblasti online marketingu již řadu měsíců a s její prací jsme byli vždy maximálně spokojeni. Její doménou není pouze správa kampaní našich klientů, ale také důsledné plnění zadaných termínů a vysoká kvalita zpracovaných reportů. Její služby můžeme doporučit dál.

Radim Malota
Creative Director | SUITU websites SE
suitu.cz

Paní Lenka Malota je profesionál s proklientským přístupem. Její doporučení a optimalizace PPC kampaní měla velmi pozitivní dopad na navýšení počtu objednávek našeho e-shopu při zachování stávajícího budgetu. Velmi oceňuji snahu firmě pomoci cennými nápady a návrhy na zlepšení, nad rámec smluvního vztahu. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Ing. Šárka Zavadilová
majitelka e-shopu a šicí dílny Ma-Tata
www.ma-tata.cz