Mgr. Lenka Nehasilová

ilustrátorka

Status: k vašim službám Působnost: celý svět, osobně Praha

Jsem ilustrátorka a zakladatelka značky [KI:ORE] Design, která prostřednictvím digitálních i klasických obrázků vypráví příběhy. Promítá se v nich má téměř nekonečná fantazie, ale i úplně obyčejná každodennost. Ráda do světa vypouštím veselé věci, často proto ztvárňuji zvířata a dětské motivy.

  • Ilustrace – dětské knihy, učebnice, ilustrace na web
  • Designové návrhy – potisky textilu, ilustrace pro dárkové předměty, návrhy tetování, osobní obrázky na přání
  • Omalovánky a autorské šablony – materiály pro vaši vlastní tvorbu: omalovánky pro děti i dospělé, instagramové šablony, pracovní plánovače a to-do listy, seznamy atd.

Aktivně kreslím mnoho let. Absolvovala jsem několik kurzů umělecké kresby a ilustrace. Profesionálně se ilustraci věnuji od roku 2021. Nejčastěji kreslím digitálně (software Procreate), ale rozumím si i s linery, pastelkami, tužkami či křídou. Ve volných chvílích svou tvorbu rozšiřuji také o psaní a fotografování.

Mgr. Lenka Nehasilová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Lenka Nehasilová
Severní I 2911/8
Praha 4
141 00
Email:leni@letvo.cz
Web:letvo.cz
Facebook:kioredesign
Instagram:kiore.draws
LinkedIn:lenka-nehasilova
Účet:1089701034/3030
IČ:01783769

Doporučení
z první ruky

Leničku opravdu moc doporučuji. Pokud chcete získat nádherný obrázek v úžasném stylu, není lepší volby. Já narychlo sháněla obrázek pro známé k výročí. Obrázek byl specifický pro ty, kdo ho měli dostat. Společně s Lenkou jsme probraly, jak by měl obrázek vypadat, co je pro něj podstatné a co nechám na její fantazii. Lenka mi brzy poslala návrh, jak by mohl obrázek vypadat, dořešily se nějaké drobné detaily a pak už se pustila do práce. Obrázek je úžasný, moc se mi líbí, dorazil v termínu kdy jsme se domluvily. Takže samá pozitiva. Určitě si u ní něco hezkého objednejte!

Lilly S.

datová analytička a programátorka