Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Novotná

Lenka Novotná

grafička

Lenka Novotná
Lenka Novotná - logo

Komplexní grafické práce pro firmy a živnostníky – od grafického návrhu, přes sazbu a tvorbu tiskových dat k zajištění výroby, po typografii a předtiskovou přípravu. Katalogy, knihy, letáky, plakáty; loga a logomanuály, manuály jednotného vizuálního stylu; firemní tiskoviny, obalový design, POS stojany, webdesign, polepy aut, výloh apod.

Více než 13 let praxe. Rutinní znalost programů Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat.

Ukázky práce:

Logo HandmadeObaly pro náplastiStojan POSNávrh letákuLogo pro Opravnu oděvů
Zobrazit všech 86 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lenka Novotná
Mudr. Františka Sovy 61
Vsetín (Zlínský kraj)
755 01
Mobil:606 301 753
Email:studio@gd3d.cz
Web:www.gd3d.cz
:01739620 (plátce DPH)
DIČ:CZ7954025706

Doporučení z první ruky

S paní Lenkou Novotnou spolupracuje Lilie – centrum dramatické výchovy od svého založení. Její invenční a vysoce profesionální přístup se projevil jednak při realizaci grafické podoby našich webových stránek, jejichž úroveň vysoce hodnotí nejen naši klienti, ale i veřejnost, a také při jejich systematické aktualizaci. Paní Lenka nám vždy flexibilně a ochotně vychází vstříc, její práce je kvalitní a spolehlivá. Díky ní prezentace našich pedagogických výstupů přinášejí radost nejen rodinám dětí, které Lilii navštěvují, ale často se stávají i zdrojem inspirace pro naše profesní kolegy. Grafička Lenka Novotná je platným a důležitým členem našeho pracovního týmu, jejíž služby lze rozhodně doporučit.
Zuzana Zvardoňová
Lilie – centrum dramatické výchovy

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS