Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Novotná

Lenka Novotná

grafička

Lenka Novotná
Lenka Novotná - logo

Komplexní grafické práce pro firmy a živnostníky – od grafického návrhu, přes sazbu a tvorbu tiskových dat k zajištění výroby, po typografii a předtiskovou přípravu. Katalogy, knihy, letáky, plakáty; loga a logomanuály, manuály jednotného vizuálního stylu; firemní tiskoviny, obalový design, POS stojany, webdesign, polepy aut, výloh apod.

Více než 13 let praxe. Rutinní znalost programů Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat.

Ukázky práce:

Logo HandmadeObaly pro náplastiStojan POSNávrh letákuLogo Le-Doc
Zobrazit všech 83 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lenka Novotná
Mudr. Františka Sovy 61
Vsetín (Zlínský kraj)
755 01
Mobil:606 301 753
Email:studio@gd3d.cz
Web:www.gd3d.cz
:01739620 (plátce DPH)
DIČ:CZ7954025706

Doporučení z první ruky

S paní Lenkou Novotnou jsme začali spolupracovat na grafických podkladech pro připravovanou knižní publikaci Živá půda pro nakladatelství Academia na konci loňského roku. Po prvních návrzích zpracovaných na základě našich požadavků (grafická a textová schémata, obrázky atd.) jsme se bez váhání pustili do intenzivní spolupráce. Ačkoliv nejsme ještě v závěrečné fázi se všemi grafickými přílohami, musím konstatovat, že volba byla správná. Se způsobem provedení, grafickou formou a pojetím jsem velmi spokojen a věřím, že i čtenáři připravované knihy toto ocení. Velmi rád toto vyjádření ještě doplním po finálních a redakčních úpravách celého díla nakladatelem.
Karel Tajovský
člen autorského kolektivu připravované publikace Živá půda

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS