Doporučení z první ruky

Lenka Novotná — grafička a ilustrátorka


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Lenkou Novotnou spolupracujeme již druhým rokem v oblasti DTP. Řešíme spolu nejrůznější zakázky pro naše klienty - od jednodušších (vizitky, letáky, pohlednice, plakáty…) až po složitější, jako jsou kalendáře, publikace, firemní katalogy a jiné tiskoviny. Vše včetně grafického návrhu až po tisková data k produkci. Zpracování je vždy rychlé, přesné a vyhovující pro nejrůznější produkční technologie - ofset, digital, inkoust apod. Se spoluprací jsme spokojeni a budeme ji využívat i nadále.

Eva Krchová
majitel reklamní společnosti
www.trifidi.cz

Lenku jsem oslovila před třemi roky po prohlédnutí jejího portfolia. Zaujal mě jednoduchý styl, vkus a vtip jejích výstupů. Lenka obratem odpověděla a od té doby je naše spolupráce velká radost a zábava. Vždy se těším, když otevírám přílohu mailu, jak pěkně zpracovaný úkol na mě vyskočí. Na Lenku jsem si vymyslela spoustu zapeklitostí, ale se vším si skvěle a rychle poradila a mě potěšila. Od letáků přes billboardy až po sazbu publikace, tvorbu log a vlastní ilustrace. Lenka komunikuje stručně, jasně, včas a mile. Co neví, si sama zjistí. Je to poklad. A opravdová profesionálka.

Jana Markovičová
First Lady of Liberland
Liberland.org firstlady@gov.ll.land

S paní Lenkou Novotnou jsem spolupracovala na knize „Jak si hraje Smyslovka aneb Babi, dědo pojďte si s námi hrát“ a také na dalších projektech. Její návrhy a nápady jsou úžasné! Velmi obdivuji její operativní a rychlé řešení, vstřícnost a schopnost maximálně vyhovět zadání. Jsem ráda, že jakýkoliv grafický projekt mohu řešit právě s ní.

Ing. Mgr. Hana Vojtová
jednatelka
smyslovaaktivizace.cz

Byly jsme s paní grafičkou nesmírně spokojené! Po dlouhém marném hledání osoby, která skutečně ovládá řemeslo, je ochotná respektovat přání klienta a netlačí mu vlastní vizi, jsme konečně nalezly :-). Předchozí zkušenosti s jinými grafiky byly bohužel více než tristní. Nevěděli, kolik by si za práci řekli (naprosto nepřiměřené sazby), peníze si účtovali ještě dřív, než něco předvedli, a nakonec se ukázalo, že vše je problém a „nic nejde“ tak, jak chceme. Až s Lenkou Novotnou najednou nebyl problém NIC :-). Vše šlo hladce, rychle a my byly nadšené… Výsledkem je kniha Příběhy statečných koní pro statečné děti, která si už třetí měsíc nachází své čtenáře :-). Paní Novotnou vřele doporučujeme každému!

MgA. Tereza Bělinová
autorka knihy Příběhy statečných koní pro statečné děti
www.pohadkovahipoterapie.cz ziegchen@centrum.cz 775 132 011

S Lenkou dlouhodobě spolupracuji na tvorbě publikací (českých i cizojazyčných), které jsou určeny školám a učitelům. Její práce je precizní, čistá, vkusná a přitom nápaditá a atraktivní. Za uplynulých 10 let jsme vytvořily bezpočet publikací, ale také pro nás navrhovala loga a tvořila potisky reklamních předmětů. Je precizní, spolehlivá, rychlá. Jsem za naši spolupráci moc vděčná.

Martina Němcová
projektová koordinátorka, Zlínský kraj