Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Novotná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lenka Novotná — grafička

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Lenka Novotná:
Výborně zpracovaný návrh nového loga společnosti, včetně přípravy vizitek. Návrh byl zpracován velice rychle a na první pokus zcela vyhovoval.

Jan Leminger

specialista na digitální správu dokumentů a archivaci
www.le-doc.cz ~ leminger@le-doc.cz ~ 777 131 315
S paní Lenkou Novotnou spolupracuje Lilie – centrum dramatické výchovy od svého založení. Její invenční a vysoce profesionální přístup se projevil jednak při realizaci grafické podoby našich webových stránek, jejichž úroveň vysoce hodnotí nejen naši klienti, ale i veřejnost, a také při jejich systematické aktualizaci. Paní Lenka nám vždy flexibilně a ochotně vychází vstříc, její práce je kvalitní a spolehlivá. Díky ní prezentace našich pedagogických výstupů přinášejí radost nejen rodinám dětí, které Lilii navštěvují, ale často se stávají i zdrojem inspirace pro naše profesní kolegy. Grafička Lenka Novotná je platným a důležitým členem našeho pracovního týmu, jejíž služby lze rozhodně doporučit.

Zuzana Zvardoňová

Lilie – centrum dramatické výchovy
www.lilie-centrum.cz
S Lenkou Novotnou spolupracuji od roku 2012, kdy navrhovala logo pro jeden z mých projektů. Poté pro mě zpracovávala velké množství tiskovin – od jednoduchého letáku až po mnohastránkové publikace. Zajišťovala také propagační předměty a navrhovala další loga. Vždy je profesionální a spolehlivá. Její grafická práce je vkusná, přesná a kvalitní; zároveň reaguje na aktuální trendy. Je schopná zajistit další servis – tisk, výrobu, dodání, vždy v dohodnutných termínech. Její služby proto mohu jen doporučit.

Martina Němcová

koordinátorka projektů (Zlínský kraj)
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS