Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Novotná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lenka Novotná — grafička a ilustrátorka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Lenka Novotná:
Výborně zpracovaný návrh nového loga společnosti, včetně přípravy vizitek. Návrh byl zpracován velice rychle a na první pokus zcela vyhovoval.

Jan Leminger

specialista na digitální správu dokumentů a archivaci
www.le-doc.cz ~ leminger@le-doc.cz ~ 777 131 315
S paní Lenkou Novotnou spolupracuje Lilie – centrum dramatické výchovy od svého založení. Její invenční a vysoce profesionální přístup se projevil jednak při realizaci grafické podoby našich webových stránek, jejichž úroveň vysoce hodnotí nejen naši klienti, ale i veřejnost, a také při jejich systematické aktualizaci. Paní Lenka nám vždy flexibilně a ochotně vychází vstříc, její práce je kvalitní a spolehlivá. Díky ní prezentace našich pedagogických výstupů přinášejí radost nejen rodinám dětí, které Lilii navštěvují, ale často se stávají i zdrojem inspirace pro naše profesní kolegy. Grafička Lenka Novotná je platným a důležitým členem našeho pracovního týmu, jejíž služby lze rozhodně doporučit.

Zuzana Zvardoňová

Lilie – centrum dramatické výchovy
www.lilie-centrum.cz
S Lenkou Novotnou spolupracuji od roku 2012, kdy navrhovala logo pro jeden z mých projektů. Poté pro mě zpracovávala velké množství tiskovin – od jednoduchého letáku až po mnohastránkové publikace. Zajišťovala také propagační předměty a navrhovala další loga. Vždy je profesionální a spolehlivá. Její grafická práce je vkusná, přesná a kvalitní; zároveň reaguje na aktuální trendy. Je schopná zajistit další servis – tisk, výrobu, dodání, vždy v dohodnutných termínech. Její služby proto mohu jen doporučit.

Martina Němcová

koordinátorka projektů (Zlínský kraj)
S paní Lenkou Novotnou jsme začali spolupracovat na grafických podkladech pro připravovanou knižní publikaci Živá půda pro nakladatelství Academia na konci loňského roku. Po prvních návrzích zpracovaných na základě našich požadavků (grafická a textová schémata, obrázky atd.) jsme se bez váhání pustili do intenzivní spolupráce. Ačkoliv nejsme ještě v závěrečné fázi se všemi grafickými přílohami, musím konstatovat, že volba byla správná. Se způsobem provedení, grafickou formou a pojetím jsem velmi spokojen a věřím, že i čtenáři připravované knihy toto ocení. Velmi rád toto vyjádření ještě doplním po finálních a redakčních úpravách celého díla nakladatelem.

Karel Tajovský

člen autorského kolektivu připravované publikace Živá půda
www.upb.cas.cz
S paní Lenkou Novotnou jsme získali výbornou zkušenost již při přípravě grafických příloh rozsáhlé knihy Živá půda (viz doporučení K. Tajovského). Na základě této úspěšné spolupráce jsme paní Novotné svěřili další práci, grafické přílohy připravované knihy o skleníkových plynech. Stejně jako v předchozím případě se zhostila této práce výborně, iniciativně a k naší úplné spokojenosti. Pochválil bych i velmi dobře fungující komunikaci, rychlou reakci na naše dotazy či připomínky a celkově naprosto profesionální přístup. I proto jsme se již dohodli na pokračování spolupráce na dalším projektu.

Miloslav Šimek

univerzitní profesor, vědec
miloslav.simek@bc.cas.cz
Udržuji si celou databázi grafiků na volné noze a poptávám jich hned několik. Respektive teď už jeden dominuje – grafička paní Novotná. Je velmi chápavá v komunikaci, rychlá a přislíbené termíny dodržuje. Navíc jsou práce dost často ve vysokém standardu. Teď jsem trochu sám proti sobě, protože čím více lidí si toto přečte, tak už tak rychlá nebude :)))

Miroslav Mlejnek

CEO společnosti Prodietix.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS