Doporučení z první ruky

Lubomír Krčmář — šperkař, zlatník a hodinář


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Robert Vlach

Pan Krčmář pro nás vyrobil nádherný prsten z ryzího bílého zlata, s pravým rubínem a 6 přírodními diamanty, které osobně vybral. Krásná šperkařská práce za férovou cenu. Vřele doporučuji!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Pan Krčmář dělá nádherné šperky, ze kterých dýchá elegance a poctivost mistra svého řemesla. Kupovala jsem sadu šperků jako dárek a v reálu byly ještě krásnější než na obrázku. Prodejní servis na e-shopu byl výborný a šperky došly velmi rychle, precizně zabalené v krásné dárkové krabičce. Stačilo je jen předat. Pokud máte obavy kupovat šperky na e-shopu u Veneo, opravdu nejsou na místě. Mohu vřele doporučit. Určitě to nebyl můj poslední nákup.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz

Děkuji panu Krčmářovi za opravu hodin z palubní desky autoveterána z roku 1947, kterou ostatní hodináři odmítli. Doufám, že hodiny budou funkční ozdobou mého auta na dalších šedesát let.

Václav Havel

Pan Krčmář bravurně zvládá servis jak klasických moderních hodin, tak hodin historických. Příkladem může být dlouholetý servis stoletému hodinovému stroji z Vojáčkova náměstí v Prostějově, či údržba meteorologických časoměrných strojů prostějovské hvězdárny. Správnou funkčnost všech venkovních strojů bylo třeba zajistit za jakýchkoliv klimatických podmínek.

RNDr. Jiří Prudký
ředitel Hvězdárny Prostějov
www.hvezdarnapv.cz prudky@hvezdarnapv.cz 582 344 130

Lubomír Krčmář pro mě zhotovil několik velice specifických a personálních zakázek v podobě náramků, náušnic, řetízků a přívěšků. S jeho ochotnou ke spolupráci a vstřícností vyhovět mým požadavkům jsem byl vždy velice spokojen a v budoucnosti hodlám jeho služby nadále využívat.

Michal Florus

Moc děkuji za perfektně provedenou práci (vyčištění a zprovoznění tří starých pendlovek), velice profesionální přístup. Pan Krčmář je opravdový odborník. Ještě jednou moc děkuji.

Petr Masařík

Velice děkuji panu Krčmáři za zhotovení stříbrného přívěsku dle mé specifikace. Jsem velice spokojená jak s výrobkem, tak i rychlostí provedení a odeslání na mou adresu. Všem vřele doporučuji a děkuji!

Eva Šuterová
shuterland@centrum.cz 602 439 143

Děkuji panu Krčmářovi za dodání šperku ve vynikající kvalitě. Děkuji za rychlost a ochotu vyhovět mému přání. S takovým vynikajícím přístupem jsem se ještě nesetkal. Tento obchod mohu všem doporučit. Jestliže v budoucnu budu nakupovat nějaké šperky, tak jedině u pana Krčmáře.

Miroslav Tempír

Při výročí stříbrné svatby jsem chtěl obdarovat manželku stříbrným šperkem. Nejvíce mne zaujala široká nabídka na vašich stránkách. Líbilo se mi provedení, ale proč to nepřiznat, i příznivá cena. Po dlouhém rozmýšlení jsem si vybral náušnice a přívěsek (Amazonka). Byl jsem velice mile překvapen přístupem při uzavírání objednávky (telefonicky), protože mi byl ještě pro úplnost sady nabídnut prsten a náramek. Také jsem dokoupil řetízek a měl jsem vše pěkně pohromadě. Největší překvapení na mne teprve čekalo – celá sada mi byla doručena v pěkné kazetě, kterou jsem obdržel zdarma. Zboží bylo doručeno v termínu podle dohody.

Petr Karvánek
Litvínov

Pro vítěze dětského golfového turnaje jsem poptával výrobu figurky rytíře. Věděl jsem, že se jedná o na výrobu velmi náročný kus a hledal jsem firmu, která bude garantovat jednak dodání v termínu, jednak špičkovou kvalitu. Byl jsem překvapen tím, že mnoho zlatnických firem, i těch poměrně známých, zakázku odmítlo. Jestli chyběla chuť nebo odvaha, nevím. Až Lubomír Krčmář a Veneo mi vyšli vstříc. S jejich prací a přístupem jsem byl naprosto spokojen.

David Tichý
Dačice