Doporučení z první ruky

Lubomír Krčmář — šperkař, zlatník a hodinář


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Hledal jsem zlatnictví, kde si budu moci být jistý, že v případě potřeby mi dovyrobí další kusy a nebudou chtít vyšší cenu než původně. Máme motorkářský klub, který přijímá nové členy. Ve Veneo vyšli vstříc, každý kus navíc vyrobí bez toho, že bych musel platit něco navíc. Byl jsem spokojen a když jsem potřeboval vyrobit masivní prsteny se stejným znakem, šel jsem rovnou za panem Krčmářem.

Petr Blaho
Chropyně

Dobrý večer, dnes mi od vás přišel objednaný prstýnek s pravým australským opálem. Měla jsem trošku strach, protože na svých stránkách píšete, že pravý kámen oproti syntetickým nemá tak hezkou barvu a sytost, ale obavy padly ve chvíli, kdy jsem otevřela krabičku. Udělali jste mi velkou radost, kámen je skutečně krásný. Díky moc, ať se vám daří a mějte se fajn.

Matina L.

Dnes jsem si vyzvedla na poště Vámi zaslaný prsten Večernice. Musím Vám opětovně napsat, že jsem opravdu nadšená. Prsten je skutečně nádherně provedený, opravdu moc krásný. Je mi sice trošku volnější, ale to vůbec nevadí. Jste opravdu profesionál znalý svého řemesla. Děkuji za profesionální přístup, jsem opravdu nadšená, děkuji.

Jiřina S.

Mockrát Vám děkuji za vstřícnost a rychlé vyřízení, náušnice dorazily už dnes. Jsou moc hezké, ostatně jako většina věcí ve Vašem obchodě. Moc obdivuji styl a vkus, se kterým šperky vyrábíte, určitě u Vás nenakupuji naposledy.

Barbora Č.

Chci Vám poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky, s takovým přístupem jsem nepočítal, mile mě to překvapilo. Protože bankovní převod ze Slovenska trvá pár dní, už jsem si myslel, že balík nestihne přijít do naší dovolené. Sám jste se mi ozval, že vám stačí poslat mailem potvrzení o převodu z banky. Ještě jednou děkuji pane Krčmáři, udělal jste velkou radost dvěma lidem.

R. Čelka