Doporučení z první ruky

PharmDr. Lucie Dědková — byznys mentor a marketingový stratég


Zobrazuji všech 6 doporučení

Měla jsem, nebojím se říci, ten nejlepší business mentoring s Luckou. Po společné hodině se mi neskutečně rozšířil úhel pohledu na mé podnikání a získala jsem energii na tvoření, protože vím přesně jak. Potkaly jsme se v pátek a já už: předělala web, jsem aktivnější na sítích, mám rozšířenou cílovou skupinu, která by mě ani ve snu nenapadla, konečně mám představu, jak uchopit magnet, vidím cestu, jak můžu růst, a to hlavně – mám obrovskou chuť na tom všem pracovat. Lucka má podle mě dar vidět a přemýšlet byznysově, nikdy jsem neměla efektivnější mentoring (zažila jsem 6 různých mentorů). A úplně nejlepší je, že jsem zůstala sama sebou, protože to celé postavila autenticky pro mě a velmi mi pomohla nastavit soustředění tam, kde má být, a nerozptylovat se tím, co mi neslouží.

Alexandra Zikmundová
průvodkyně podvědomím
www.alexandra-z.com alexandra.z.key@gmail.com 775 412 997

CHTĚLA BYCH MÍT TVŮJ MOZEK. To jsem v pátek při mentoringu Lucii řekla plná nadšení. Brada nestíhala časté otevírání úst v němém úžasu, kam ta holka na to chodí! Lucka mi dala seznam tipů pro moje podnikání, získala jsem jiný náhled na to, jak to dělám a jak bych to mohla dělat fakt líp. Hodina utekla velmi příjemně, hodně jsme se nasmály, což beru jako ukazatel toho, že Lucka není jen skvělá byznys mentorka a expert, ale i fajn člověk. Moc ráda Lucku doporučuju všemi deseti a myslím, že u mě nezůstane jen u jedné konzultace.

Hanka Burešová
terapeutka
hankaburesova.cz

Tyjo, tak to byla jízda Lucko, děkuju moc za konzultaci. Myslel jsem si, že do svého projektu musím investovat hromadu peněz, a přitom lze tolik věcí udělat tak levně, kvalitně a jednoduše. Věřím, že jste mi ušetřila spoustu peněz, které můžu lépe investovat. Děkuju za profesionální přístup a nemůžu se dočkat, až si s Vámi naplánuju svou kampaň.

Adam Twardzik
adam.twardzik79@gmail.com 733 277 244

Co minuta, to jedno aha, zapsaný tip nebo mírné nakopnutí do akce. Takové jsou konzultace s Lucií. Tento týden jsem s ní řešila připravovaný online kurz na prodejní stránku. Udělala jsem si poctivou přípravu s jejím modulem PROMYSLI, přípravu a otázky jí poslala předem a pak jsme se rovnou vrhly na konzultování. Řešily jsme cenu a hlavně jak načasovat kampaň. Lucka mi pojmenovala několik dalších prodejních argumentů, které jsem předtím neviděla, a vypíchla to nej, co můžu v kurzu nabídnout a co je má konkurenční výhoda. Pohled z druhé strany a hlavně od člověka, který sám kurzy tvoří a často konzultuje, jak na kampaně, je k nezaplacení. Luci, moc díky za svižné tipy i podporu!

Petra Vicková
copywriterka pro web a prodejní kampaně
www.petravickova.cz petra.vickova@seznam.cz 775 980 444

Chci poděkovat Lucii Dědkové za inspiraci, odborné rady, pomoc, vize do budoucna. Jsem si jistá, že ona i všichni ve skupině Společně nahoru mě zachránili před depresí z covidové doby a z toho, že nebudu mít do budoucna možnost se uživit. O Lucii jsem se dozvěděla od kamaráda MUDr. Martina Zuláka, který mne přímo donutil do této FB skupiny vstoupit. Nejprve jsem jen četla příspěvky a komentáře a divila se, že jsou zde lidé k sobě milí, že každý příspěvek má nejen lajky, ale i spoustu komentářů, že spolu lidé diskutují, radí si vzájemně a pomáhají si, s přáním, aby se všem dobře dařilo. I pouhé sledování příspěvků a diskuzí mě velmi motivuje a pomáhá snít a plánovat – co dál, co by mě bavilo, co by mi šlo, co by bylo dobré zlepšit. Koupila jsem si u Lucie Dědkové několik online produktů, první byl: Rozjeď svoje podnikání online. Videa a maily z tohoto kurzu už si zpracovávám podruhé, napoprvé jsem všechno nepobrala, informací a nutných změn v mém podnikání je hodně. Byla jsem překvapená, jak nabitý praktickými informacemi tento kurz je. Všechny online produkty mi přinesly velké změny k lepšímu nejen v podnikání, které mne předtím živilo téměř 20 let, ale i v osobním životě. Mám pocit, že jsem doslova o generaci omládla – denně pozoruji, jak se mi líhnou nápady samy od sebe v hlavě a mám radost z toho, že mohu zkoušet nové postupy, což jsem dříve nesnášela, spíše jsem to brala jako vyčerpávající nutnost se pořád něco učit a přizpůsobovat se změnám v mém okolí. Z Lucie Dědkové vyzařuje nakažlivá kreativita, radost ze života a síla, zdravá asertivita, upřímná cílevědomost člověka, který našel svoji dharmu a tím má téměř neomezenou energii pro své cíle, pro zdraví, pro rodinu a i pro nás, kteří si necháme od ní poradit ve svém podnikání. Opravdu ze srdce děkuji!!!

Romana Farna
https://www.spolecnenahoru.cz/profil/romana-farna-joginka-a-celostni-terapeutka/
www.masaze-romana-farna.cz romana.farna@seznam.cz 604 954 436

Lucie mi pomohla v situaci, kdy je má největší síla v práci s klienty 1 : 1. Zatímco od jiných mentorek jsem se dozvěděla, že mám smůlu, že pro mě není možné vymyslet řešení, které by přineslo větší efektivitu práce, Lucie ho ve spolupráci se mnou našla. Oceňuji také Luciinu facebookovou skupinu Společně nahoru, která poskytuje podnikatelům podporu i vzdělání.

Petra Holubová
průvodkyně na cestě k lepšímu životu
www.pruvodkynenaceste.cz pruvodkynenaceste@pruvodkynenaceste.cz