Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PharmDr. Lucie Dědková > Doporučení

Doporučení z první ruky

PharmDr. Lucie Dědková — farmaceutka, zdravotní a nutriční poradkyně

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace PharmDr. Lucie Dědková:
Děkuji za rychlou a lidskou komunikaci. Lucii mohu doporučit.

Zbyněk Drobiš

Velmi doporučuji služby paní Dědkové. Je moc milá, vstřícná, zajímá se o své klienty. Dokáže vytvořit na míru jídelníček i tréninkový plán. Poradí v praktických záležitostech, co se týče stravování i cvičení. Ochotně zodpoví veškeré dotazy a upřesní případné nejasnosti. Díky jejím doporučením se mi daří formovat postavu dle mých představ, a to bez hladovění a zbytečného stresu.

Michaela Schejbalová

Slečna Dědková má velmi milý a osobní přístup, který všem bude jistě vyhovovat! Dokáže nejen poradit, ale také člověka motivovat, což je velmi důležité, ať jde o hubnutí či odvykání kouření. Za nějaké to kilo navíc se před ní nemusíte stydět, v žádném případě vás neodsoudí! Můj problém spočíval v nějakém tom kilíčku navíc, avšak po poradě se slečnou Dědkovou jsem zjistila, že nejde jen o váhu v kg, ale také o vizuální dojem! První výsledky byly viditelné už po 2 měsících. Moc děkuji za veškeré rady!

Gabriela Marková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS