Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PharmDr. Lucie Dědková > Doporučení

Doporučení z první ruky

PharmDr. Lucie Dědková — farmaceutka, zdravotní a nutriční poradkyně

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace PharmDr. Lucie Dědková:
Děkuji za rychlou a lidskou komunikaci. Lucii mohu doporučit.

Zbyněk Drobiš

Velmi doporučuji služby paní Dědkové. Je moc milá, vstřícná, zajímá se o své klienty. Dokáže vytvořit na míru jídelníček i tréninkový plán. Poradí v praktických záležitostech, co se týče stravování i cvičení. Ochotně zodpoví veškeré dotazy a upřesní případné nejasnosti. Díky jejím doporučením se mi daří formovat postavu dle mých představ, a to bez hladovění a zbytečného stresu.

Michaela Schejbalová

Slečna Dědková má velmi milý a osobní přístup, který všem bude jistě vyhovovat! Dokáže nejen poradit, ale také člověka motivovat, což je velmi důležité, ať jde o hubnutí či odvykání kouření. Za nějaké to kilo navíc se před ní nemusíte stydět, v žádném případě vás neodsoudí! Můj problém spočíval v nějakém tom kilíčku navíc, avšak po poradě se slečnou Dědkovou jsem zjistila, že nejde jen o váhu v kg, ale také o vizuální dojem! První výsledky byly viditelné už po 2 měsících. Moc děkuji za veškeré rady!

Gabriela Marková

Poprosila jsem o radu ohledně jídelníčku a hubnutí. Moc se mi líbil Luciin přístup. Můj jídelníček detailně rozebrala, popsala mi, které potraviny jak v těle fungují a co způsobují. Na základě toho mi citlivě doporučila právě zdravé věci z mého jídelníčku, tedy vycházela z toho, co mám ráda a na co jsem zvyklá. Doporučila mi i hezké cviky, které člověka na začátku nezruinují, a to podle toho, na jaké partie jsem se chtěla zaměřit. Lucii bych doporučila právě proto, že vychází z vašich individuálních potřeb a zázemí.

Anna Herrova

Paní Lucii Dědkovou a její služby jsem našla na internetu, na Facebooku. S jejími službami jsme byla velmi spokojená, protože zdarma udělala rozbor krému na 3 A4, napsala doporučení, které odpovídalo i mým pocitům s užíváním krému. Líbilo se mně, že nebyla nijak zainteresovaná ani na chvále ani na odmítnutí krému. Její služby vřele doporučuji.

Ivona Stuchlíková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS