Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hladilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Hladilová — ekonomka a účetní

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Lucie Hladilová:
Ráda bych se touto cestou podělila o své zkušenosti se spoluprací s paní Hladilovou. Spolupracujeme spolu téměř deset let. Po tu dobu mi paní Hladilová vede účetnictví. Vždy jsem byla nadmíru spokojená s tím, že mi udělala účetnictví nejen důkladně a včas, ale zodpověděla či pozjišťovala vše, co jsem potřebovala. Chránila mé soukromí v těchto věcech a mohla jsem s ní s důvěrou konzultovat vše, co jsem potřebovala. Vždy jsem dostala zajímavý pohled na věc. A často mě i sama od sebe upozornila na možné nedostatky apod. I když se mi to třeba nelíbilo či nehodilo, vždy bylo pro mě důležité, že jsem o tom věděla a mohla se podle toho zařídit.

Jana Takácsová

provozovatelka obchodu s originálními ručními výrobky
Paní inženýrka Hladilová je má letitá přítelkyně, a tak jsem ji požádala o služby nejen účetní v rámci mého podnikání v oblasti realit, ale i pomoc při rozjedu nového podnikání, nové kavárny. A byla jsem moc mile překvapena. Mám totiž ráda v těchto věcech preciznost, přesnost, jasnou komunikaci a především potřebuji vědět, že se mohu na člověka, který mi spravuje finance, skutečně spolehnout. S bývalými účetními jsem vždy zažívala stejnou situaci, dobře jsme se rozjely a končilo to chybami. A to je pro mě nepřijatelné. S Lucií mám vše vždy včas, nemusím jí nic připomínat (spíše ona připomíná mně termíny) a hlavně je to opravdu precizně zpracované. Díky mé spokojenosti se chystá i můj manžel požádat Lucii o spolupráci.

Lucie Staňková

makléřka a realitní poradkyně
Paní Hladilová je skutečný profesionál. Začínám s podnikáním a její rady byly pro moji situaci skutečně k užitku. Jejíma očima jsem odhalila nedostatky, chyby a bílá místa, na které bych sama nikdy nepřišla. Naprosto nelituji času, peněz ani námahy, kterou jsme společně završily úspěšným rozjezdem mého nového životního směru. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Lucie Slavíčková

773 594 049
Při podnikání je nutností zvolit si odborníka v oboru účetnictví a poradenství. A to zodpovědného a spolehlivého, se kterým se vám bude dobře spolupracovat. A paní Lucie Hladilová k takovým odborníkům patří.

Jaroslava Dvořáková

Dewon Technology s.r.o.
Účetnictví je jen jedno… byť zpravidla podvojné, tak pořád se jedná o změť čísel, co se hromadí jak zrnka písku na poušti. Paní Lucie Hladilová se v této poušti čísel pohybuje jako zkušený Tuareg a dává chaosu řád. V minulosti jsme si naneštěstí vyzkoušeli jak to vypadá, když se čísla pouze smetají na hromádky, které se pak všelijak přesouvají a upravují, aby budily dojem pořádku a přitom dokonale skryly nespočet kostlivců. Paní Lucie Hladilová jako zkušená ekonomka a účetní dokáže zrnka čísel formovat na cihly, které nám s jistotou pomáhají budovat a rozvíjet naše podnikatelské záměry. Jednoznačně doporučujeme. PS: Nedoporučujeme naší konkurenci, pro tu máme jiné tipy :)

Jakub Fiala

www.kopiluwak.eu
Tak jako spousta entrepreneur v oblasti péče o zeleň a zemědělská prvovýroba, došlo v naší firmě díky dynamickému růstu k překročení hranice, kdy všechno, jako správní chlapi, zvládneme sami. Prostě jsme došli do bodu, kdy jsme si byli jistí v odborných věcech, které nás živí, ale měli jsme stále menší kontrolu nad ekonomikou firmy. Hlavně jsme potřebovali okamžitá data o výši nákladů a zároveň bylo potřeba zlepšit plánování. Příchodem Lucie Hladilové se v naší firmě opět rozšířil pocit jistoty, že víme, co děláme ve všech oblastech. Navíc její pohled zvenčí přinesl věcnou kritiku našich rozhodnutí. Díky jejímu přístupu jsme z naší lokální firmy udělali firmu s globálním rozhledem.

Kamil Pečenka

Engelmann Czech s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS