Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hladilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Hladilová — ekonomka a účetní

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Lucie Hladilová:
Ráda bych se touto cestou podělila o své zkušenosti se spoluprací s paní Hladilovou. Spolupracujeme spolu téměř deset let. Po tu dobu mi paní Hladilová vede účetnictví. Vždy jsem byla nadmíru spokojená s tím, že mi udělala účetnictví nejen důkladně a včas, ale zodpověděla či pozjišťovala vše, co jsem potřebovala. Chránila mé soukromí v těchto věcech a mohla jsem s ní s důvěrou konzultovat vše, co jsem potřebovala. Vždy jsem dostala zajímavý pohled na věc. A často mě i sama od sebe upozornila na možné nedostatky apod. I když se mi to třeba nelíbilo či nehodilo, vždy bylo pro mě důležité, že jsem o tom věděla a mohla se podle toho zařídit.

Jana Takácsová

provozovatelka obchodu s originálními ručními výrobky
Paní inženýrka Hladilová je má letitá přítelkyně, a tak jsem ji požádala o služby nejen účetní v rámci mého podnikání v oblasti realit, ale i pomoc při rozjedu nového podnikání, nové kavárny. A byla jsem moc mile překvapena. Mám totiž ráda v těchto věcech preciznost, přesnost, jasnou komunikaci a především potřebuji vědět, že se mohu na člověka, který mi spravuje finance, skutečně spolehnout. S bývalými účetními jsem vždy zažívala stejnou situaci, dobře jsme se rozjely a končilo to chybami. A to je pro mě nepřijatelné. S Lucií mám vše vždy včas, nemusím jí nic připomínat (spíše ona připomíná mně termíny) a hlavně je to opravdu precizně zpracované. Díky mé spokojenosti se chystá i můj manžel požádat Lucii o spolupráci.

Lucie Staňková

makléřka a realitní poradkyně
Paní Hladilová je skutečný profesionál. Začínám s podnikáním a její rady byly pro moji situaci skutečně k užitku. Jejíma očima jsem odhalila nedostatky, chyby a bílá místa, na které bych sama nikdy nepřišla. Naprosto nelituji času, peněz ani námahy, kterou jsme společně završily úspěšným rozjezdem mého nového životního směru. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Lucie Slavíčková

773 594 049
Při podnikání je nutností zvolit si odborníka v oboru účetnictví a poradenství. A to zodpovědného a spolehlivého, se kterým se vám bude dobře spolupracovat. A paní Lucie Hladilová k takovým odborníkům patří.

Jaroslava Dvořáková

Dewon Technology s.r.o.
Účetnictví je jen jedno… byť zpravidla podvojné, tak pořád se jedná o změť čísel, co se hromadí jak zrnka písku na poušti. Paní Lucie Hladilová se v této poušti čísel pohybuje jako zkušený Tuareg a dává chaosu řád. V minulosti jsme si naneštěstí vyzkoušeli jak to vypadá, když se čísla pouze smetají na hromádky, které se pak všelijak přesouvají a upravují, aby budily dojem pořádku a přitom dokonale skryly nespočet kostlivců. Paní Lucie Hladilová jako zkušená ekonomka a účetní dokáže zrnka čísel formovat na cihly, které nám s jistotou pomáhají budovat a rozvíjet naše podnikatelské záměry. Jednoznačně doporučujeme. PS: Nedoporučujeme naší konkurenci, pro tu máme jiné tipy :)

Jakub Fiala

www.kopiluwak.eu
Tak jako spousta entrepreneur v oblasti péče o zeleň a zemědělská prvovýroba, došlo v naší firmě díky dynamickému růstu k překročení hranice, kdy všechno, jako správní chlapi, zvládneme sami. Prostě jsme došli do bodu, kdy jsme si byli jistí v odborných věcech, které nás živí, ale měli jsme stále menší kontrolu nad ekonomikou firmy. Hlavně jsme potřebovali okamžitá data o výši nákladů a zároveň bylo potřeba zlepšit plánování. Příchodem Lucie Hladilové se v naší firmě opět rozšířil pocit jistoty, že víme, co děláme ve všech oblastech. Navíc její pohled zvenčí přinesl věcnou kritiku našich rozhodnutí. Díky jejímu přístupu jsme z naší lokální firmy udělali firmu s globálním rozhledem.

Kamil Pečenka

Engelmann Czech s.r.o.
Lucii Hladilovou jsme vyhledaly pro ekonomickou konzultaci situace naší firmy. Paní Hladilová nám poskytla perfektní vhled do naší situace, velmi dobře volenými otázkami nám pomohla se zorientovat v naší motivaci a prioritách. Vypracovala nám na místě finanční plán, který nám pomohl v reálném plánování do příštích měsíců. Z její strany jsme vnímaly zájem nejen o naše čísla, ale o naši firmu a potenciál jako celek. Určitě uvažujeme o další spolupráci a její služby můžeme jen doporučit.

Helena Auerová

www.vlnenesestry.cz
Workshop mi přinesl ucelený obrázek o povinnostech začínajícího podnikatele, což jsem přesně potřebovala, takže přínos velký. Informace byly předány velmi srozumitelně, byl dostatečný prostor pro dotazy. Nemám co vytknout, snad jen, že bylo docela málo času a nedostali jsme se ke všem tématům. Ale potřeba pokrýt povinnosti podnikatele na vedlejší činnost byla naplněna víc než dostatečně. Určitě bych doporučila.

Barbora Ježková

Za sebe hodnotím workshop pozitivně. Nevěděl jsem, nakolik bude praktický jako workshop a nakolik to bude spíše přednáška. Myslím, že to bylo spíše jako přednáška. Hodnota pro mne však byla v tom, že jsem mohl klást konkrétní dotazy a dostával jsem konkrétní odpovědi. A v některé momenty se zapojili sami účastníci, čímž jsme se z mého pohledu dostali trochu do toho režimu workshopu. Pro mne byla velmi zajímavá informace o identifikované osobě (velmi hezky podáno) a informace o tom, jak se eviduje majetek. Jinak chválím neformální přístup lektorů, vytištěnou prezentaci na poznámky, rozumný počet účastníků, zapojení flip chartu. Děkuji za workshop, osobně bych jej doporučil i dále.

Petr Sopuch

Lucie je velice flexibilní, co řekne to dodrží. Poptávané služby jsou vždy hotové v termínu a bez problémů.

Radek H.

vývojové oddělení Developartment s.r.o.
www.developartment.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS