Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hladilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Hladilová — ekonomická a účetní specialistka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Lucie Hladilová:
Ráda bych se touto cestou podělila o své zkušenosti se spoluprací s paní Hladilovou. Spolupracujeme spolu téměř deset let. Po tu dobu mi paní Hladilová vede účetnictví. Vždy jsem byla nadmíru spokojená s tím, že mi udělala účetnictví nejen důkladně a včas, ale zodpověděla či pozjišťovala vše, co jsem potřebovala. Chránila mé soukromí v těchto věcech a mohla jsem s ní s důvěrou konzultovat vše, co jsem potřebovala. Vždy jsem dostala zajímavý pohled na věc. A často mě i sama od sebe upozornila na možné nedostatky apod. I když se mi to třeba nelíbilo či nehodilo, vždy bylo pro mě důležité, že jsem o tom věděla a mohla se podle toho zařídit.

Jana Takácsová

provozovatelka obchodu s originálními ručními výrobky
Paní inženýrka Hladilová je má letitá přítelkyně, a tak jsem ji požádala o služby nejen účetní v rámci mého podnikání v oblasti realit, ale i pomoc při rozjedu nového podnikání, nové kavárny. A byla jsem moc mile překvapena. Mám totiž ráda v těchto věcech preciznost, přesnost, jasnou komunikaci a především potřebuji vědět, že se mohu na člověka, který mi spravuje finance, skutečně spolehnout. S bývalými účetními jsem vždy zažívala stejnou situaci, dobře jsme se rozjely a končilo to chybami. A to je pro mě nepřijatelné. S Lucií mám vše vždy včas, nemusím jí nic připomínat (spíše ona připomíná mně termíny) a hlavně je to opravdu precizně zpracované. Díky mé spokojenosti se chystá i můj manžel požádat Lucii o spolupráci.

Lucie Staňková

makléřka a realitní poradkyně
Paní Hladilová je skutečný profesionál. Začínám s podnikáním a její rady byly pro moji situaci skutečně k užitku. Jejíma očima jsem odhalila nedostatky, chyby a bílá místa, na které bych sama nikdy nepřišla. Naprosto nelituji času, peněz ani námahy, kterou jsme společně završily úspěšným rozjezdem mého nového životního směru. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Lucie Slavíčková

773 594 049
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS