Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hladilová

Ing. Lucie Hladilová

ekonomka a účetní

Ing. Lucie Hladilová

Účetnictví, ekonomice a financím se věnuji přes 20 let. Moc mě baví studovat princip má dáti – dal jak v profesním, tak i v osobním životě. Za svoji praxi jsem se setkala s hodně provozy od IT, hotelu, restaurace, maloobchod, e-shopy až po vinaře. Spolupracuji se svým manželem Lukášem Hladilem, který je daňový poradce a projektový manažer, má bohaté zkušenosti s děláním věcí systémově, čímž posunul i mé pracovní fungování. Je pro mě důležité pracovat efektivně a tak nabízím svým klientům moderní přístup předávání dat pomocí sdílených úložišť – proto také používám účetní systém ABRA FlexiBee, který pracuje v cloudu a klienti do něj mohou mít přístup. Nabízím lidský přístup se skutečným zájmem o vaše podnikání i vaši prosperitu, agilní moderní přístup a absolutní diskrétnost, často pro vás citlivých informací.

Nabízím:

  • Vedení účetnictví, zpracování mezd, daňové evidence v systému ABRA FlexiBee.
  • Manažerské účetnictví a reporty – pokud máte zájem o vyšší účetnictví, pokud chcete využívat čísla z účetnictví pro vaše rozhodování, když chcete vědět, jaký bude váš hospodářský výsledek na konci roku.
  • Zpracování ročních daňových přiznání – s tím, že posuzuji každého individuálně a hledám pro každého nejvýhodnější řešení. Nabízím i služby daňového poradce – manžela, který může termín pro podání přiznání posunout.
  • Workshopy pořádám společně se svým manželem a jsou určeny, převážně těm z vás, kteří si chcete udělat jasno ve svých povinnostech a rizicích a být připraveni na situace, které vás mohou při vaší cestě freelancera potkat.
  • Konzultace – pokud potřebujete prokonzultovat například kdy je pro vás výhodné stát se plátce DPH, kdy se kam registrovat, nový podnikatelský záměr, jakou zvolit formu podnikání aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Lucie Hladilová
Fantova 18
Brno
614 00
Mobil:604 290 814
Email:lucie.hladilova@volny.cz
Web:www.vedemeucto.cz
Účet:2500457516 / 2010 (Fio)
:08470448

Doporučení z první ruky

Při podnikání je nutností zvolit si odborníka v oboru účetnictví a poradenství. A to zodpovědného a spolehlivého, se kterým se vám bude dobře spolupracovat. A paní Lucie Hladilová k takovým odborníkům patří.
Jaroslava Dvořáková
Dewon Technology s.r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS