Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hladilová

Ing. Lucie Hladilová

ekonomka a účetní

Ing. Lucie Hladilová

Lucie Hladilová se věnuje účetnictví, ekonomice a financím 20 let. Působila jako účetní, ekonomka a nyní podniká na volné noze. Za svoji praxi se seznámila s mnoha provozy od IT, gastro, maloobchod až po golfová hřiště. Nyní na volné noze spolupracuje se svým manželem – daňovým poradcem, kde mimo standardního vedení účetnictví s klienty společně hledají, co je pro ně z hlediska financí výhodné. Lucie předává své znalosti a zkušenosti dál začínajícím i fungujícím podnikatelům tak, aby byli tzv. finančně gramotní, aby rozuměli účetním výsledkům a prosperovali. V osobním životě se učí aplikovat účetní princip Má dáti – Dal neboli rovnováhu tak, aby skloubila práci, rodinu se třemi dětmi, přátele i koníčky ke své spokojenosti.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Praktické zkušenosti se software

  • Helios Orange
  • Money
  • Pohoda
  • Abra FlexiBee

Kontaktní informace

Ing. Lucie Hladilová
Fantova 18
Brno
614 00
Mobil:604 290 814
Email:lucie.hladilova@volny.cz
Web:www.vedemeucto.cz
Účet:2500457516 / 2010 (Fio)
:68116977

Doporučení z první ruky

Paní inženýrka Hladilová je má letitá přítelkyně, a tak jsem ji požádala o služby nejen účetní v rámci mého podnikání v oblasti realit, ale i pomoc při rozjedu nového podnikání, nové kavárny. A byla jsem moc mile překvapena. Mám totiž ráda v těchto věcech preciznost, přesnost, jasnou komunikaci a především potřebuji vědět, že se mohu na člověka, který mi spravuje finance, skutečně spolehnout. S bývalými účetními jsem vždy zažívala stejnou situaci, dobře jsme se rozjely a končilo to chybami. A to je pro mě nepřijatelné. S Lucií mám vše vždy včas, nemusím jí nic připomínat (spíše ona připomíná mně termíny) a hlavně je to opravdu precizně zpracované. Díky mé spokojenosti se chystá i můj manžel požádat Lucii o spolupráci.
Lucie Staňková
makléřka a realitní poradkyně

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS