Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucie Konečná

Bc. Lucie Konečná

NLP koučka osobního rozvoje pro ženy a podnikatelky

Bc. Lucie Konečná

Jsem koučka odvážných žen a podnikatelek. Pomáhám ženám, které jdou proti proudu, postavit se do své síly. Pokud si právě prošlapáváte svou cestu životem a objevujete nové výzvy, budu u toho s vámi a posunu vás blíže k vašim snům a cílům.

Dočerpejte se mnou sílu a odhodlání pomocí klasického koučinku obohaceného o techniky NLP (neurolingvistické programování). Společně se podíváme na situace z většího nadhledu, přeprogramujeme podvědomé programy a překonáme strachy a bloky, které vám brání žít naplno, v klidu a radosti.

  • Jednorázové 60minutové sezení – Setkání, které vám vrátí vítr do plachet, ať už potřebujete udělat těžké rozhodnutí, rozhoupat se do akce nebo jen probrat své téma s někým, kdo vám dokáže nabídnout nové úhly pohledu.
  • Intenzivní 2měsíční spolupráce – Dlouhodobá podpora pro všechny ženy, které si chtějí tvořit život podle vlastních pravidel. 8 hodinových koučovacích setkání, kterým předchází 20minutový seznamovací videohovor, který je zdarma.

Dlouhodobou spolupráci vítám, protože je díky ní prostor pro větší a udržitelnější změnu. Koučink probíhá on-line formou videohovoru, ale ráda koučuji i v přírodě, při chůzi a pohybu, a to osobně v Brně či Blansku, případně jsme s klientkou každá na svém oblíbeném místě a komunikujeme přes sluchátka.

Nejčastěji pracuji s ženami na mateřské dovolené a tématy jako jsou sebehodnota, nastavení hranic, organizace času, vlastní zazdrojování, zvládání tlaku okolí, rozjezd podnikání na mateřské apod. Zaměřuji se také na podnikatelky, které potřebují upravit strategii podnikání na míru sobě i rodině, vybudovat komunitu a povědomí o osobní značce, řeší finanční mindset, dlouhodobou udržitelnost a další témata.

V oblasti osobního rozvoje dále sama rostu díky pravidelnému koučinku, psychoterapii a sebevzdělávání. Projděte si reference a zjistěte, jak spolupráci se mnou hodnotí klientky.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně v Blansku, Brně a okolí

Kategorie katalogu:

Vzdělání, výcviky a praxe

  • 2021–doposud – dvouletý kurz Psychoterapeutické minimum, Český institut biosyntézy Praha
  • 2021 – akreditovaný intenzivní koučovací výcvik s technikami NLP, Markéta Hamrlová, Brno
  • 2018 – kurz Nevýchova o respektujícím rodičovství
  • 2013–2016 – bakalářské studium ekonomie a managementu, Vysoké učení technické v Brně

Kontaktní informace

Bc. Lucie Konečná
Dvorská 82
Blansko (Jihomoravský kraj)
678 01
Mobil:725 359 315
Email:konecnaluc@email.cz
Web:luciekonecna.cz
Facebook:Facebook kouckavedomehobyti
Instagram:Instagram lucie_kouc
Účet:2900975136 / 2010 (Fio)
:04957652

Doporučení z první ruky

Koučink od Lucky můžu všem jen doporučit! Sama jsem do toho šla možná trochu skeptická, bez větších očekávání. Nicméně jsem opravdu nečekala tak příjemný rozhovor, který mi pomohl otevřít se i myšlence, že nemusím být jen ta unavená matka, která nemá čas na sebe a vlastní zájmy, ale že i s prckem můžu zvládnout alespoň trochu odpočívat, relaxovat… A vůbec se zaměřit trochu i na sebe. Rozhodně doporučuji všem, kteří stále váhají, zda do toho jít, ať se nebojí. Lucka je moc příjemná, milá, a vůbec taková, jakou ji potřebujeme! Děkuji!
Tereza Michalová

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS