Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lucie Konečná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Konečná — správkyně sociálních sítí, copywriterka a SEO konzultantka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Lucie Konečná:
Lucie je mnohem víc než skvělý social media manager – je to strategický partner při představení vaší služby nebo produktu světu venku. Její přesah je neuvěřitelný a troufnu si říci, že zastane to, co jinde musí dělat minimálně tři lidé. Pracovaly jsme spolu na mnoha projektech, od popularizace nanotechnologií, PR mé bývalé technologické firmy, crowdfundingové kampani a marketingové strategii pro můj první produkt – kosmetické masky [n]fibrecare. Nemohla jsem Lucii nabídnout velký budget, ale díky tomu, že je přirozeně orientovaná na efektivitu, to nebyla překážka a dokázala vždy dodat skvělé výsledky. Zvládla najít skvělé dodavatele, samostatně s nimi pracovat, tvořit jim zadání a kontrolovat jejich výstupy. Sama tvořila obsah a spravovala naše kanály na sociálních sítích, komunikovala s médii, influencery a často i s našimi zákazníky. Současně mi připravovala detailní reporty. Vždy jsem se na ni mohla spolehnout, ušetřila mi mnoho času, peněz a starostí a vždy velmi disciplinovaně respektovala stanovené mé potřeby, termíny i obchodní cíle. V neposlední řadě je Lucie skvělý profesionál a týmový hráč, nekonfliktní, věcná, schopná rychle reagovat na změny, přizpůsobit se různým cílovým skupinám a platformám. Velmi kvituji její proaktivní přístup, sama navrhovala nové přístupy a nástroje, neváhala vyjít ze své komfortní zóny, aby projektu dodala maximum hodnoty. Vím, že ji čeká skvělá profesní budoucnost, a také vím, že jakmile budu mít příležitost, najmu ji znovu. Lucii doporučuji ke spolupráci všemi deseti.

Liliana Berezkinová

Lucie pro nás spravuje reklamu na Facebooku a na Instagramu. Zároveň nám spravuje i kampaně s těmito marketingovými kanály spojené. Díky svému vzdělání a zkušenostem dokáže příspěvky oslovit mnoho zákazníků. Komunikace s Lucií je naprosto v pořádku a určitě jí jako správce sociálních sítí doporučuji.

Josef Handrejch

majitel společnosti Kvalitex
www.kvalitex.cz ~ odbyt@kvalitex.cz ~ 603 471 132
Lucie přišla do DVTV v červnu 2014. Svou vlastní iniciativou a proaktivním přístupem si získala přízeň týmu DVTV a zaujala pozici stážistky pro sociální média. Samostatně vypracovala komplexní strategii budování divácké základny za použití sociálních sítí, především Facebooku a Twitteru. Definovala parametry – od propracovaných časových rozvrhů publikování příspěvků, jejich formy až po samostatný návod jak příspěvek co nejlépe vytvořit. Tuto strategii jsme postupně implementovali. Lucie usilovně pracovala každý den, sedm dní v týdnu. Připravovala podklady – z publikovaných videí vytvářela příspěvky pro sociální sítě a navrhovala ideální publikované časy. Toto jsme, za neustálých drobných změn a inovací, praktikovali do doby jejího odchodu v říjnu 2014. Do té doby se nám podařilo vybudovat stabilní marketingový kanál s více než 19.000 fanoušky. Lucie byla velmi důležitou členkou týmu. Její pracovní nasazení a především neustálé přemýšlení o tom, jak svou práci provádět lépe, nám velice usnadnilo start prvního internetového videoprojektu tohoto charakteru v České republice.

Markéta Burleová

DVTV
dvtv.cz
S Luckou jsem pracoval na vybudování a rozvoji kosmetické značky, která měla i svou e-commerce platformu. Vybudovala značce od základu kvalitní prezentaci na sociálních médiích. Byla kreativní, proaktivní profesionálka, která vždy přinášela nápady. Měla výborný cit pro komunikaci kosmetiky. Obsah, který vytvářela, byl kvalitní, zajímavý a zábavný. Lucku můžu po každé stránce jen doporučit, jak lidsky, tak i odborně.

Michal Valko

Brand/Project Manager
Lucka je spoluautorkou popularizačního a vzdělávacího projektu Česko je nano. Asociace nanotechnologického průmyslu ČR v něm chce veřejnosti atraktivní formou ukázat, jakých úspěchů dosáhly české nanotechnologické firmy. Součástí projektu je práce s celoplošnými i odbornými médii prostřednictvím tiskových zpráv, rozhovorů a autorských článků, natáčení videí a řízení kampaní na sociálních sítích. Projekt Česko je nano běží od začátku roku 2015 a Lucka se stará od začátku o jeho medializaci, vytvořila a spravuje facebookový a twitterový účet asociace, připravuje posty, píše, fotografuje, natáčí, dělá postprodukci. Jedním z důkazů její neobyčejné kreativity je nápad vytvořit sérii příběhů českých nanosupermanů, paralelně jako krátké video i text, které dají pokročilým technologiím lidský rozměr. Když se dívám nazpátek, tak za ty uplynulé čtyři roky za Luckou vidím neuvěřitelnou spoustu práce, desítky videí, stovky textů a fotografií a tisíce postů na sociálních sítích. Má zásadní zásluhu na tom, že se nanotechnologie dostaly do povědomí české veřejnosti a kolem nás vznikla velká komunita lidí, kteří nám fandí, sledují nás a podporují.

Jiří Kůs

předseda výkonné rady Asociace nanotechnologického průmyslu ČR
www.nanoasociace.cz ~ jiri.kus@nanoasociace.cz ~ 603 417 229
Lucii a její drahou polovičku jsme oslovili na základě dobrých referencí zde na portále Na volné noze a můžeme říci, že tato doporučení jsou naprostou pravdou. Prvotní komunikace i navzdory tomu, že byla Lucie zrovna v Mexiku, proběhla fantasticky. Domluvili jsme se na všem od A do Z. Vše proběhlo dle stanovených termínů a našich představ. Za nás můžeme jednoznačně doporučit a těšíme se na další spolupráci. Dáváme 11 bodů z deseti :-)))

Petr Tesař

www.tereko-stavby.cz ~ info@tereko-stavby.cz ~ 601 551 866
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS