Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Konečná — expertka na obsahové SEO, e-mail marketing a sociální sítě


Zobrazuji všech 10 doporučení

Lucie je mnohem víc než skvělý social media manager – je to strategický partner při představení vaší služby nebo produktu světu venku. Její přesah je neuvěřitelný a troufnu si říci, že zastane to, co jinde musí dělat minimálně tři lidé. Pracovaly jsme spolu na mnoha projektech, od popularizace nanotechnologií, PR mé bývalé technologické firmy, crowdfundingové kampani a marketingové strategii pro můj první produkt – kosmetické masky [n]fibrecare. Nemohla jsem Lucii nabídnout velký budget, ale díky tomu, že je přirozeně orientovaná na efektivitu, to nebyla překážka a dokázala vždy dodat skvělé výsledky. Zvládla najít skvělé dodavatele, samostatně s nimi pracovat, tvořit jim zadání a kontrolovat jejich výstupy. Sama tvořila obsah a spravovala naše kanály na sociálních sítích, komunikovala s médii, influencery a často i s našimi zákazníky. Současně mi připravovala detailní reporty. Vždy jsem se na ni mohla spolehnout, ušetřila mi mnoho času, peněz a starostí a vždy velmi disciplinovaně respektovala stanovené mé potřeby, termíny i obchodní cíle. V neposlední řadě je Lucie skvělý profesionál a týmový hráč, nekonfliktní, věcná, schopná rychle reagovat na změny, přizpůsobit se různým cílovým skupinám a platformám. Velmi kvituji její proaktivní přístup, sama navrhovala nové přístupy a nástroje, neváhala vyjít ze své komfortní zóny, aby projektu dodala maximum hodnoty. Vím, že ji čeká skvělá profesní budoucnost, a také vím, že jakmile budu mít příležitost, najmu ji znovu. Lucii doporučuji ke spolupráci všemi deseti.

Liliana Berezkinová

Lucie pro nás spravuje reklamu na Facebooku a na Instagramu. Zároveň nám spravuje i kampaně s těmito marketingovými kanály spojené. Díky svému vzdělání a zkušenostem dokáže příspěvky oslovit mnoho zákazníků. Komunikace s Lucií je naprosto v pořádku a určitě ji jako správce sociálních sítí doporučuji.

Josef Handrejch
majitel společnosti Kvalitex
www.kvalitex.cz

Lucie přišla do DVTV v červnu 2014. Svou vlastní iniciativou a proaktivním přístupem si získala přízeň týmu DVTV a zaujala pozici stážistky pro sociální média. Samostatně vypracovala komplexní strategii budování divácké základny za použití sociálních sítí, především Facebooku a Twitteru. Definovala parametry – od propracovaných časových rozvrhů publikování příspěvků, jejich formy až po samostatný návod jak příspěvek co nejlépe vytvořit. Tuto strategii jsme postupně implementovali. Lucie usilovně pracovala každý den, sedm dní v týdnu. Připravovala podklady – z publikovaných videí vytvářela příspěvky pro sociální sítě a navrhovala ideální publikované časy. Toto jsme, za neustálých drobných změn a inovací, praktikovali do doby jejího odchodu v říjnu 2014. Do té doby se nám podařilo vybudovat stabilní marketingový kanál s více než 19.000 fanoušky. Lucie byla velmi důležitou členkou týmu. Její pracovní nasazení a především neustálé přemýšlení o tom, jak svou práci provádět lépe, nám velice usnadnilo start prvního internetového videoprojektu tohoto charakteru v České republice.

Markéta Burleová
DVTV
dvtv.cz

S Luckou jsem pracoval na vybudování a rozvoji kosmetické značky, která měla i svou e-commerce platformu. Vybudovala značce od základu kvalitní prezentaci na sociálních médiích. Byla kreativní, proaktivní profesionálka, která vždy přinášela nápady. Měla výborný cit pro komunikaci kosmetiky. Obsah, který vytvářela, byl kvalitní, zajímavý a zábavný. Lucku můžu po každé stránce jen doporučit, jak lidsky, tak i odborně.

Michal Valko
Brand/Project Manager

Lucka je spoluautorkou popularizačního a vzdělávacího projektu Česko je nano. Asociace nanotechnologického průmyslu ČR v něm chce veřejnosti atraktivní formou ukázat, jakých úspěchů dosáhly české nanotechnologické firmy. Součástí projektu je práce s celoplošnými i odbornými médii prostřednictvím tiskových zpráv, rozhovorů a autorských článků, natáčení videí a řízení kampaní na sociálních sítích. Projekt Česko je nano běží od začátku roku 2015 a Lucka se stará od začátku o jeho medializaci, vytvořila a spravuje facebookový a twitterový účet asociace, připravuje posty, píše, fotografuje, natáčí, dělá postprodukci. Jedním z důkazů její neobyčejné kreativity je nápad vytvořit sérii příběhů českých nanosupermanů, paralelně jako krátké video i text, které dají pokročilým technologiím lidský rozměr. Když se dívám nazpátek, tak za ty uplynulé čtyři roky za Luckou vidím neuvěřitelnou spoustu práce, desítky videí, stovky textů a fotografií a tisíce postů na sociálních sítích. Má zásadní zásluhu na tom, že se nanotechnologie dostaly do povědomí české veřejnosti a kolem nás vznikla velká komunita lidí, kteří nám fandí, sledují nás a podporují.

Jiří Kůs
předseda výkonné rady Asociace nanotechnologického průmyslu ČR
www.nanoasociace.cz jiri.kus@nanoasociace.cz 603 417 229

Lucii a její drahou polovičku jsme oslovili na základě dobrých referencí zde na portále Na volné noze a můžeme říci, že tato doporučení jsou naprostou pravdou. Prvotní komunikace i navzdory tomu, že byla Lucie zrovna v Mexiku, proběhla fantasticky. Domluvili jsme se na všem od A do Z. Vše proběhlo dle stanovených termínů a našich představ. Za nás můžeme jednoznačně doporučit a těšíme se na další spolupráci. Dáváme 11 bodů z deseti :-)))

S Luckou a s Lukášem jsme se seznámili zhruba před půl rokem. V podstatě úplně náhodně slovo dalo slovo a začali jsme spolupracovat. Neznali jsme je, nevěděli jsme co a jak dělají, ale jejich přístup zněl sympaticky a tak jsme jim dali na 3 měsíce prostor a několik tisícovek, aby rozjeli naše sociální sítě. Dohoda byla, že od čtvrtého měsíce si na sebe a své aktivity na sociálních sítích buď vydělají nebo spolupráci ukončíme. Pět let jsme naše sociální sítě tak nějak šmudlali sami a nikdy z toho nic nebylo. Lucka s Lukášem ale dosáhli nastaveného cíle ještě dříve než jsme čekali. Po půl roce se staly sociální sítě jedním z našich důležitých zdrojů zákazníků i tržeb. Nejenže tihle dva dokáží přinést výsledky, ale je i radost je každý týden slyšet na naší online poradě a vždy se těšíme s čím dalším zajímavým zase přijdou. Není z mé strany příliš strategické o nich hezky psát, protože nejraději bychom je měli jen sami pro sebe :-)

Martin D.
za největší českou online jazykovou školu
www.onlinejazyky.cz

Lukáše s Luckou mohu s klidným svědomím označit za klíčové a nepostradatelné kolegy, díky kterým je náš projekt Ochutnejořech.cz tak úspěšný. Původně jsem je oslovil „pouze“ kvůli správě sociálních sítí – Facebooku a Instagramu. Zaujal mě především jejich poutavý obsah o cestování a řekl jsem si, že takto výstižné a zajímavé příspěvky chci i o našich výrobcích. Od navázání spolupráce uběhl téměř jeden rok a nemůžu si ji vynachválit! Lucka pro nás vytváří vynikající recepty, které baví nejen naše sledující, ale i já s manželkou se každý měsíc těšíme, co nového se dá z našich nabízených dobrot připravit. Navíc pro náš e-shop fotí pěkné fotky a zachraňuje nás i v oblasti designu. Lukáš je zase machr na kompletní SEO problematiku. Každý týden přichází s novými nápady, jak můžeme zlepšit popisky k produktům, strukturu e-shopu, linkbuilding a mnoho dalších aspektů online marketingu. Trpělivě komunikuje s našimi vývojáři a pomáhá nám i v komunikaci s našimi zákazníky. Je to především jeho vlastní iniciativa, preciznost a zapálenost, kterou do našeho projektu přináší, čehož si na něm nejvíc cením. Lucka i Lukáš pro nás v neposlední řadě vytváří blogové příspěvky, které jsou výstižné o našich produktech a čtenáře opravdu zaujmou. Sečteno podtrženo: Lukáš s Luckou dokážou strčit do kapsy kdejakou velkou online agenturu, protože je vidět, že tvorba obsahu o našich produktech je opravdu baví.

Petr Voves
Ochutnejořech.cz
www.ochutnejorech.cz

Chtěla bych touhle cestou z celého srdce poděkovat Lucce a Lukášovi, že jsou součástí mého životního restartu. Oslovila jsem je o pomoc o sepsání textů na web. A klaním se před nimi, jakou precizní a dokonalou práci odvedli. Mají můj obdiv, jak z chaotického materiálu dokáží vykouzlit texty prvotřídní kvality. Přeji spoustu spokojených klientů, jako jsem byla já a věřím, že naše spolupráce tímto nekončí. PS: LK média jsou vaším spolehlivým parťákem na webu :)

Monika Bezemková
Týna Najmanová

Měla jsem možnost se zúčastnit školení na téma technické a obsahové SEO pro e-shopy, které měla Lucka se svým mužem a bylo to jedno z nejlepších školení, co jsem viděla. Krásně a prakticky vysvětlila, jak pracovat na dobrých SEO článcích pro blog, jak na produktové popisky a další. Doufám, že budu mít možnost s Luckou spolupracovat na vlastních i klientských projektech.

Týna Najmanová
brand manažerka a marketingová konzultantka