Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Skalníková Hermanyová — korektorka českého jazyka


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Děkujeme za precizní korektury, rychlou a vstřícnou komunikaci i flexibilitu ohledně deadlinů. A určitě také za přátelskou cenu, která je pro nás jako neziskovou organizaci také důležitá.

Eva Michálková
projektová manažerka proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s.

S paní Lucií jsem spolupracoval na korekci mojí diplomové práce. Její služby mohu rozhodně všem doporučit. Skvělá korekce, rychlost, přesnost, profesionální i velice milý a přátelský přístup. Byl jsem absolutně spokojen. Moje téma bylo zaměřeno na ekonomickou oblast, jejíž součástí bylo i mnoho grafů, tabulek a jiných technických ukazatelů. Paní Lucie si se vším skvěle poradila. Ještě jednou moc děkuji.

Ing. Ondřej Žůrek

Se spoluprací na korekci mé bakalářské práce jsem byla nadmíru spokojená. Domluva probíhala v přátelské atmosféře, reakce na nové změny byly rychlé a práce vždy skvěle odvedená. Komise neměla jedinou poznámku na gramatickou úpravu práce.

Michaela Skalníková
student

Paní Lucie Skalníková Hermanyová prováděla korektury mé knihy. Práci odvádí skvěle, precizně a vždy dodržuje termín odevzdání práce. Navíc dokáže upozornit i na dějové chyby a jiné nedostatky. Upozorní i na opakující se chyby. Přeji jí hodně dalších pracovních úspěchů.

Monika Šebestová
hobby spisovatelka
kiraaa@post.cz