Bc. Lucie Skalníková Hermanyová

korektorka českého jazyka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jako korektorka českého jazyka a absolventka oboru Jazyková a literární kultura na Pedagogické fakultě UHK v Hradci Králové vám pomohu upravit vaše texty tak, aby byly správné po pravopisné i stylistické stránce. Zaměřím se také na typografii, terminologii, překlepy a celkovou srozumitelnost textu. V případě zájmu provedu i fact-checking.

Nabízím:

  • Korektury – knih, bakalářských a diplomových prací, seminárních prací, textů pro webové stránky, firemních či propagačních materiálů, výročních zpráv, prezentací, reklamních katalogů, firemních časopisů, reklamních plakátů, e-booků, CV, smluv a dalších textů.
  • Přepis audionahrávek – rozhovory, přednášky, videa, podcasty aj. Texty po transkripci automaticky zpracuji i po korektorské stránce.

Baví mě témata jako lifestyle, zdraví a výživa. V roce 2022 jsem absolvovala certifikovaný kurz Poradce pro výživu a suplementaci, proto se těmto oblastem ráda věnuji i v korekturách.

Každou spolupráci naceňuji individuálně se zohledněním rozsahu a složitosti textu. V případě zájmu mě prosím kontaktujte. Po zaslání textu vám ráda navrhnu nezávaznou kalkulaci.

Certifikáty

Certifikát o absolvování kurzu Českého pravopisu | Correct Certifikát o absolvování kurzu České interpunkce | Correct Certifikát o absolvování kurzu Stylistika českého jazyka | Correct Osvědčení o absolvování on-line semináře Úprava úředních písemností | agentura Bova

Jazykové kurzy, semináře a certifikáty:

  • Úprava úředních písemností (Agentura Bova)
  • Intenzivní opakovací kurz českého pravopisu (Jazykové centrum Correct)
  • Stylistika současné češtiny (Jazykové centrum Correct)
  • Kurz české interpunkce (Jazykové centrum Correct)

Vybrané reference:

proFem – centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s. – korektury česky psaných textů

Bc. Lucie Skalníková Hermanyová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Lucie Skalníková Hermanyová
Haškova 2175/54
Žďár nad Sázavou 6 (Kraj Vysočina)
591 01
Mobil:732 517 240
Email:lucie.korektury@seznam.cz
IČ:17895162 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S paní Lucií jsem spolupracoval na korekci mojí diplomové práce. Její služby mohu rozhodně všem doporučit. Skvělá korekce, rychlost, přesnost, profesionální i velice milý a přátelský přístup. Byl jsem absolutně spokojen. Moje téma bylo zaměřeno na ekonomickou oblast, jejíž součástí bylo i mnoho grafů, tabulek a jiných technických ukazatelů. Paní Lucie si se vším skvěle poradila. Ještě jednou moc děkuji.

Ing. Ondřej Žůrek