Lucie Strechová

projektová manažerka se specializací na realizaci interiérů, výrobu nábytku a výstavních stánků

Status: k vašim službám Působnost: design interiérů celá ČR, po dohodě i okolní státy; výstavnictví celý svět

Nabízím komplexní realizace interiérů na klíč, rekonstrukce bytů, domů, kanceláří či komerčních prostor. Navrhnu pro vás řešení, které podtrhne váš životní styl, vyjádří vaši osobnost a dodá vašemu interiéru sjednocený koncept, funkčnost a skvělou atmosféru, aby se vám dobře bydlelo a tvořilo.

Také se postarám o prezentace vašich firem formou výstavních stánků, showroomů či trvalých expozic tak, aby vaše podnikání vzkvétalo. Společně s mým týmem jsme špičkoví výrobci výstavních stánků s dlouholetými zkušenostmi s výstavnictvím po celém světě.

Rekonstruujete, nebo stavíte takzvaně od nuly? Ráda s vámi proberu váš projekt v kterékoli fázi se nachází a se svým týmem z něj učiníme realitu. Když necháte vše na nás, dodáme vám funkční a komplexní řešení na klíč do posledního detailu:

Vše naplánujeme → proměříme → navrhneme → vybereme materiály → vyrobíme nábytky na míru → vše nainstalujeme → naše práce mluví za nás

Takto komplexní řešení šetří nejen váš čas, náklady a mnohdy i nervy, navíc veškeré realizace poskytujeme s garancí kvality a včasného dodání.

 • Interiéry na klíč
  • realizace a rekonstrukce bytových prostor, domů, kuchyň, koupelen, ale i showroomů, kanceláří a dalších komerčních prostor
  • nábytek na míru z naší dílny
  • poradenství a tvorba designových návrhů
  • dlouhodobá partnerství s interiérovými designéry či architekty
 • Výroba výstavních stánků na klíč
  • kompletní řešení a dodání na klíč
  • vlastní produkční dílna v Rosicích
  • tvorba návrhů designů výstavních stánků tak, aby co nejlépe reprezentovaly vaši společnost ve světě a vyčnívaly z davu
  • zařídíme vše od technických výkresů, statických kalkulací, objednávek služeb až po průkazky, hostesky či catering

S interiérovým designem a výstavnictvím mám přes 10 let zkušeností.

Vybrané reference: Carpion GmbH & Co. KG, Hospitality Industry Club, MtoM Design Group Co., Ltd., Creativelab Integrated SdnBhd a další.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Jak probíhá spolupráce?

 1. Pošlete mi e-mail, ve kterém uvedete co nejvíce informací o plánovaném designu.
 2. Zavolám vám a domluvíme se na první nezávazné osobní schůzce zdarma.
 3. Následuje tvorba interiérových či výstavních řešení na klíč. Další potřebné konzultace jsou zpoplatněny individuálně dle rozsahu projektu.
Lucie Strechová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lucie Strechová
Areál MATE
Brněnská 1027
Rosice (Jihomoravský kraj)
665 01
Mobil:776 722 877
Email:lucie@artenlux.com
Web:artenlux.com
Facebook:artenluxcz
Instagram:artenluxcz
LinkedIn:lucie-strechova
WhatsApp:420776722877
Účet:233837389/0600 (Moneta)
IČ:09041826
DIČ:CZ09041826

Doporučení
z první ruky

Je mi vždy potěšením pracovat s Lucií a jejím týmem na našich projektech v Praze. Spolupracovali jsme dva nepřetržité roky a v nadcházejících letech se určitě budeme těšit na další. Lucie vždy velmi pohotově reaguje na dotazy a e-maily, které jsou pro mě nejdůležitější, abych rychle zvládla koordinaci svých projektů. Kromě toho je cena konkurenceschopná, lze o ní diskutovat a tak mít dopředu reálnou představu o tom, jestli společně projekty můžeme opravdu vyhrát. Jsem za tuhle spolupráci velmi ráda a držím palce.

Peggy Chieng

Creativelab Integrated SdnBhd