Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Strechová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Strechová — projektová manažerka se specializací na realizaci interiérů, výrobu nábytku a výstavních stánků

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Lucie Strechová:
Masivní díky – cíl dosažen! Osobní, rychlý, efektivní a všestranný servis v kombinaci s výjimečným designem. Společnost Expolux, která pro nás designovala showroom v Německu, povýšila naši značku na novou úroveň!! A to vše s přiměřeným rozpočtem, se kterým se mohlo pracovat. Výborně! Doporučuji všem!

Ian Duff

Marketing Manager, Carpion GmbH & Co. KG
Děláme spoustu výstav s různými spoluvystavovateli a partnerství s Expoluxem bylo zatím nejlepší. Práce s Lucií je velká radost. Vždy je spravedlivá a snaží se najít způsob, jak udržet náklady pod kontrolou, ale zároveň dostat z projektu maximum. Komunikace byla vždy čestná a snadná. Rychle přizpůsobuje svou práci potřebám zákazníka a zajišťuje, aby jste byli vždy informováni o průběhu a dalších krocích. Díky zdaleka nejlepší spolupráci a protože jsem věděla, že je vše pod kontrolou, mohla jsem si před akcí dovolit i klidný spánek :)

Liza Kapageridou

Head of Business Development, Hospitality Industry Club
Je opravdu uklidňující pracovat s Expoluxem. Jsou spolehliví, vždy upřímní a díky nejlepšímu porozumění dosahují nejlepších výsledků. Jsou hrdí na svou práci a umí uspokojit své zákazníky. Doufám, že s nimi budu udržovat hluboký vztah a v budoucnu se stanu dobrým strategickým partnerem.

President Rex Yu

MtoM Design Group Co., Ltd.
Je mi vždy potěšením pracovat s Lucií a jejím týmem na našich projektech v Praze. Spolupracovali jsme dva nepřetržité roky a v nadcházejících letech se určitě budeme těšit na další. Lucie vždy velmi pohotově reaguje na dotazy a e-maily, které jsou pro mě nejdůležitější, abych rychle zvládla koordinaci svých projektů. Kromě toho je cena konkurenceschopná, lze o ní diskutovat a tak mít dopředu reálnou představu o tom, jestli společně projekty můžeme opravdu vyhrát. Jsem za tuhle spolupráci velmi ráda a držím palce.

Peggy Chieng

Creativelab Integrated SdnBhd
Paní Lucie Strechová koordinovala pro naši univerzitu čtyřikrát prezentaci na veletrzích. Její práce se vyznačovala profesionalitou a ochotou. Komunikace byla vždy příjemná a na úrovni. Kromě toho je také kreativní, dokázala sama navrhovat vylepšení našich prezentací. S její prací jsme byli velmi spokojení.

Ing. Renata Herrmannová

vedoucí Odboru marketingu a vnějších vztahů, Rektorát VUT
www.vutbr.cz
Měl jsem to potěšení v posledních letech pracovat s Lucií na několika velkých výstavách a eventech. Lucie je velmi spolehlivá a neustále hledá ta nejlepší řešení v co možná nejlepší kvalitě. Díky jejímu přístupu je velmi snadné s ní komunikovat, naslouchá vašim potřebám a má schopnost přemýšlet „out of the box“. Neváhal bych ani vteřinu Lucii doporučit každému, kdo potřebuje talentovaného člověka v oblasti interiérového designu a výstavnictví.

Martina Demierre

S Lucií spolupracuji již několik let. Poprvé jsme se setkali na výstavě v Německu a krátce poté jsme začali spolupracovat. Je mimořádně organizovaná, vysoce motivovaná a její eventy mají vždy obrovský úspěch. Lucii mohu jen doporučit.

Aleksandra Dragovic

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS