Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Tomanová

Ing. Lucie Tomanová

tvůrkyně webových stránek

Ing. Lucie Tomanová

Navrhnu nové webové stránky nebo předělám stávající. Design tvořím na míru vám i vašim zákazníkům. Záleží mi na tom, abyste se na webu cítili dobře! Podívám se s vámi na obsahovou strategii a poradím, co by nemělo na webu chybět.

Každá práce je unikátní. Pro konkrétní cenovou kalkulaci mě kontaktujte. Případně se mnou můžete veškerá témata kolem webových stránek konzultovat a naučit se je samostatně řešit.

  • Webové stránky – Kladu důraz na moderní vzhled a uživatelskou přívětivost. Vycházím z vašich požadavků, které ráda doplním svými nápady. Pracuji s redakčním systémem WordPress. Mé dovednosti: HTML, CSS, PHP, UX a UI, webdesign. Chcete nový web, ale nevíte kde začít? Domluvte si se mnou úvodní konzultaci, která je zdarma.
  • Konzultace – Dále poskytuji konzultace na libovolné téma ohledně webů. Oblíbená témata jsou například jak spravovat web, členská sekce, vytvoření online programu, napojení platební brány a fakturačního systému apod.

Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci, velkou část studia jsem absolvovala na zahraničních univerzitách v různých zemí Evropy a v Austrálii, kde jsem studovala marketingovou komunikaci. Pravidelně se účastním skupinových workshopů, oborových přednášek a kurzů. Jsem cestovatelka, takže velmi často pracuji na dálku z různých koutů světa.

Jsem zastánce minimalismu, ale nebráním se odvážnému designu pokud to klient vyžaduje. Mým cílem je vytvořit poutavou online prezentaci, ve které se budete cítit dobře. Díky přesahu do marketingu se na web koukám také z prodejního hlediska.

Je čas předat online prezentaci do správných rukou. Získáte tak více prostoru na věci, které vás baví!

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Ing. Lucie Tomanová
Studentská 347
Mnichovo Hradiště (Středočeský kraj)
295 01
Email:info@nohynkova.com
Web:www.nohynkova.com
Facebook:Facebook luci.tomanova
LinkedIn:LinkedIn lucie-tomanova
Účet:1020358725 / 6100
:07647140 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Ing. Šárka Tinková
Ráda bych doporučila webové služby paní Ing. Lucie Nohynkové. Spolupráce s Lucií je velmi příjemná a na profesionální úrovni. Především oceňuji její odborné znalosti, bleskovou reakci na požadavky a ochotu vždy pomoci. Její zkušenosti a znalosti mě utvrdily v tom, že Lucie je nejen profesionálem ve svém oboru, ale i přátelská a spolehlivá žena a já jsem vděčná, že jí mohu svěřit své projekty. Vřele doporučuji a děkuji!
online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS