Ing. Lucie Tomanová

webdesignérka

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

Jsem webdesignérka s kreativní duší a misí vytvářet kvalitní a designové weby, které posouvají podnikání a značky na další level.

Spojíme síly a vytvoříme web, který vám nebude přinášet jen nové klienty, ale především radost.

Nabízím kompletní tvorbu webu od obsahové strategie až po finální spuštění. Váš nový web vybudujeme v souladu s vizuální identitou, bude odrážet vizi značky a promlouvat k cílové skupině. Všechny technikálie nechte na mně! Vám stačí se pohodlně usadit a pozorovat, jak pod mýma rukama vzniká místo, kam se rádi vracíte nejen vy, ale i vaši zákazníci nebo klienti.

Nový web bude:

  • postavený na míru na WordPressu
  • jednoduchý na ovládání
  • mít základní SEO
  • responzivní

Možná také potřebujete:

  • online kurz
  • členskou sekci
  • fakturační systém
  • rezervační systém

Společně vybereme to nejvhodnější řešení!

Web zvládnete sami ovládat! Tvořím weby tak, aby bylo jednoduché v budoucnu upravit základní informace (text, fotka apod.) bez pokročilých znalostí. Na konci spolupráce poskytnu video s návodem, jak se starat o nový web.

Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci, velkou část studia jsem absolvovala na zahraničních univerzitách v různých zemí Evropy a v Austrálii, kde jsem studovala marketingovou komunikaci. Pravidelně se účastním skupinových workshopů, oborových přednášek a kurzů. Jsem cestovatelka, takže velmi často pracuji na dálku z různých koutů světa.

Jsem zastánce minimalismu, ale nebráním se odvážnému designu pokud to nabízené služby či projekt vyžadují. Mým cílem je vytvořit kvalitní web, který odráží váš postoj, filozofii a duši.

Ing. Lucie Tomanová

Kontakty

Ing. Lucie Tomanová
Studentská 347
Mnichovo Hradiště (Středočeský kraj)
295 01
Email:info@lucietomanova.cz
Web:www.lucietomanova.cz
Facebook:luci.tomanova
Instagram:lucie.tomanova
LinkedIn:lucie-tomanova
Účet:1020358725/6100
IČ:07647140 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Znáte ty pohádky o kovářových kobylách? Nebo ztrácíte trošku odstup od toho, jakým způsobem se prezentujete? Mám ráda pohádky, ze kterých se člověk poučí. A proto ráda spolupracuju s dalšími profesionály a opouštím model, že všechno bych měla umět já sama. I když klientům člověk dovede s odstupem poradit, na sebe míváme většinou tak trochu slepou skvrnu. Já jsem potřebovala pomoct vytvořit mainpage pro jeden svůj projekt. A Lucie se toho zhostila s profesionalitou a ctí. Bývám náročná klientka. Ladím detaily. Moji klienti to mají rádi, ale ne každý, s kým se profesně setkám, je z toho nadšený. Lucie se mnou pracovala tak dlouho, dokud jsme to nedotáhly do podoby, se kterou jsem byla spokojená. Navíc, sestavování stránky v pagebuilderu pro mě byla taky poměrně nová zkušenost, kterou budu moct zase já zprostředkovat svým klientům. Takže spolupráce s Lucií pro mě byla vlastně taková zajímavá investice. A její vhledy mi pomohly se podívat zase z jiného úhlu na strukturu menu a na to, jak pracuju s informacemi na webu na celém webu. Děkuju za milý a laskavý přístup, věcnou profesionalitu i trpělivost. A taky nápady. Tvoření je vždycky krásné, když to není rutina, ale skutečně se tomu věnuje energie a péče. Tak, a teď už víte, proč jsem s Lucií ráda spolupracovala já. A vy si můžete najít zase ty svoje důvody, proč jste si ji vybrali vy. Já ji ráda doporučím.

Kristýna Maková
Kristýna Maková

copyeditorka a konzultantka webového obsahu