Ing. Lucie Tomanová

webdesignérka

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

Jsem webdesignérka s kreativní duší a misí vytvářet kvalitní a designové weby, které posouvají podnikání a značky na další level.

Spojíme síly a vytvoříme web, který vám nebude přinášet jen nové klienty, ale především radost.

Nabízím kompletní tvorbu webu od obsahové strategie až po finální spuštění. Váš nový web vybudujeme v souladu s vizuální identitou, bude odrážet vizi značky a promlouvat k cílové skupině. Všechny technikálie nechte na mně! Vám stačí se pohodlně usadit a pozorovat, jak pod mýma rukama vzniká místo, kam se rádi vracíte nejen vy, ale i vaši zákazníci nebo klienti.

Nový web bude:

  • postavený na míru na WordPressu
  • jednoduchý na ovládání
  • mít základní SEO
  • responzivní

Možná také potřebujete:

  • online kurz
  • členskou sekci
  • fakturační systém
  • rezervační systém

Společně vybereme to nejvhodnější řešení!

Web zvládnete sami ovládat! Tvořím weby tak, aby bylo jednoduché v budoucnu upravit základní informace (text, fotka apod.) bez pokročilých znalostí. Na konci spolupráce poskytnu video s návodem, jak se starat o nový web.

Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci, velkou část studia jsem absolvovala na zahraničních univerzitách v různých zemí Evropy a v Austrálii, kde jsem studovala marketingovou komunikaci. Pravidelně se účastním skupinových workshopů, oborových přednášek a kurzů. Jsem cestovatelka, takže velmi často pracuji na dálku z různých koutů světa.

Jsem zastánce minimalismu, ale nebráním se odvážnému designu pokud to nabízené služby či projekt vyžadují. Mým cílem je vytvořit kvalitní web, který odráží váš postoj, filozofii a duši.

Vybrané reference:

Ing. Lucie Tomanová

Kontakty

Ing. Lucie Tomanová
Studentská 347
Mnichovo Hradiště (Středočeský kraj)
295 01
Email:info@lucietomanova.cz
Web:www.lucietomanova.cz
Facebook:luci.tomanova
LinkedIn:lucie-tomanova
Účet:1020358725/6100
IČ:07647140 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Ráda bych doporučila webové služby paní Ing. Lucie Nohynkové. Spolupráce s Lucií je velmi příjemná a na profesionální úrovni. Především oceňuji její odborné znalosti, bleskovou reakci na požadavky a ochotu vždy pomoci. Její zkušenosti a znalosti mě utvrdily v tom, že Lucie je nejen profesionálem ve svém oboru, ale i přátelská a spolehlivá žena a já jsem vděčná, že jí mohu svěřit své projekty. Vřele doporučuji a děkuji!

Ing. Šárka Tinková
Ing. Šárka Tinková

online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě s přesahem do tvorby webů