Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Tomanová

Ing. Lucie Tomanová

tvůrkyně webových stránek

Ing. Lucie Tomanová

Navrhnu nové webové stránky nebo předělám stávající. Design tvořím na míru vám i vašim zákazníkům. Záleží mi na tom, abyste se na webu cítili dobře! Podívám se s vámi na obsahovou strategii a poradím, co by nemělo na webu chybět.

Každá práce je unikátní. Pro konkrétní cenovou kalkulaci mě kontaktujte. Případně se mnou můžete veškerá témata kolem webových stránek konzultovat a naučit se je samostatně řešit.

  • Webové stránky – Kladu důraz na moderní vzhled a uživatelskou přívětivost. Vycházím z vašich požadavků, které ráda doplním svými nápady. Pracuji s redakčním systémem WordPress. Mé dovednosti: HTML, CSS, PHP, UX a UI, webdesign. Chcete nový web, ale nevíte kde začít? Domluvte si se mnou úvodní konzultaci, která je zdarma.
  • Konzultace – Dále poskytuji konzultace na libovolné téma ohledně webů. Oblíbená témata jsou například jak spravovat web, členská sekce, vytvoření online programu, napojení platební brány a fakturačního systému apod.

Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci, velkou část studia jsem absolvovala na zahraničních univerzitách v různých zemí Evropy a v Austrálii, kde jsem studovala marketingovou komunikaci. Pravidelně se účastním skupinových workshopů, oborových přednášek a kurzů. Jsem cestovatelka, takže velmi často pracuji na dálku z různých koutů světa.

Jsem zastánce minimalismu, ale nebráním se odvážnému designu pokud to klient vyžaduje. Mým cílem je vytvořit poutavou online prezentaci, ve které se budete cítit dobře. Díky přesahu do marketingu se na web koukám také z prodejního hlediska.

Je čas předat online prezentaci do správných rukou. Získáte tak více prostoru na věci, které vás baví!

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Ing. Lucie Tomanová
Studentská 347
Mnichovo Hradiště (Středočeský kraj)
295 01
Email:info@nohynkova.com
Web:www.nohynkova.com
Facebook:Facebook luci.tomanova
LinkedIn:LinkedIn lucie-tomanova
Účet:1020358725 / 6100
:07647140 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Kristýna Maková
Znáte ty pohádky o kovářových kobylách? Nebo ztrácíte trošku odstup od toho, jakým způsobem se prezentujete? Mám ráda pohádky, ze kterých se člověk poučí. A proto ráda spolupracuju s dalšími profesionály a opouštím model, že všechno bych měla umět já sama. I když klientům člověk dovede s odstupem poradit, na sebe míváme většinou tak trochu slepou skvrnu. Já jsem potřebovala pomoct vytvořit mainpage pro jeden svůj projekt. A Lucie se toho zhostila s profesionalitou a ctí. Bývám náročná klientka. Ladím detaily. Moji klienti to mají rádi, ale ne každý, s kým se profesně setkám, je z toho nadšený. Lucie se mnou pracovala tak dlouho, dokud jsme to nedotáhly do podoby, se kterou jsem byla spokojená. Navíc, sestavování stránky v pagebuilderu pro mě byla taky poměrně nová zkušenost, kterou budu moct zase já zprostředkovat svým klientům. Takže spolupráce s Lucií pro mě byla vlastně taková zajímavá investice. A její vhledy mi pomohly se podívat zase z jiného úhlu na strukturu menu a na to, jak pracuju s informacemi na webu na celém webu. Děkuju za milý a laskavý přístup, věcnou profesionalitu i trpělivost. A taky nápady. Tvoření je vždycky krásné, když to není rutina, ale skutečně se tomu věnuje energie a péče. Tak, a teď už víte, proč jsem s Lucií ráda spolupracovala já. A vy si můžete najít zase ty svoje důvody, proč jste si ji vybrali vy. Já ji ráda doporučím.
copyeditorka a konzultantka webového obsahu

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS