Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Tomanová — webdesignérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 41 doporučení

Ing. Šárka Tinková

Ráda bych doporučila webové služby paní Ing. Lucie Nohynkové. Spolupráce s Lucií je velmi příjemná a na profesionální úrovni. Především oceňuji její odborné znalosti, bleskovou reakci na požadavky a ochotu vždy pomoci. Její zkušenosti a znalosti mě utvrdily v tom, že Lucie je nejen profesionálem ve svém oboru, ale i přátelská a spolehlivá žena a já jsem vděčná, že jí mohu svěřit své projekty. Vřele doporučuji a děkuji!

Ing. Šárka Tinková
online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě s přesahem do tvorby webů
Kristýna Maková

Znáte ty pohádky o kovářových kobylách? Nebo ztrácíte trošku odstup od toho, jakým způsobem se prezentujete? Mám ráda pohádky, ze kterých se člověk poučí. A proto ráda spolupracuju s dalšími profesionály a opouštím model, že všechno bych měla umět já sama. I když klientům člověk dovede s odstupem poradit, na sebe míváme většinou tak trochu slepou skvrnu. Já jsem potřebovala pomoct vytvořit mainpage pro jeden svůj projekt. A Lucie se toho zhostila s profesionalitou a ctí. Bývám náročná klientka. Ladím detaily. Moji klienti to mají rádi, ale ne každý, s kým se profesně setkám, je z toho nadšený. Lucie se mnou pracovala tak dlouho, dokud jsme to nedotáhly do podoby, se kterou jsem byla spokojená. Navíc, sestavování stránky v pagebuilderu pro mě byla taky poměrně nová zkušenost, kterou budu moct zase já zprostředkovat svým klientům. Takže spolupráce s Lucií pro mě byla vlastně taková zajímavá investice. A její vhledy mi pomohly se podívat zase z jiného úhlu na strukturu menu a na to, jak pracuju s informacemi na webu na celém webu. Děkuju za milý a laskavý přístup, věcnou profesionalitu i trpělivost. A taky nápady. Tvoření je vždycky krásné, když to není rutina, ale skutečně se tomu věnuje energie a péče. Tak, a teď už víte, proč jsem s Lucií ráda spolupracovala já. A vy si můžete najít zase ty svoje důvody, proč jste si ji vybrali vy. Já ji ráda doporučím.

Kristýna Maková
copyeditorka a konzultantka webového obsahu
Lucie Strechová

Spolupráce s Luckou Nohynkovou byla to nejlepší, co mě v oblasti práce s webem a tvorbou propagační grafiky potkalo. Konečně jsem po mnoha pokusech a omylech narazila na někoho, kdo opravdu poslouchá, co chcete, snaží se vám vyjít vstříc a vždy najde cestu, jak to uskutečnit. Lucku vřele doporučuji všem těm, kdo hledají profíka, který naslouchá, řídí se tím co bylo řečeno a domluveno a dělá věci včas a kvalitně.

Lucie Strechová
projektová manažerka se specializací na realizaci interiérů, výrobu nábytku a výstavních stánků

Rád bych zde doporučil Lucii Nohynkovou, u které jsem poptal úpravu webových stránek našeho společenství. Musím především vyzdvihnout rychlé komunikační schopnosti a jednání, které bylo příjemné a podané pro mne, jako pro laika, kde mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a náš web tak díky tomu mohl být upraven a vybaven současnými standardy. Především jsem přinášel své návrhy, jak web upravit a jaké widgety či pluginy použít a Lucie vše řádně koordinovala a o každém postupu mne informovala a celý proces se tak velmi urychlil. Mám z nové podoby webu opravdu radost.

Marek Ouředník
místopředseda výboru SV
www.vlastina846.info marek.ourednik@centrum.cz

Ing. Lucii Nohynkovou mohu vřele doporučit. Profesionalita, přátelský přístup a skvěla komunikace.

Sergej Čajko
opravář elektrospotřebičů
prackyamycky.cz prackyamycky@gmail.com 601 555 681

Spolupráce s Lucií byla velmi příjemná, rychlá a profesionální. Je to člověk na svém místě. Mohu jí poděkovat za spoustu rad a doporučení jak vylepšit Facebook a Instagram.

Jasna Šnajdr

Lucie mi pomohla nastavit responzivitu jednoho z mých webů pro mobilní zařízení. Spolupráce byla perfektní a ještě rychlejší, než jsme se domluvily. Vše mi laicky vysvětlila a trpělivě odpovídala i na všechny mé otázky. Určitě ji v budoucnu znovu oslovím.

Lucie Doležalová
virtuální asistentka
www.luciedolezalova.cz info@luciedolezalova.cz 775 599 938

Lucie je velmi profesionální, kreativní a trpělivá. Je přátelská a dobře se s ní mluví o sociálních médiích. Odvádí skutečně skvělou práci. Jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo je spolehlivý a včas dodává vynikající obsah.

Jared C.

Lucii jsem oslovila o spolupráci poté, co jsem viděla, jak skvěle pomáhá se sociálními sítěmi mému příteli. Parádní texty, skvělé nápady, úžasná podpora. Luciina práce je vždy precizní a přitom zrcadlí povahu daného podnikání. Je opravdu zachována jedinečnost. S její velmi příjemnou povahou, přátelskou komunikací, podporou a velikou trpělivostí, když něčemu nerozumím, si mě Lucie velmi získala a vím, že je to jedna z mých TOP investicí do mého podnikání. Lucii proto mohu velmi doporučit, neboť je opravdu profesionál ve svém oboru, ať už se jedná o sociální sítě nebo weby.

Darja Janíčková
virtuální asistentka a zakladatelka agentury s virtuálními asistentkami
www.lektorum.cz darja@lektorum.cz

Spolupráce s paní Nohynkovou byla vždy bezproblémová, rychlá a její práce odpovídala vysoké kvalitě. Velmi doporučuji!

Jan Švehlík