Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Tomanová — webdesignérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 48 doporučení

Kristýna Maková

Znáte ty pohádky o kovářových kobylách? Nebo ztrácíte trošku odstup od toho, jakým způsobem se prezentujete? Mám ráda pohádky, ze kterých se člověk poučí. A proto ráda spolupracuju s dalšími profesionály a opouštím model, že všechno bych měla umět já sama. I když klientům člověk dovede s odstupem poradit, na sebe míváme většinou tak trochu slepou skvrnu. Já jsem potřebovala pomoct vytvořit mainpage pro jeden svůj projekt. A Lucie se toho zhostila s profesionalitou a ctí. Bývám náročná klientka. Ladím detaily. Moji klienti to mají rádi, ale ne každý, s kým se profesně setkám, je z toho nadšený. Lucie se mnou pracovala tak dlouho, dokud jsme to nedotáhly do podoby, se kterou jsem byla spokojená. Navíc, sestavování stránky v pagebuilderu pro mě byla taky poměrně nová zkušenost, kterou budu moct zase já zprostředkovat svým klientům. Takže spolupráce s Lucií pro mě byla vlastně taková zajímavá investice. A její vhledy mi pomohly se podívat zase z jiného úhlu na strukturu menu a na to, jak pracuju s informacemi na webu na celém webu. Děkuju za milý a laskavý přístup, věcnou profesionalitu i trpělivost. A taky nápady. Tvoření je vždycky krásné, když to není rutina, ale skutečně se tomu věnuje energie a péče. Tak, a teď už víte, proč jsem s Lucií ráda spolupracovala já. A vy si můžete najít zase ty svoje důvody, proč jste si ji vybrali vy. Já ji ráda doporučím.

Kristýna Maková
copyeditorka a konzultantka webového obsahu
Ing. Šárka Tinková

Ráda bych doporučila webové služby paní Ing. Lucie Nohynkové. Spolupráce s Lucií je velmi příjemná a na profesionální úrovni. Především oceňuji její odborné znalosti, bleskovou reakci na požadavky a ochotu vždy pomoci. Její zkušenosti a znalosti mě utvrdily v tom, že Lucie je nejen profesionálem ve svém oboru, ale i přátelská a spolehlivá žena a já jsem vděčná, že jí mohu svěřit své projekty. Vřele doporučuji a děkuji!

Ing. Šárka Tinková
online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě s přesahem do tvorby webů
Lucie Strechová

Spolupráce s Luckou Nohynkovou byla to nejlepší, co mě v oblasti práce s webem a tvorbou propagační grafiky potkalo. Konečně jsem po mnoha pokusech a omylech narazila na někoho, kdo opravdu poslouchá, co chcete, snaží se vám vyjít vstříc a vždy najde cestu, jak to uskutečnit. Lucku vřele doporučuji všem těm, kdo hledají profíka, který naslouchá, řídí se tím co bylo řečeno a domluveno a dělá věci včas a kvalitně.

Lucie Strechová
projektová manažerka se specializací na realizaci interiérů, výrobu nábytku a výstavních stánků

Rád bych zde doporučil Lucii Nohynkovou, u které jsem poptal úpravu webových stránek našeho společenství. Musím především vyzdvihnout rychlé komunikační schopnosti a jednání, které bylo příjemné a podané pro mne, jako pro laika, kde mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a náš web tak díky tomu mohl být upraven a vybaven současnými standardy. Především jsem přinášel své návrhy, jak web upravit a jaké widgety či pluginy použít a Lucie vše řádně koordinovala a o každém postupu mne informovala a celý proces se tak velmi urychlil. Mám z nové podoby webu opravdu radost.

Marek Ouředník
místopředseda výboru SV
www.vlastina846.info marek.ourednik@centrum.cz

Ing. Lucii Nohynkovou mohu vřele doporučit. Profesionalita, přátelský přístup a skvěla komunikace.

Sergej Čajko
opravář elektrospotřebičů
prackyamycky.cz prackyamycky@gmail.com 601 555 681

Lucie mi pomohla nastavit responzivitu jednoho z mých webů pro mobilní zařízení. Spolupráce byla perfektní a ještě rychlejší, než jsme se domluvily. Vše mi laicky vysvětlila a trpělivě odpovídala i na všechny mé otázky. Určitě ji v budoucnu znovu oslovím.

Lucie Doležalová
virtuální asistentka
www.luciedolezalova.cz info@luciedolezalova.cz 775 599 938

Spolupráce s paní Nohynkovou byla vždy bezproblémová, rychlá a její práce odpovídala vysoké kvalitě. Velmi doporučuji!

Jan Švehlík

Mohu vřele doporučit služby Lucie Nohynkové, která pro naši nízkoprahovou dílnu Metráž spravuje webové stránky a reklamu na sociálních sítích. Má přehled v aktuálních trendech technologických, marketingových i designových. Je ochotná, spolehlivá, reaguje velmi pružně a okamžitě. Vždy nám velmi dobře poradí. Opravdu můžu spolupráci s ní vřele doporučit.

Kateřina Jungová
kreativní vedoucí nízkoprahové dílny Metráž, která pomáhá ženám v tísnivé sociální situaci
www.metrazdesign.cz

Práce se slečnou Lucií byla fantastická zkušenost. Jsem moc rád, že jsem si ji vybral. Rychlá kvalitní práce, pochopení pro zákazníka a celkově milý profesionální přístup. Vizuální podoba mých webových stránek je úžasná, 100procentně doporučuji.

Když jsem hledala někoho pro tvorbu svého nového webu, byla mi doporučena Lucie Nohynková. Od té chvíle jsem jejím vděčným zákazníkem, protože její přístup, odbornost, rychlost reakcí, spolupráce a komunikace je naprosto perfektní. Chtěla jsem někoho spolehlivého, lidského, kdo poradí i ne-technicky zaměřené osobě a s Lucií to byla trefa do černého. Můj nový web v jejím provedení se mnou naprosto rezonuje a mám z něj velkou radost. Jsem a budu jejím dlouhodobým klientem, protože její práce si velmi vážím a pro mě je nenahraditelná.

Milena Kořínková
majitelka firmy Magic Therapy, fyzioterapeutka, šperkařka, malířka
www.masaze-fyzioterapie-mk.cz info@masaze-fyzioterapie-mk.cz