Doporučení z první ruky

Lukáš Baier — no-code vývojář a konzultant automatizací


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Lukáš pracoval velmi usilovně na propojení mého fakturačního systému s firmou, která mi zajišťovala logistiku. I přesto, že si dokážu spoustu technických věcí zařídit sám, tak na toto jsem byl krátký. Lukáš kompletně navrhl řešení a zrealizoval jej bez toho, aniž bych jakkoliv musel zasahovat. Po realizaci v integracích nebyly žádné chyby nebo nesrovnalosti a celkově velmi chválím jeho práci a profesionální přístup ke klientovi.

Jaroslav Ostruszka
Co-founder & Marketing strategist
prodator.cz

Lukáše znám dlouho, profesně i osobně. Pokud hledáte pozitivního, kreativního a komunikativního člověka, na kterého se můžete spolehnout, pak je to právě on. (Translated from the EN Original)

Václav Svatoš
podnikatel | finanční poradce | autor podcastu: Za bohatší Česko

Lukáš umí vzít zodpovědnost za svoje úkoly, je inovátor a umí propojit znalosti napříč obory. Jeho klidný přístup mu pomáhá přesvědčit zainteresované strany managementu. Jeho pracovní výsledky jsou velmi profesionální a konzistentní. Je angažovaný, vysoce motivovaný a vždy ochotný udělat „něco navíc“. V neposlední řadě kolega, se kterým každý rád pracuje. (Translated from the EN original)

Peter Schrader
Head of Digital Workspace Strategy in Deutsche Post DHL

Lukáš prokázal pozitivní přístup jako trenér. Vždy musel řešit více úkolů najednou - všechny úspěšně zvládl díky svému profesionálnímu způsobu práce. Jeho silnými stránkami jsou budování vztahů a sítí, komunikace, zpochybňování statusu quo a kladení správných otázek. (Translated from the EN original)

Marcus Kronen
Head of Service Planning in Deutsche Post DHL