Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina

Lukáš Dubina

UX designér se specializací na e-commerce

Lukáš Dubina
Lukáš Dubina - logo

Provozujete internetový obchod, ale nejste spokojeni s jeho výkonem? Pomohu vám najít správný směr, aby váš e-shop lépe fungoval a více vydělával.

  • Optimalizace a zvýšení výkonu e-shopu – upravím váš e-shop tak, aby se uživatelům dobře používal a splnil jejich očekávání. Vám šetřil čas a pomohl k většímu počtu konverzí.
  • Návrh e-shopu – plánujete nový e-shop nebo jste se rozhodli pro redesign? Provedu uživatelský výzkum, nakreslím detailní wireframy, navrhnu informační architekturu a strategii, doporučím technické řešení. Podívejte se, jak jsem navrhl úspěšný redesign e-shopu přední české pražírny kávy, který už po 6 měsících provozu zvýšil tržby o 47 %.
  • E-commerce konzultace – poskytuji jednorázové i dlouhodobé konzultace. Podělím se o své zkušenosti, doporučím vhodné úpravy, strategie a postupy, aby se váš projekt vydal správným směrem.

S e-commerce a online marketingem mám přes 10 let praktických zkušeností. Díky tomu mám velmi široký a praktický záběr do dalších oborů jako je grafický design, SEO (optimalizace pro vyhledávače), kódování HTML / CSS (8 let zkušeností s programováním na CMS WordPress), copywriting, e-mail marketing, affiliate a sociální sítě.

Ve spolupráci s Eshop-rychle jsem napsal komplexní příručku Co musím udělat, aby můj e-shop lépe prodával. Nejsem typický ajťák, který za monitorem tráví i svůj volný čas. Abych měl „čistou hlavu“ a přinášel neustále nové nápady, od počítače unikám na hřiště nebo do tělocvičny. Založil jsem a píši 1. blog na českém i slovenském internetu o závěsném cvičení TRX, který měsíčně inspiruje více než 50 000 návštěvníků. Také provozuji internetový projekt Core Training Tips, kde testuji a porovnávám rozdíly v chování návštěvníků na českém a americkém trhu.

Ukázky práce:

Čokoládovna JANEKNávrh revolučních šablon pro platformu Eshop-rychleNávrh objednávkového procesuNávrh e-shopu Svatebni AsistentkaRe-design webu společnosti 3D FITNESS
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

pro větší a komplexní projekty se spuštěním v roce 2022

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lukáš Dubina
A. Roškotové 1355
Vlašim (Středočeský kraj)
258 01
Mobil:724 146 006
Email:info@lukasdubina.cz
Web:www.lukasdubina.cz
Facebook:Facebook lukasdubina
Instagram:Instagram lukasdubina
LinkedIn:LinkedIn lukasdubina
Twitter:Twitter lukasdubina
:76165701 (plátce DPH)
DIČ:CZ8403280589

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Vosátka
Měl jsem možnost okrajově spolupracovat s Lukášem na projektu Damano. Mohu doporučit jeho profesionalitu a zároveň přátelský přístup.
grafický designér a logotvůrce

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS