Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina — UX designér se zaměřením na výkon a uživatelský prožitek


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 30 doporučení

Na Lukáše jsme měli výborné reference a přizvali jsme jej do rozjetého projektu. Všichni v týmu vnímáme, jak dobré to bylo rozhodnutí. Když přišli návrhy Lukáše, první co mě napadlo bylo „Skvělé! Je to přesně tak, jak jsem si to celé v hlavě představovala, ale do návrhu nedokázala propsat“. Revize struktury, expertní názor v klíčových tématech, uživatelské zkušenosti propsané do logiky stránek, poslání, které mají nést ve správném čase a místě, všechny mikro akce, které na stránce potřebujeme mít. Celý projekt se tím zpřehlednil, uhladil a posunul o míli vpřed. Ještě jednou veliké díky!

Romana Voříšková
projektový manažer, spoluzakladatelka Slevomat.cz
www.flera.cz info@romanavoriskova.cz

Rozhodli jsme se pro celkovou změnu technického řešení i designu e-shopu. Celkový výsledek předčil veškerá naše očekávání. Děkujeme za ochotu, vstřícnost, výborné nápady, lidský a přátelský přístup. Povedlo se zvýšit obrat tak, jak jsme ani nepředpokládali a mnohonásobně překročit cíle, které jsme si stanovili.

Lucie Prasličková
majitelka e-shopu Yuppi
www.yuppi.cz

Je až neuvěřitelné, co vše se Lukášovi podařilo navrhnout a zrealizovat na krabicovém řešení (Shoptet). Výsledkem je unikátní e-shop nejen pro B2C, ale současně B2B s výrazně odlišnými funkcionalitami, UX a grafickým designem. Kromě spokojenosti zákazníků a výraznému zvýšení obchodního výkonu e-shopu došlo k významnému ušetření naší práce a rozvoji automatizovaných procesů. Lukáše můžu doporučit díky jeho přístupu, flexibilitě a spolehlivosti. Je to člověk na svém místě a už nyní plánujeme jeho účast v našem dalším projektu!

Tomáš Jurka
spolumajitel JuBö Bushcraft s.r.o
www.bushcraftshop.cz info@bushcraftshop.cz

S Lukášem spolupracujeme s naprostou spokojeností již delší dobu. Ceníme si jeho zkušeností a výborných znalostí z online marketingu, UX a e-commerce. Pracuje mimo jiné na našich kampaních, které dokázal posunout na nový výkonnostní level. Výsledky jasně dokazují, že jsme vsadili na správného koně a spolupráci s ním můžeme jen doporučit.

Karel Jeřábek
ředitel firmy Eshop-rychle
www.eshop-rychle.cz

Lukáš nás při redesignu e-shopu vedl. Od uživatelských výzkumů přes výběr dodavatele a návrh wireframů až po dozor nad samotnou implementací. Díky němu jsme si byly jisté, že neuděláme krok vedle.

Zuzana Semričová
spolumajitelka SARTOR BOHEMIA s.r.
www.sartor.cz sartor@sartor.cz

Lukáše jsme našli díky výborným referencím. Chvíli nám trvalo pochopit, že je opravdový profesionál a přesně ví, co dělá. Bylo to hlavně díky našim negativním zkušenostem s různými agenturami, kdy spolupráce končili zklamáním a zbytečnými výdaji. Lukášovy zkušenosti nás i nadále posunují ve všech směrech neskutečně dopředu. I díky tomu máme více času na rozvoj firmy.

Jiří Plšek
spolumajitel pražírny Coffeespot
www.coffeespot.cz
Mgr. Martin Vosátka

Měl jsem možnost okrajově spolupracovat s Lukášem na projektu Damano. Mohu doporučit jeho profesionalitu a zároveň přátelský přístup.

Mgr. Martin Vosátka
grafický designér a logotvůrce

Od Lukáše jsem si nechal zhodnotit svojí landing page pro školení kryptoměn a výsledkem bylo 32 komentářů a věcných připomínek na úpravu. Díky, tak jdu zase makat!

Milan Pichlík
affiliate manažer a online marketingový stratég
milanpichlik.cz jsem@milanpichlik.cz 774 206 092

Lukáš nám navrhoval a pomáhal výkonnostně optimalizovat několik e-shopů. Vždy z něho byla cítit profesionalita a upřímnost. Pokaždé se nám jeho práce několikanásobně vyplatila. Termíny plnění odevzdával mnohdy i v předstihu a toho si nesmírně ceníme. Lukáš vás mile překvapí přihozením i něčeho navíc. Takový on je. Vážím si jeho péče po dokončení a spuštění všech našich projektů. Servis, který u něho máme je stěžejní pro naše podnikání. S upřímným srdcem ho mohu doporučit.

Jan Keller
provozovatel e-shopů a webových projektů
www.chocome.cz

S Lukášem dlouhodobě spolupracujeme na zkvalitnění naší e-shopové platformy, plnící sny 6,5 tis. e-shopařů. Jeho praktické zkušenosti z e-commerce a mnoha úspěšných e-shopových projektů jsou pro nás skvělou studnicí inspirace a podnětů pro zlepšení. Obzvláště v oblasti designování skvělého zákaznického zážitku jsou Lukášovy znalosti nedocenitelné a i díky těmto schopnostem se stal tím pravým člověkem pro kompletní návrh nové generace e-shopových šablon, které pro nás znamenají obrovský evoluční skok. Doufám, že stejné schopnosti použijeme i při společném výzkumu, návrhu a realizaci nové administrace. Velké díky za spolupráci, Lukáši!

Jan Brož
marketingový manažer Eshop-rychle
www.eshop-rychle.cz