Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina — UX designér se specializací na e-commerce

Zobrazuji č. 110 z celkem 35 doporučení prezentace Lukáš Dubina:
Mgr. Martin Vosátka
Měl jsem možnost okrajově spolupracovat s Lukášem na projektu Damano. Mohu doporučit jeho profesionalitu a zároveň přátelský přístup.

Mgr. Martin Vosátka

grafický designér a logotvůrce
Od Lukáše jsem si nechal zhodnotit svojí landing page pro školení kryptoměn a výsledkem bylo 32 komentářů a věcných připomínek na úpravu. Díky, tak jdu zase makat!

Milan Pichlík

affiliate manažer a online marketingový stratég
milanpichlik.cz ~ jsem@milanpichlik.cz ~ 774 206 092
S Lukášem spolupracujeme s naprostou spokojeností již delší dobu. Ceníme si jeho zkušeností a výborných znalostí z online marketingu, UX a e-commerce. Pracuje mimo jiné na našich kampaních, které dokázal posunout na nový výkonnostní level. Výsledky jasně dokazují, že jsme vsadili na správného koně a spolupráci s ním můžeme jen doporučit.

Karel Jeřábek

ředitel firmy Eshop-rychle
www.eshop-rychle.cz
Skoro dva roky jsme věděli, že e-shop není designově a funkčně zcela v pořádku. Báli jsme se ale jakékoliv změny, aby to negativně neovlivnilo celou firmu. Lukáše jsme našli díky výborným referencím. Chvíli nám trvalo pochopit, že je opravdový profesionál a přesně ví, co dělá. Bylo to hlavně díky našim negativním zkušenostem s různými agenturami, kdy spolupráce končily zklamáním a zbytečnými výdaji. Během pár měsíců jsme si poradili s celkovým re-designem e-shopu. Mysleli jsme si, že re-designem spolupráce skončí, ale Lukášovy zkušenosti nás i nadále posunují ve všech směrech neskutečně dopředu. I díky tomu máme více času na rozvoj firmy a naše zákazníky, kteří všechny změny vítají s nadšením.

Jiří Plšek

spolumajitel pražírny Coffeespot
www.coffeespot.cz
Lukáš nám navrhoval a pomáhal výkonnostně optimalizovat několik e-shopů. Vždy z něho byla cítit profesionalita a upřímnost. Pokaždé se nám jeho práce několikanásobně vyplatila. Termíny plnění odevzdával mnohdy i v předstihu a toho si nesmírně ceníme. Lukáš vás mile překvapí přihozením i něčeho navíc. Takový on je. Vážím si jeho péče po dokončení a spuštění všech našich projektů. Servis, který u něho máme je stěžejní pro naše podnikání. S upřímným srdcem ho mohu doporučit.

Jan Keller

provozovatel e-shopů a webových projektů
www.chocome.cz
S Lukášem dlouhodobě spolupracujeme na zkvalitnění naší e-shopové platformy, plnící sny 6,5 tis. e-shopařů. Jeho praktické zkušenosti z e-commerce a mnoha úspěšných e-shopových projektů jsou pro nás skvělou studnicí inspirace a podnětů pro zlepšení. Obzvláště v oblasti designování skvělého zákaznického zážitku jsou Lukášovy znalosti nedocenitelné a i díky těmto schopnostem se stal tím pravým člověkem pro kompletní návrh nové generace e-shopových šablon, které pro nás znamenají obrovský evoluční skok. Doufám, že stejné schopnosti použijeme i při společném výzkumu, návrhu a realizaci nové administrace. Velké díky za spolupráci, Lukáši!

Jan Brož

marketingový manažer Eshop-rychle
www.eshop-rychle.cz
U svatebního magazínu a e-shopu jsem nebyl spokojen s grafickou podobou a logickým uspořádáním informací. Lukáš na základě UX výzkumu, testování a svých zkušeností připravil několik desítek wireframů, kde podrobně rozkreslil všechny klíčové stránky webu. Po převedení wireframů do grafické podoby a jejich nasazení na web došlo k výrazné pozitivní změně v chování návštěvníků. Kromě detailně dodaných podkladů musím vyzdvihnout také Lukášovu časovou pružnost a ochotu konzultovat se mnou i s programátory správnou implementaci.

Josef Kroupa

provozovatel magazínu a e-shopu
www.svatebniasistentka.cz
Děkujeme panu Dubinovi za báječnou spolupráci s proměnou našeho e-shopu. Od nového e-shopu jsme očekávali profesionální a uživatelsky příjemný design s kapkou romantiky. Lukáš se celého úkolu zhostil na výbornou. Oceňujeme přátelský a profesionální přístup od prvního kontaktu, kreativitu a způsob řešení dílčích problémů. Redesign e-shopu výsledky předčil naše očekávání.

Milan Marek

provozovatel e-shopu
www.best-lashes.cz
Referenci na Lukáše jsem dostal od sousedů z firmy. Náš příběh byl stejný – najali jsme si agenturu, která nám za velkých nákladů postavila nový e-shop, který nefungoval. Po Lukášově analýze mi bylo doporučeno zrušit stávající e-shop a vytvořit nový. Byl to sice šok, ale když jsem viděl výsledek u sousedů, tak jsem tříletou práci hodil za hlavu a šel jsem pod vedením Lukáše do stavby nového e-shopu, který nyní funguje skvěle. Lukáš je odborník na svém místě a má dokonalý přehled. Drží slovo, termíny a vše je pro obě strany transparentní. Jsem nadšen, že se dá vše vyřešit i bez jediného osobního kontaktu.

Dimitrij Šimáček

jednatel společnosti Miš s.r.o
www.styldekor.cz
S Lukášem spolupracuji již od roku 2008. Od té doby pro nás vytvořil několik projektů. Cením si jeho ochotného a aktivního přístupu. Lukášovy služby doporučuji každému, kdo hledá bezproblémovou a profesionální spolupráci v kombinaci se skvělými výsledky.

Jan Rozlivka

Jednatel Mailstep s.r.o
www.mailstep.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS