Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina — webdesignér a konzultant online marketingu

Zobrazuji č. 110 z celkem 28 doporučení prezentace Lukáš Dubina:
S Lukášem spolupracujeme s naprostou spokojeností již delší dobu. Ceníme si jeho zkušeností a výborných znalostí z online marketingu, UX a e-commerce. Pracuje mimo jiné na našich FB kampaních, které dokázal posunout na nový výkonnostní level. Výsledky jasně dokazují, že jsme vsadili na správného koně a spolupráci s ním můžeme jen doporučit.

Karel Jeřábek

ředitel firmy Golemos s.r.o
www.eshop-rychle.cz
Lukáš nám navrhoval a pomáhal výkonnostně optimalizovat několik e-shopů. Vždy z něho byla cítit profesionalita a upřímnost. Pokaždé se nám jeho práce několikanásobně vyplatila. Termíny plnění odevzdával mnohdy i v předstihu a toho si nesmírně ceníme. Lukáš vás mile překvapí přihozením i něčeho navíc. Takový on je. Vážím si jeho péče po dokončení a spuštění všech našich projektů. Servis, který u něho máme je stěžejní pro naše podnikání. S upřímným srdcem ho mohu doporučit.

Jan Keller

provozovatel e-shopů a webových projektů
www.chocome.cz
Hned po několika prvních e-mailech a vyplnění vstupního dotazníku jsem věděl, že jsem kontaktoval toho správného člověka. Pan Dubina mi ukázal správný směr a vlil novou krev do žil. Spolu jsme dokázali spojit mé očekávání a představy s tím, co reálně funguje. Tržby po redesignu jsou nejvyšší od roku 2015, dohledatelnost e-shopu ve vyhledávačích je až neskutečná. Pan Dubina je rozhodně člověk na svém místě. Má zkušenosti i znalosti a můžu jej pouze doporučit.

Petr Slovák

majitel e-shopu
www.ngtfish.cz
Na Lukáše jsem narazil díky referencím a jeho zkušenostem se systémem ESHOP-RYCHLE.cz. Oceňuji především jeho přístup, individuální řešení na míru a také spolehlivost ve všem, na čem se domluvíte. U Lukáše prostě slovo platí a to se dnes málo vidí! Pomohl nám v celkové koncepci e-shopu. Jako člověk zvenku dokázal nastavit postupy a principy fungování, které přenesl také do nového designu. Lukáše rozhodně doporučuji všem, kdo myslí své podnikání na internetu vážně!

Tomáš Jurka

provozovatel e-shopu
www.bushcraftshop.cz
Na pana Dubinu jsme s kolegou narazili na webu při hledání vhodného dodavatele re-designu našeho e-shopu a rozhodli jsme se to tzv. risknout. A v tomto případě platilo, že risk je zisk ! Spolupráce byla příjemná, hlavně bych rád zdůraznil, že poté, co si pan Dubina zjistil podrobnosti o našem oboru podnikání, již nebylo třeba nekonečných konzultací a korekcí obsahu a vzhledu našeho e-shopu. Bylo vidět, že pan Dubina má za sebou ,,léta praxe" a je skutečný odborník s citem a intuicí, který dodržuje zadání a termíny. Co navrhl to sedělo a zároveň nám poskytl mnoho dalších rad a informací do budoucích let. Pana Dubinu a jeho férovou práci můžeme všem doporučit.

David Čech

spolumajitel e-shopu Dav-Kar
www.stresninosicepraha.cz ~ obchod@dav-kar.cz ~ 732 766 468
Koncem minulého roku jsme se rozhodli pro celkovou změnu technického řešení i designu e-shopu. Hned po prvním telefonátu s Lukášem jsme věděli, že jsme oslovili toho pravého člověka. To jsme ale ještě ani zdaleka netušili, jak bude nový e-shop ve výsledku skvělý. I přes veškeré komplikace díky přechodu z Prestashopu s námi měl Lukáš pevné nervy. Celkový výsledek předčil veškerá naše očekávání – nejen my, ale i zákazníci jsou z e-shopu nadšení. Díky jeho analýze a radám víme, jakým směrem se dále ubírat a na co se zaměřit. Děkujeme za vše – za ochotu, vstřícnost, výborné nápady, lidský a přátelský přístup.

Lucie Prasličková

majitelka e-shopu Yuppi
www.Yuppi.cz
Náš e-shop prošel několika redesigny, ale stále jsem nebyl spokojený s výsledkem a s dodavateli řešení byla těžká spolupráce. Na Lukáše jsem narazil na internetu. Ihned jsem ho kontaktoval. S průběhem tvorby nového e-shopu jsem byl spokojen. Stanovili jsme si cíle a termíny jednotlivých prací, které Lukáš dodržel. Byl jsem překvapen, že je možné vše zvládnout na dálku a bez osobního setkání. Nový e-shop vypadá přesně podle mých představ. V rámci redesignu jsem dostal spoustu rad a doporučení, na kterých stále pracuji. Jeho služby určitě mohu doporučit všem, kdo chtějí posunout svůj e-shop a podnikání dopředu.

Martin Novotný

provozovatel e-shopu
www.skvela-kava.cz
Náš e-shop provozujeme na krabicovém řešení systému eshop-rychle. Šablony jsou graficky pěkné, nicméně jsme velmi brzy zjistili, že potřebujeme něco více - funkční e-shop. Chtěli jsme se odlišit od konkurence. Tak, aby měl nás e-shop jednoduchý design, intuitivní ovládání a pro zákazníky byl přehledný. Na internetu jsme si našli Lukáše Dubinu. Jeho práce se nám velmi líbila, a proto jsme neváhali ho oslovit. Komunikace s ním je na vysoké úrovni, má spousty zajímavých nápadů a šikovných lidí kolem sebe, nic pro něj není problém a v mnoha směrech nám velmi pomohl. Výsledná práce Lukáše na re-designu našeho eshopu předčila všechna naše očekávání, za což mu od nás patří velké díky a určitě ho vřele všem doporučujeme.

Alena Sedláčková

provozovatelka e-shopu
www.as-barvy.cz
Vybrala jsem si Lukáše Dubinu, protože mě zaujala jeho webová prezentace, jeho postoj, myšlenky a názory. Přesně to náš e-shop potřeboval. Už při vyplňování úvodního dotazníku k zadání projektu jsem věděla, že jsem si vybrala dobře. Vše jsme podrobně probrali, Lukáš vše vysvětlil a poradil nám. Z nového e-shopu jsem doslova nadšená. Počáteční investice byla sice vyšší, ale díky kvalitnímu výsledku se nám vrátila během prvního měsíce provozu.

Iva Bušková

spolumajitelka CZECH-WELD s.r.o.
eshop.chemweld.cz ~ info@czech-weld.cz ~ 416 831 922
Děkujeme panu Dubinovi za báječnou spolupráci s proměnou našeho e-shopu. Cítili jsme, že je potřeba posunout naše dřívější stránky a podnikání na vyšší úroveň. Od nového e-shopu jsme očekávali profesionální a uživatelsky příjemný design s kapkou romantiky. Lukáš se celého úkolu zhostil na výbornou. Oceňujeme přátelský a profesionální přístup od prvního kontaktu, kreativitu a způsob řešení dílčích problémů. Redesign e-shopu předčil naše očekávání.

Martina Stiborová

majitelka e-shopu Starnails
www.starnails.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS