Doporučení z první ruky

Lukáš Holubík — specialista na PPC a online marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

S panem Holubíkem (Grou.cz) se spolupracuje výborně. Zasmluvněná dlouhodobá pomoc s PPC kampaněmi na Seznamu i Google + Facebook, pravidelné reportování, poradenství a prozákaznický přístup jako takový splňuje mé očekávání.

Jiří Vojtěch
marketingový manažer EDIH
www.edih-northeast.cz j.vojtech@arr-nisa.cz 724 320 212

Perfektní komunikace, profesionální přístup a spolupráce, která naší firmě Vavex 1990 s.r.o. přinesla výsledky. Může to znít jako klišé, ale skutečně díky Grou.cz na slovenském a maďarském trhu rosteme. A co cením obzvlášť, je vlastní iniciativa ze strany pana Holubíka a Grou.cz.

Martina Kozloková
Marketing - Vavex 1990 s.r.o.
www.vavex.cz martina.kozlokova@vavex.cz 777 004 017

S panem Holubíkem spolupracuji už skoro rok a vše šlape jako hodinky. Pan Holubík je ochotný, pohotový a profesionál ve svém oboru. Mohu vřele doporučit!

Ondřej Schmidt
Oblastní ředitel
602 949 151

S panem Holubíkem spolupracuji již několik měsíců. Především si cením toho, že co řekne, to splní a vše běží jak na drátkách. Má přehled a když jsem v koncích, vždy mi pomůže najít další cesty!

Miroslav Charvát
Manager obchodního týmu
www.miroslavcharvat.cz 774 719 529

Spolupráci s panem Holubíkem mohu jedině doporučit. Dostal jsem mnoho tipů na to, jak vyniknout v online prostředí. Je to člověk, který ví co dělá. :-)

David Kohout
Finanční specialista
720 770 184

Se službami pana Holubíka jsem byl velice spokojen. Je spolehlivý a ochotný. Doporučuji všemi deseti!

Martin Sochor
Spokojený klient
737 104 470

Cením si osobního přístupu pana Holubíka. Jako laikovi v oblasti online marketingu mi vše potřebné vysvětlil a mému projektu se věnuje s odpovídající péčí.

Hana Vařilová
majitelka malé jazykové školy ENGLISH T
www.english-t.cz info@english-t.cz 725 786 037

Příjemná spolupráce. Při konzultaci marketingu jsem obdržela spoustu cenných rad a určitě využiji marketingové služby i v budoucnu :-)

Vendula Šmídová
Spokojený klient
722 551 074

S panem Holubíkem probíráme veškeré možnosti, tipy a triky jak vyniknout a dát o sobě vědět ve světě onlajnu. Spolupráci si velice chválím a je pro mě přínosná. Pana Holubíka můžu vřele doporučit 🙂.

Martin Janošík
Spokojený klient
725 387 936
Ondřej Babič

Rád bych poděkoval za skvělou spolupráci. Práce s Lukášem na projektech PPC a online marketingu je vždy inspirativní a motivující. Jeho důkladný přístup k práci a schopnost efektivně spravovat kampaně výrazně přispívají k našim společným úspěchům. Spolupráce s tímto profesionálem je nejen efektivní, ale také velmi obohacující. Vřele doporučuji Lukáše každému, kdo hledá odborníka na PPC a online marketing.

Ondřej Babič
PPC specialista a marketingový konzultant