Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Konečný

Lukáš Konečný

SEO konzultant

Lukáš Konečný
Lukáš Konečný - logo

Postarám se o to, abyste byli snadno dohledatelní na internetu.

Umím zviditelnit nejen online podnikatele, ale také řemeslníky či lokální podniky. Jako SEO specialista primárně optimalizuji weby pro vyhledávače, ale mám přesah i do dalších marketingových oborů v onlinu a offlinu.

  • Komplexní SEO analýza – Provozujete web či e-shop a teprve pronikáte do tajů SEO? Podám vám ucelený vhled do problematiky a kompletní návod, jak se SEO začít pracovat.
  • Technická SEO analýza – Aktivně na svém SEO makáte? Poskytnu vám nezávislý pohled a zkontroluji, jestli je vaše SEO z technického hlediska v pořádku.
  • Analýza klíčových slov – Klasifikační analýza je odrazový můstek pro všechny SEO práce. Analýzou zjistím, na jaká klíčová slova se ve vašem konkrétním případě vyplatí zaměřit. A vyplyne z ní i ideální struktura webu.
  • Analýza odkazového profilu – Prozkoumám, jestli na váš web nevedou toxické odkazy, které by vás poškozovaly ve vyhledávačích. A pokud takové najdu, zjednám nápravu.
  • Linkbuildigová strategie – Vypracuji strategii, která vám rozkryje ideálně strukturované portfolio zpětných odkazů. Dobře spravovaný odkazový profil je jedním ze základních signálů pro vyhledávače o kvalitě a relevantnosti vašeho webu.
  • Osobní konzultace – Poradím vám s čímkoliv z oblasti SEO. A poskytnu názor na vámi plánované změny na webu či e-shopu z pohledu SEO marketéra, který si zároveň uvědomuje souvislosti s navazujícími obory.

Používám pokročilé SEO nástroje: Collabim, Ahrefs nebo Google Data Studio.

S mojí ženou Lucií vám nad rámec SEO pomůžeme s celkovou koncepcí digitálního marketingu, tvoříme e-mailové marketingové kampaně, spravujeme sociální sítě, vedeme výkonové kampaně na Facebooku, vyrábíme chatboty apod. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci → Jsme zárukou, že váš projekt z marketingového hlediska neusne na vavřínech.

S Lucií také píšeme blog Loudavým Krokem, spravujeme populární instagramový profil a máme facebookovou skupinu s 2000 členy zaměřenou na naše témata (cestování, marketing, vydělávání on-line).

Ceny: základní sazba 550 Kč bez DPH za hodinu. Jednorázové konzultace 900 Kč bez DPH za každou započatou hodinu.

Status:

dočasně nepřijímá nové zakázky

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Přednáška pro online think-tank Na volné noze

Vybrané SEO reference:

S kým spolupracujeme?

Ačkoliv se snažíme vyjít poptávkám maximálně vstříc, upřednostňujeme dlouhodobější spolupráce než jednorázové zakázky. Nejlépe se nám pracuje, když máme s klientem čas do hloubky poznat jeho obchodní model, smýšlení a očekávání. Obecně lze říci, že nejvíce dokážeme pomoci těm lidem/firmám, kteří:

  • mají produkt nebo službu, které mají opravdovou hodnotu
  • mají jasnou představu o cílech svého podnikání
  • nenabízejí infoprodukty (ebooky, kurzy), online kasína nebo návykové látky (tabák, alkohol)

Kontaktní informace

Lukáš Konečný
Prof. Krátkého 2156
Louny (Ústecký kraj)
440 01
Mobil:724 573 836
Email:lukas@lkmedia.cz
Web:lkmedia.cz
Facebook:Facebook konecny.lukas
Instagram:Instagram lukaskonecny
LinkedIn:LinkedIn konecnylukas
Twitter:Twitter lukaskonecny
:88563766 (plátce DPH)
DIČ:CZ9206012981

Doporučení z první ruky

Lukáše s Luckou mohu s klidným svědomím označit za klíčové a nepostradatelné kolegy, díky kterým je náš projekt Ochutnejořech.cz tak úspěšný. Původně jsem je oslovil „pouze“ kvůli správě sociálních sítí – Facebooku a Instagramu. Zaujal mě především jejich poutavý obsah o cestování a řekl jsem si, že takto výstižné a zajímavé příspěvky chci i o našich výrobcích. Od navázání spolupráce uběhl téměř jeden rok a nemůžu si ji vynachválit! Lucka pro nás vytváří vynikající recepty, které baví nejen naše sledující, ale i já s manželkou se každý měsíc těšíme, co nového se dá z našich nabízených dobrot připravit. Navíc pro náš e-shop fotí pěkné fotky a zachraňuje nás i v oblasti designu. Lukáš je zase machr na kompletní SEO problematiku. Každý týden přichází s novými nápady, jak můžeme zlepšit popisky k produktům, strukturu e-shopu, linkbuilding a mnoho dalších aspektů online marketingu. Trpělivě komunikuje s našimi vývojáři a pomáhá nám i v komunikaci s našimi zákazníky. Je to především jeho vlastní iniciativa, preciznost a zapálenost, kterou do našeho projektu přináší, čehož si na něm nejvíc cením. Lucka i Lukáš pro nás v neposlední řadě vytváří blogové příspěvky, které jsou výstižné o našich produktech a čtenáře opravdu zaujmou. Sečteno podtrženo: Lukáš s Luckou dokážou strčit do kapsy kdejakou velkou online agenturu, protože je vidět, že tvorba obsahu o našich produktech je opravdu baví.
Petr Voves
Ochutnejořech.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS