Lukáš Konečný

SEO konzultant

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Postarám se o to, abyste byli snadno dohledatelní na internetu.

Umím zviditelnit nejen online podnikatele, ale také řemeslníky či lokální podniky. Jako SEO specialista primárně optimalizuji weby pro vyhledávače, ale mám přesah i do dalších marketingových oborů v onlinu a offlinu.

  • Komplexní SEO analýza – Provozujete web či e-shop a teprve pronikáte do tajů SEO? Podám vám ucelený vhled do problematiky a kompletní návod, jak se SEO začít pracovat.
  • Technická SEO analýza – Aktivně na svém SEO makáte? Poskytnu vám nezávislý pohled a zkontroluji, jestli je vaše SEO z technického hlediska v pořádku.
  • Analýza klíčových slov – Klasifikační analýza je odrazový můstek pro všechny SEO práce. Analýzou zjistím, na jaká klíčová slova se ve vašem konkrétním případě vyplatí zaměřit. A vyplyne z ní i ideální struktura webu.
  • Analýza odkazového profilu – Prozkoumám, jestli na váš web nevedou toxické odkazy, které by vás poškozovaly ve vyhledávačích. A pokud takové najdu, zjednám nápravu.
  • Linkbuildigová strategie – Vypracuji strategii, která vám rozkryje ideálně strukturované portfolio zpětných odkazů. Dobře spravovaný odkazový profil je jedním ze základních signálů pro vyhledávače o kvalitě a relevantnosti vašeho webu.
  • Osobní konzultace – Poradím vám s čímkoliv z oblasti SEO. A poskytnu názor na vámi plánované změny na webu či e-shopu z pohledu SEO marketéra, který si zároveň uvědomuje souvislosti s navazujícími obory.

Používám pokročilé SEO nástroje: Collabim, Ahrefs, Sitebulb, ScreamingFrog apod.

S mojí ženou Luckou vám nad rámec SEO pomůžeme s celkovou koncepcí digitálního marketingu, tvoříme e-mailové marketingové kampaně, spravujeme sociální sítě, vedeme výkonnostní kampaně na Facebooku, vyrábíme chatboty apod. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci → Jsme zárukou, že váš projekt z marketingového hlediska neusne na vavřínech.

Luckou také píšeme populární vydělávající blogy Loudavým KrokemPortugalbay, spravujeme populární instagramové profily, máme facebookovou skupinu s 2000+ členy zaměřenou na naše témata (cestování, marketing, vydělávání online) a máme 150+ platících členů uzavřené komunity na Patreonu, kde sdílíme naše marketingové know-how a provozujeme Blogovou výzvu.

Ceny: základní sazba 1.000 Kč bez DPH za hodinu. Jednorázové konzultace 1.200 Kč bez DPH za každou započatou hodinu (minimální konzultační čas 3 hodiny, z toho 1–2 hodiny příprava). Platba vždy předem.

Přednáška pro online think-tank Na volné noze

Vybrané reference:

S kým spolupracujeme?

Ačkoliv se snažíme vyjít poptávkám maximálně vstříc, upřednostňujeme dlouhodobější spolupráce než jednorázové zakázky (minimální doba spolupráce na SEO je 6 měsíců). Nejlépe se nám pracuje, když máme s klientem čas do hloubky poznat jeho obchodní model, smýšlení a očekávání. Obecně lze říci, že nejvíce dokážeme pomoci těm lidem/firmám, kteří:

  • mají produkt nebo službu, které mají opravdovou hodnotu
  • mají jasnou představu o cílech svého podnikání
  • nenabízejí online kasina nebo návykové látky (tabák, alkohol)
Lukáš Konečný
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lukáš Konečný
Velké náměstí 27/19
Písek (Jihočeský kraj)
397 01
Mobil:724 573 836
Email:lukas@lkmedia.cz
Web:lkmedia.cz
Facebook:konecny.lukas
Instagram:lukaskonecny
LinkedIn:konecnylukas
Twitter:lukaskonecny
IČ:88563766 (plátce DPH)
DIČ:CZ9206012981

Doporučení
z první ruky

Lukáš mě na českém trhu překvapil. Naprosto vynikající příprava na konzultaci, skvěle zpracované materiály pro navazující práci. Rychlý vhled do problému a pomohl nastavit dlouhodobou strategii, která ladí a doplňuje a podporuje ostatní byznys cíle. A hlavně, vše zaměřeno na dlouhodobé výsledky.

Dominika Špačková
Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání