Ing. Lukáš Koucký

expert na marketing webových projektů, affiliate marketing a lead generation včetně projektů na klíč

Buduji nové zdroje konverzí díky affiliate a leadgen projektům na klíč.

Během svých 11+ let zkušeností jsem často balancoval mezi marketingem a produkt managementem, protože mi brzy došlo, že součástí efektivního marketingu je ovlivňování produktu – webu, formuláře, procesů za ním a mnoha dalších faktorů, které determinují konverzní poměr.

Díky tomu dokážu:

 • Zrealizovat váš nápad – Od průzkumu trhu, vizuálního a technického návrhu přes vývoj až po marketing a přivedení zákazníků.
 • Odřídit váš projekt  – Postarám se o váš projekt od A do Z včetně subdodavatelů, zvýším jeho efektivitu a ziskovost.
 • Vylepšit konverzní poměr – Navrhnu redesign webu včetně formuláře a procesů za ním dle UX a CRO best practise.
 • Postarat se o marketing – Nastavím marketingovou strategii a reklamní kanály a doručím vám měřitelně zákazníky. Reklamy už nenastavuji osobně, ale přes levnější subdodavatele, které si ohlídám.
 • Využít alternativní kanály na maximum – Rozšířím váš marketing o affiliate marketing i lead generation a získám vám díky nim zákazníky na místech, kde byste to nečekali.

Hledání symbiózy mezi marketingem a produkt managementem mi je nejen prací, ale i koníčkem. Proto již více než 7 let úspěšně stavím jak klientské, tak i své vlastní projekty na míru.

Zaměřuji se především na lead generation a affiliate marketing. E-shopy mě naopak nebaví a nedělám je.

Dokážu vám pomoct komplexně s celým projektem, ale také s konkrétními dílčími problémy, jako je správa affiliate programu a výběr řešení, konzultace atp.

VYBRANÉ REFERENCE:

 • Vodafone.cz – Nastartování a správa affiliate programu včetně postupné transformace celého odvětví pro ulehčení vzniku affiliate projektů v telekomunikacích. Etablování affiliate kanálů ve firmě jako stabilního kanálu přivádějícího zajímavá čísla.
 • Simplea.cz – Navrhnutí a vytvoření prvního zcela online sjednání životního pojištění. Vyladění sjednání, měření jeho průběhu a postupná optimalizace slabších míst. Rozběhnutí online marketingu s důrazem na Content marketing. Za 12 měsíců práce jsem z 20násobil organickou návštěvnost s růstovým trendem (po 18 měsících už je 30× vyšší než původně).
 • HomeCredit.cz – Vybudování obsahové farmy včetně možnosti srovnání všech produktů na trhu a online sjednání dle různých pokročilých způsobů distribuce leadů.
 • Nova.cz – Rozběhnutí affiliate programu pro streamovací platformu Voyo a jeho správa.
 • Remunzo.com – Návrh webu, vytvoření strategie a rozběhnutí globálního Legal-tech startupu. Zaměřeno na generování leadů.
 • DoStartu.cz – První a jediný srovnávač virtuálních sídel s napojením na relevantní data (počet firem na adrese, počet problémových firem na adrese apod.). Vlastní leadgen projekt.
 • Nevolame.cz – První a jediný vyhledávač internetu na adrese nabízející skutečně všechna připojení. Obsahuje i srovnání mobilních tarifů. Vlastní leadgen projekt.
 • 72Ventures s.r.o. – Vybudování ekosystému obsahových webů (Epujcka.cz, Lundea.com, Do5minut.cz, Poskytnuto.cz a další) se zaměřením na finance.
 • Paldock.com – Jediný SaaS nástroj kombinující Affiliate a Leadgen marketing na světě. Navrženo pro inzerenty pro co nejefektivnější správu partnerů a pro partnery pro snadné a efektivní fungování.
 • ZachrannaSit.cz – Návrh a tvorba projektu na zpětné hypotéky, který je nyní jeden z největších na trhu.
 • Fildy.cz – Vytvoření projektu od brandu přes návrh a vývoj webu i aplikace až po nastavení marketingové strategie.
Ing. Lukáš Koucký
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Lukáš Koucký
Příčná 1892/4
Praha 1
110 00
Mobil:775 313 419
Email:lukas@leadmarket.cz
Web:leadmarket.cz
LinkedIn:koucky
IČ:04458206 (plátce DPH)
DIČ:CZ04458206

Doporučení
z první ruky

Jako mezinárodní holdingová společnost se v našem portfoliu projektů často setkáváme s různorodými potřebami. Díky odborným znalostem v oblasti marketingu, optimalizace konverzního poměru a vývoje projektů na zakázku společnost Leadmarket trvale dosahuje hodnotných výsledků. Jejich efektivní strategie a hluboké porozumění našim cílům zlepšují zákaznickou zkušenost a přispívají k celkovému růstu našich tržeb. Oceňujeme jejich profesionalitu, jasnou komunikaci a schopnost přizpůsobit se našim měnícím se požadavkům.

Simone Bertolone

Director of Payments – Orka Ventures Ltd.