Doporučení z první ruky

Ing. Lukáš Koucký — expert na marketing webových projektů, affiliate marketing a lead generation včetně projektů na klíč


Zobrazuji všech 6 doporučení

Leadmarket.cz nám v Home Creditu pomáhali s budováním obsahové farmy, kterou jsme postavili vně Home Creditu. Tento řekněme magazín, který se věnoval finančním otázkám, nám umožňoval značnou flexibilitu v publikaci různých témat a podařilo se nám tak oslovit i cílové skupiny, které by třeba přímo na web společnosti nepřišli. Zároveň jsme si mohli dovolit srovnání produktů s konkurencí, což mateřský web neumožňoval. Vedlejší projekt nám tak efektivně umožnil si sáhnout na konverze, které bychom jinak nepřinesli.

Pavel Kuhn
tehdejší R&D ředitel – Home Credit CZ&SK

S LeadMarket.cz spolupracujeme od začátku našeho affiliate programu a s výsledky práce jsme velice spokojeni. Díky tomu se nám daří oslovovat nové zákazníky z cílových skupin, které bychom jinak nebyli schopni oslovit stejně efektivně. Oceňujeme nejen vynikající správu affiliate programu, ale i detailní znalosti potřeb partnerů. Jejich proaktivní přístup vyniká při spouštění nových projektů a při pomoci s jejich interním obhajováním i následnou realizací.

Michal Šeděnka
eCommerce&Performance Manager – Vodafone CZ

Vytvořit první zcela online sjednání životního pojištění byl projekt na několik měsíců a jsme rádi, že jsme k tomu měli dobrého partnera, který po celou dobu udržel směr a naši vizi přeměnil v realitu. Oceňujeme zejména efektivní propojení vývoje a marketingu, díky čemuž vznikl vyladěný formulář, ve kterém víme, co se v jednotlivých krocích sjednání děje a proč. A můžeme tyto postřehy použít pro další zlepšení nebo v akvizici nových klientů.

Martin Švec
CEO – Simplea pojišťovna

Stačily 2 měsíce, aby se můj nápad stal realitou. LeadMarket zařídil vše od brandu přes návrh a vývoj webu i aplikace až po nastavení marketingové strategie. Vše proběhlo hladce a v rámci budgetu.

Jan Pytela
vlastník Fildy.cz

V Sazce nám Leadmarket odbavil výběrové řízení na dodavatele affiliate systému dle našich kritérií. Připravil podklady k implementaci a navrhl obchodní model. Konzultovali nám implementaci nástroje a pomáhali při jeho startu s nastavením. K tomu nám ještě připravili seznam potenciálních partnerů, které jsme mohli snadno a rychle oslovit. Díky této spolupráci bylo pro Sazku spuštění affiliate spolupráce daleko snazší a rychlejší.

Jan Richtr
Head of Digital – SAZKA a.s.

Jako mezinárodní holdingová společnost se v našem portfoliu projektů často setkáváme s různorodými potřebami. Díky odborným znalostem v oblasti marketingu, optimalizace konverzního poměru a vývoje projektů na zakázku společnost Leadmarket trvale dosahuje hodnotných výsledků. Jejich efektivní strategie a hluboké porozumění našim cílům zlepšují zákaznickou zkušenost a přispívají k celkovému růstu našich tržeb. Oceňujeme jejich profesionalitu, jasnou komunikaci a schopnost přizpůsobit se našim měnícím se požadavkům.

Simone Bertolone
Director of Payments – Orka Ventures Ltd.