Doporučení z první ruky

Lukáš Lískovec — konzultant digitálního marketingu a majitel technologické agentury ForEcom


Zobrazuji všech 6 doporučení

S Lukášem Lískovcem se mi spolupracovalo velmi dobře, především díky jeho komplexnímu know-how v oblasti digitálního marketingu v kombinaci s velmi dobrým analytickým myšlením. Lukáš má také velký přehled o všech možných technologiích a díky tomu dokáže svým klientům správně poradit, jakou technologii využít.

Milan Pichlík
affiliate manažer a online marketingový stratég
milanpichlik.cz jsem@milanpichlik.cz 774 206 092

Lukáš pro nás zpracoval analýzu konkurence, která se stala jedním z podkladů pro náš marketingový plán. Vždy hned reagoval a dodržel vše, na čem jsme se dohodli.

Jiří Biskup
koordinátor webových stránek
www.europass.cz

Lukáš Lískovec nám pomáhá s digitálním marketingem a analytikou. Skvěle se vyzná v PPC jak na operativní úrovni, tak i na úrovni strategické. Pomáhá nám budovat náš projekt i z hlediska technologické. Na spolupráci si cením zejména Lukášova širokého know-how.

Michal Rambousek
CEO
www.tvujspravce.cz

Lukáš Lískovec nám zauditoval kampaně a doporučil spoustu změn v oblasti kampaní, ale také z hlediska celkové online strategie. Díky němu teď máme jasný směr v oblasti online strategie a pomalu zlepšujeme naši digitální přítomnost.

Iveta Frauenterková
Operative Manager – Rubber.cz

Lukáš Lískovec nám hodně pomohl a vyřešil věci, se kterými jsme se trápili. Je to profesionál a skvělý člověk.

Jan Tkáč
CEO – Ave Soft
Ing. Daniel Řezníček

Na Lukášovi oceňuji zejména jeho přehled o nejrůznějších technologiích. Vždy, když uvažuji nad novým projektem nebo řešením nějakého problému, obracím se v první řadě na něj. Má neuvěřitelně široký přehled o moderních nástrojích a díky zkušenostem od českých i zahraničních klientů mi dokáže vždy doporučit to, co je pro daný use-case nejlepší.

Ing. Daniel Řezníček
Java vývojář se zaměřením na vývoj webových a desktopových aplikací