Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Pavelec

Mgr. Lukáš Pavelec

webdesignér

Mgr. Lukáš Pavelec
Mgr. Lukáš Pavelec - logo

Profesionální tvorba webových stránek, zejména pak grafické návrhy pro weby a e-shopy, kódování šablon, zprovoznění redakčního systému Joomla. Zaměření na malé a střední firmy, které chtějí komplexní webový servis – od návrhu uživatelské přívětivosti webu (UX), přes naplnění texty po doporučení pro online marketing. Doplňkově také grafické práce (plakáty, tiskoviny, vizitky, návrhy loga, corporate identity), zajištění webhostingu a registrace domén.

Profesní důraz na spolehlivost, dodržování termínů a flexibilitu. Více jak 6 let praxe a dobré reference: přes 100 realizovaných webových projektů, 55 dokončených zakázek návrhu tiskovin a 20 návrhů a realizací loga.

Galerie:

Návrh koncepce, tvorba grafiky, kódování, napojení na RS pro web muzikanta Pavla HelanaNávrh koncepce a struktury, tvorba grafického návrhu, redesign starého webuWebové stránky autoopravny a pneuservisuLogo Elim LetoviceVKH Olomouc
Zobrazit všech 45 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Průběh tvorby webu

  1. konzultace a analýza – zjištění potřeb klienta a upřesnění zadání
  2. tvorba grafického návrhu – grafický návrh hlavní strany a získání zpětné vazby klienta; úpravy dle požadavků
  3. zprovoznění stránek – nakódování šablony a nasazení na redakční systém, naplnění webu obsahem
  4. pravidelná údržba – aktualizace systému a obsahu

Kontaktní informace

Mgr. Lukáš Pavelec
Albína Krejčího 9
Letovice (Jihomoravský kraj)
679 61
Mobil:725 554 678
Email:lukas.pavelec@gmail.com
Web:lukaspavelec.cz
Účet:1200367231 / 2310
:75564823
DIČ:CZ75564823

Doporučení z první ruky

Lukáš Pavelec navrhl a vytvořil pro ÚMTMB FSI VUT v Brně web pro prezentaci ústavu (http://www.umt.fme.vutbr.cz/cs/), web experimentální mechaniky (http://experimentalni-mechanika.cz/) a web pro konferenci EAN2019 (http://ean2019.experimentalni-mechanika.cz/). Domluva a spolupráce s panem Pavelcem probíhá na profesionální úrovni. Vše zpracuje dle dohody a dle stanoveného harmonogramu. Další úpravy jsou vždy ochotně vyřízeny. Velice kladně mohu také hodnotit komplexní služby, které jsou ústavu nabízeny a to je návrh, realizace, správa a záloha webových prezentací ústavu.
Tomáš Návrat

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS