Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Pavelec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Pavelec — webdesignér a průvodce při tvorbě webu

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Pavelec:
Spolupráce s Lukášem Pavelcem mě nadchla. Poznal jsem člověka, který kromě toho, že je zdatný grafik, tak také nad věcí přemýšlí a přichází s vlastními nápady. Pan Pavelec pro nás zpracovával poměrně rozsáhlou grafiku nového webu a blogové šablony. Dokáže se na řešení dívat očima uživatelů, koncových zákazníků, a podle toho přizpůsobit vlastní řešení. Oceňuji jeho proaktivní přístup.

Václav Vacek

ředitel spolku signály.cz, z.s.
Webové stránky paráda, spolupráce bezvadná, atmosféra velmi příjemná. Spousta nápadů a doporučení. Dobrá spolupráce i po skončení. Doporučujeme všemi deseti.

Pavel Polcr

cmgpv.cz
Lukáše Pavelce můžeme jenom doporučit. Spolupracujeme s jeho týmem už téměř 10 let a pro naši cestovní kancelář www.ideaservice.cz vytvořil web již opakovaně. Vždy jsme dali na jeho doporučení, protože se v této branži pohybuje již dlouho. Aktuálně nám spustil nový, moderní, dynamický web plný fotek a už se k nám dostávají ohlasy spokojených klientů. Spolupráce s ním je bezproblémová, věcná a hlavně rychlá.

Tomáš Slavík

jednatel firmy Ideaservice
www.ideaservice.cz
Pana Pavelce doporučujeme jako spolehlivého partnera. Odvedl profesionální práci při tvorbě webu www.fme.vutbr.cz/bachelors, který je určený pro zahraniční zájemce o studium na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Svým zpracováním dokázal naprosto přesně vystihnout naše původní zadání a představu o designu i technické kvalitě webových stránek. Vzájemná spolupráce byla velmi aktivní, v průběhu zpracování přicházel pan Pavelec s vlastními inovativními návrhy. Stránky se podařilo spustit v požadovaném termínu, a to i přes velmi náročný časový plán.

Mgr. Kateřina Růžičková

Fakulta strojního inženýrství VUT vBrně
ruzickova.k@fme.vutbr.cz ~ 602 542 853
Lukáš Pavelec pracoval několik let jako grafik časopisu Rodinný život. Již od počátku přicházel s inovativními nápady, jak změnit celkový grafický design k lepšímu. Byl také autorem editovaných webových stránek, formulářů, dárkových poukazů, plakátů a pozvánek; v neposlední řadě i navrhovatelem potisku na textil a dárkových předmětů pro potřeby časopisu. Jeho práce byla rychlá a efektivní.

Šárka Chlupová

šéfredaktorka časopisu Rodinný život
www.rodinnyzivot.eu
Web jsem si kdysi dělal sám, podle šablon. Pak jsem potkal Lukáše Pavelce a zajásal jsem. Jednoduchost, čistota, a přesto barevnost a pohyb. Na web www.pavelhelan.cz přinesl grafický nápad a animace, které jsem si do té doby jen tajně přál. To vše na míru, po osobní konzultaci představ. S jakýmkoli doplněním vždy ochotně asistuje. Toto šablony neumí. Jeho práci velice doporučuji.

Pavel Helan

hudebník
www.pavelhelan.cz
Lukáš je šikovný kluk, který umí poradit. Ví co dělá. Spolupráce BEZPROBLÉMOVÁ. Navštivte naše jím vytvořené stránky a sami uvidíte.

Ondřej Homolka

jednatel
www.cerstvy-pstruh.cz ~ ondrej.homolka@czekopol.cz ~ 731 009 035
S panem Pavelcem dlouhodobě spolupracujeme a určitě nelitujeme. Připravoval pro nás webové stránky, propagační letáky, plakáty pro nejrůznější akce, vstupenky a mnohé další. Jeho přístup byl vždy korektní a vstřícný. Co se domluvilo, vždy platilo, včetně časů realizace i financí. Výborný přístup a komunikace z jeho strany, vřele doporučujeme.

Jan Košárek

www.agkm.cz
Děkujeme panu Pavelcovi za krásné a citlivě vytvořené webové stránky pro naši horskou chatu (www.dsvj.cz). Děkujeme za jeho čas, který strávil u nás na chatě, aby poznal, čím chata žije a co pro nás znamenají hosté. Komunikace s panem Pavelcem byla vždy vstřícná, snažil se vcítit do našich přání, ale zároveň dokázal navrhnout vlastní představu. Profesionálně vytvořené stránky ocenilo už mnoho našich hostů. Děkujeme.

Jaroslav a Marie Kubečkovi

správci horské chaty Dům sv. Josefa
www.dsvj.cz
Spolupráci s Lukášem mohu jen doporučit. Domluva a jednání jsou profesionální, pomůže zákazníkovi ujasnit si, co doopravdy chce, informace jsou srozumitelné i pro laika. Výsledný produkt je hotový ve stanoveném termínu, je na něm vidět kvalitně odvedená práce. S Lukášem spolupracuji už několik let a neměnila bych.

Radka Kšicová

koordinátorka Festivalu 3+1 Letovice
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS