Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Pavelec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Pavelec — webdesignér

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Pavelec:
Pana Pavelce doporučujeme jako spolehlivého partnera. Odvedl profesionální práci při tvorbě webu www.fme.vutbr.cz/bachelors, který je určený pro zahraniční zájemce o studium na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Svým zpracováním dokázal naprosto přesně vystihnout naše původní zadání a představu o designu i technické kvalitě webových stránek. Vzájemná spolupráce byla velmi aktivní, v průběhu zpracování přicházel pan Pavelec s vlastními inovativními návrhy. Stránky se podařilo spustit v požadovaném termínu, a to i přes velmi náročný časový plán.

Mgr. Kateřina Růžičková

Fakulta strojního inženýrství VUT vBrně
ruzickova.k@fme.vutbr.cz ~ 602 542 853
Lukáš je naprosto seriózní a spolehlivý partner. V oblasti webdesignu odvádí vynikající práci. Můžete se o tom přesvědčit například tady: www.vrecka-vysavace.sk. Je jedním z klíčových partnerů mého podnikání.

Andrej Kašický

majitel e-shopu Vrecka-vysavace.sk
www.vrecka-vysavace.sk ~ info@vrecka-vysavace.sk ~ 733 389 497
Lukáš Pavelec pracoval několik let jako grafik časopisu Rodinný život. Již od počátku přicházel s inovativními nápady, jak změnit celkový grafický design k lepšímu. Byl také autorem editovaných webových stránek, formulářů, dárkových poukazů, plakátů a pozvánek; v neposlední řadě i navrhovatelem potisku na textil a dárkových předmětů pro potřeby časopisu. Jeho práce byla rychlá a efektivní.

Šárka Chlupová

šéfredaktorka časopisu Rodinný život
www.rodinnyzivot.eu
Doporučuji pana Pavelce všem, kteří chtějí kvalitní, profesionální a dobře odvedenou práci. Naší firmě zhotovil webové stránky. Dostal nelehké zadání. Vystihující, originální, jednoduché.

Mgr. Hana Jurnečková

Web jsem si kdysi dělal sám, podle šablon. Pak jsem potkal Lukáše Pavelce a zajásal jsem. Jednoduchost, čistota, a přesto barevnost a pohyb. Na web www.pavelhelan.cz přinesl grafický nápad a animace, které jsem si do té doby jen tajně přál. To vše na míru, po osobní konzultaci představ. S jakýmkoli doplněním vždy ochotně asistuje. Toto šablony neumí. Jeho práci velice doporučuji.

Pavel Helan

hudebník
www.pavelhelan.cz
Lukáš je šikovný kluk, který umí poradit. Ví co dělá. Spolupráce BEZPROBLÉMOVÁ. Navštivte naše jím vytvořené stránky a sami uvidíte.

Ondřej Homolka

jednatel
www.cerstvy-pstruh.cz ~ ondrej.homolka@czekopol.cz ~ 731 009 035
Pan magistr Lukáš Pavelec vytvořil pro naši nemocnici nové, moderní, dynamické webové stránky, které ve spolupráci s námi doplňuje a aktualizuje. Pravidelně vytváří informační materiály pro mezinárodní zdravotnický kongres Letovice Care, který spolupořádáme. Spolupráce s panem magistrem je bezproblémová, okamžitě reaguje na naše požadavky a je i sám velmi iniciativní a kreativní. Můžeme spolupráci s ním všem doporučit.

MUDr. Drahoslava Královcová

ředitelka Nemocnice Milosrdných bratří Letovice
www.nmbletovice.cz ~ kralovcova@nmbletovice.cz ~ 601 392 800
S panem Pavelcem dlouhodobě spolupracujeme a určitě nelitujeme. Připravoval pro nás webové stránky, propagační letáky, plakáty pro nejrůznější akce, vstupenky a mnohé další. Jeho přístup byl vždy korektní a vstřícný. Co se domluvilo, vždy platilo, včetně časů realizace i financí. Výborný přístup a komunikace z jeho strany, vřele doporučujeme.

Jan Košárek

www.agkm.cz
Spolupráci s Lukášem mohu jen doporučit. Domluva a jednání jsou profesionální, pomůže zákazníkovi ujasnit si, co doopravdy chce, informace jsou srozumitelné i pro laika. Výsledný produkt je hotový ve stanoveném termínu, je na něm vidět kvalitně odvedená práce. S Lukášem spolupracuji už několik let a neměnila bych.

Radka Kšicová

koordinátorka Festivalu 3+1 Letovice
Lukáše Pavelce můžeme jenom doporučit. Spolupracujeme s jeho týmem už téměř 10 let a pro naši cestovní kancelář www.ideaservice.cz vytvořil web již opakovaně. Vždy jsme dali na jeho doporučení, protože se v této branži pohybuje již dlouho. Aktuálně nám spustil nový, moderní, dynamický web plný fotek a už se k nám dostávají ohlasy spokojených klientů. Spolupráce s ním je bezproblémová, věcná a hlavně rychlá.

Tomáš Slavík

jednatel firmy Ideaservice
www.ideaservice.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS