Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra

Lukáš Pítra

expert na marketing webových projektů

Lukáš Pítra

Jsem expert na zvyšování efektivity a ziskovosti online byznysu. Mí klienti si nejvíce cení toho, že mi můžou digitál svěřit a spolehnout se na můj tah na branku, na výsledky a na zodpovědné hospodaření. Mají čas a klid na svou práci a rozvoj firmy.

Zkušenosti sbírám 12 let, posledních 8 ručím za práci svým jménem na volné noze. Nejraději pracuji pro výrobce / přímé poskytovatele služeb pronikající do e-commerce. V několika projektech držím řídící strategickou roli, pro další klienty řeším konzultace a audity práce externistů. Jsem silný v koncepčním myšlení, v práci s daty, v metodách a optimalizaci digitálního marketingu.

Nejžádanější služby:

  • Zefektivnění projektu – Srovnám běh věcí a lidí tak, abyste ušetřili čas, peníze a nervy.
  • Dohled nad digitálem – Vezmu si online byznys pod křídla a dodám měřitelné výsledky.
  • Řešení externích dodavatelů – Aby vás nikdo netahal za fusekli a platili jste jen za přínosnou práci.

Reference – vlajkové projekty:

  • Vekra.cz – Pro největšího českého výrobce oken zodpovídám pátým rokem za celý rozpočet na online aktivity a za rozvoj webu. I přes obtížnou situaci ve stavebnictví se nám daří výkonnostně citelně růst a posilovat značku.
  • Zahradnictvi-flos.cz – Zodpovídám za výsledky a rozpočet e-shopu, jeho technologický a obsahový vývoj a celý marketingový tým. Čtvrtým rokem v řadě se nám daří růst meziročně o více jak 100 % a tvořit zisk na rozvojové projekty.
  • Bazény-relax.cz – Téhle úžasné rodinné firmě pomáhám skrze digitál dostávat na trh nejlepší bazény svého druhu už čtvrtým rokem. Obrovsky mě těší růst týmu a celého byznysu bez kompromisů v kvalitě produktu a služby.
  • FitRecepty.info – Po třech letech tvrdé práce na performance jsme se pustili do implementace metodiky OKR a složitější byznys analytiky. Náramně mě to baví!
  • Besky – Moje produktově srdeční záležitost a zároveň cvičení v efektivitě: jak posunout zisk drobné firmy se skromným rozpočtem za řádově jednotky hodin konzultací za rok?
  • Kooperativa, EquaBank, Nestlé, Mountfield, Kentico, Česká televize – Mí typičtí klienti, pro které řeším konzultace nebo mentoring interních týmů.
  • Jansen Display – Po 6 letech práce jsem už vše předal internímu týmu. Dodnes ale čerpám z cenných zkušeností s řízením globálního rozpočtu a týmu 15+ lidí napříč 5 zeměmi.

CENA HODINY MÉ PRÁCE: 1.900 KČ + DPH

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Lukáš Pítra
Coworking WorkLounge Karlín
Pernerova 51
Praha 8
186 00
Mobil:773 927 292
Email:lukas.pitra@gmail.com
Web:www.lukaspitra.cz
Facebook:Facebook lukaspitra
LinkedIn:LinkedIn lukaspitra
Twitter:Twitter lukaspitra
Skype:Skype lukas.pitra
Účet:1152646016 / 3030
:88700020 (plátce DPH)
DIČ:CZ8402040174

Doporučení z první ruky

Pavel Minář
Požádal jsem Lukáše o pomoc s propagací mých školení Google Apps. A bylo to sakra dobré rozhodnutí! Spolupracujeme relativně krátce, ale už teď mohu říci, že Lukáš pro mne představuje opravdového profesionála – neskutečný machr ve svém oboru se smyslem pro detail a obrovským tahem na branku. Až mě občas trochu zlobil, když jsem chtěl něco „ošulit“. Teď jsem ale rád, že jsme věci nedělali na 99, ale na 110 %. Výsledek za to stojí. S Lukášem je radost spolupracovat!
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS