Lukáš Pítra

expert na marketing webových projektů

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem expert na zvyšování efektivity a ziskovosti online byznysu. Mí klienti si nejvíce cení toho, že mi můžou digitál svěřit a spolehnout se na můj tah na branku, na výsledky a na zodpovědné hospodaření. Mají čas a klid na svou práci a rozvoj firmy.

Zkušenosti sbírám 13 let, posledních 9 ručím za práci svým jménem na volné noze. Nejraději pracuji pro výrobce / přímé poskytovatele služeb pronikající do e-commerce. V několika projektech držím řídící strategickou roli, pro další klienty řeším konzultace a audity práce externistů. Jsem silný v koncepčním myšlení, v práci s daty, v metodách a optimalizaci digitálního marketingu.

Nejžádanější služby:

 • Zefektivnění projektu – Srovnám běh věcí a lidí tak, abyste ušetřili čas, peníze a nervy.
 • Dohled nad digitálem – Vezmu si online byznys pod křídla a dodám měřitelné výsledky.
 • Řešení externích dodavatelů – Aby vás nikdo netahal za fusekli a platili jste jen za přínosnou práci.

Reference – vlajkové projekty:

 • Zahradnictvi-flos.cz – Zodpovídám za výsledky e-shopu, řídím celý rozvoj od vývoje webu přes marketing až po BI. Těší mě pátým rokem rostoucí zdravý byznys i férově nastavená odměna z výkonu.
 • Bazény-relax.cz – Řídím digitální aktivity přinášející na trh nejlepší bazény svého druhu. Obrovsky mě těší každoroční růst týmu a celého byznysu bez kompromisů v kvalitě produktu a služby.
 • HPmarket.cz – oficiálnímu HP obchodu pro ČR pomáhám s definicí a naplněním strategie, jsem zodpovědný za klíčové procesy a rozvoj širšího marketingového týmu.
 • Jimezdrave.cz – Autorům nejprodávanějších českých kuchařek pomáhám se strategií, implementací OKR a rozvojem marketingu. Jsem hrdý na to, že po 4 letech stále strmě rosteme!
 • Schlieger.cz – Nejsilnějšímu českému výrobci fotovoltaiky mám za úkol přebudovat a rozběhnout digitál s odpovědností za celý externí tým a marketingové procesy
 • Kooperativa, EquaBank, Nestlé, Mountfield nebo Kentico, Česká televize jsou typičtí klienti, pro které řeším konzultace nebo mentoring interních týmů.
 • Jansen Display jsem po 6 letech práce už předal internímu týmu. Dodnes ale čerpám z cenných zkušenosti s řízením globálního rozpočtu a týmu 15+ lidí napříč 5 zeměmi.
 • Vekra.cz – Největšímu českému výrobci oken jsem téměř 6 let zodpovídal za digitální výkonnostní i brandové aktivity a rozvoj webu s každoročně lepšími výsledky napříč kanály.

CENA HODINY MÉ PRÁCE: 2.400 KČ + DPH

Rozhovor pro Na volné noze TV

Lukáš Pítra
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lukáš Pítra
Na Pankráci 30
Praha 4
140 00
Mobil:773 927 292
Email:lukas.pitra@gmail.com
Web:www.lukaspitra.cz
Facebook:lukaspitra
LinkedIn:lukaspitra
Twitter:lukaspitra
Skype:lukas.pitra
Účet:1152646016/3030
IČ:88700020 (plátce DPH)
DIČ:CZ8402040174

Doporučení
z první ruky

Na Lukáše jsem narazil na základě doporučení. Přiznám, že po první schůzce jsem byl mírně zaskočený jeho přímostí. Málokdo vám řekne, že dosavadní práce, kterou děláte v oblasti PPC je „katastrofální“. Tedy řekl to taktně. Nyní po půl roce spolupráce je Lukášova přímost to, čeho si na něm nejvíc vážím. Pokud si jako klient vymyslím něco, co nebude fungovat, Lukáš mi to řekne. Vše mi podloží čísly, grafy a tak to i jako člověk, který se v PPC nepohybuje, pochopím. Vždy mi připraví podklady pro to, abych mohl rozhodnout, a to je pro mě jako obchodníka to důležité. V neposlední řadě musím vyzdvihnout dodržování termínů a rychlost, se kterou pracuje. Hned na začátku mi neslíbil nereálně krátký termín a hned se omluvil, že má nasmlouvanou práci. Jakmile ale přišel domluvený termín, byl jsem až překvapen rychlostí, se kterou pracuje a nutí mě neodkládat termíny.

Michal Vlášek

majitel Bazény relax