Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra

Lukáš Pítra

expert na marketing webových projektů

Lukáš Pítra

Jsem expert na zvyšování efektivity a ziskovosti online byznysu. Mí klienti si nejvíce cení toho, že mi můžou digitál svěřit a spolehnout se na můj tah na branku, na výsledky a na zodpovědné hospodaření. Mají čas a klid na svou práci a rozvoj firmy.

Zkušenosti sbírám 13 let, posledních 9 ručím za práci svým jménem na volné noze. Nejraději pracuji pro výrobce / přímé poskytovatele služeb pronikající do e-commerce. V několika projektech držím řídící strategickou roli, pro další klienty řeším konzultace a audity práce externistů. Jsem silný v koncepčním myšlení, v práci s daty, v metodách a optimalizaci digitálního marketingu.

Nejžádanější služby:

 • Zefektivnění projektu – Srovnám běh věcí a lidí tak, abyste ušetřili čas, peníze a nervy.
 • Dohled nad digitálem – Vezmu si online byznys pod křídla a dodám měřitelné výsledky.
 • Řešení externích dodavatelů – Aby vás nikdo netahal za fusekli a platili jste jen za přínosnou práci.

Reference – vlajkové projekty:

 • Zahradnictvi-flos.cz – Zodpovídám za výsledky e-shopu, řídím celý rozvoj od vývoje webu přes marketing až po BI. Těší mě pátým rokem rostoucí zdravý byznys i férově nastavená odměna z výkonu.
 • Bazény-relax.cz – Řídím digitální aktivity přinášející na trh nejlepší bazény svého druhu. Obrovsky mě těší každoroční růst týmu a celého byznysu bez kompromisů v kvalitě produktu a služby.
 • HPmarket.cz – oficiálnímu HP obchodu pro ČR pomáhám s definicí a naplněním strategie, jsem zodpovědný za klíčové procesy a rozvoj širšího marketingového týmu.
 • Jimezdrave.cz – Autorům nejprodávanějších českých kuchařek pomáhám se strategií, implementací OKR a rozvojem marketingu. Jsem hrdý na to, že po 4 letech stále strmě rosteme!
 • Schlieger.cz – Nejsilnějšímu českému výrobci fotovoltaiky mám za úkol přebudovat a rozběhnout digitál s odpovědností za celý externí tým a marketingové procesy
 • Kooperativa, EquaBank, Nestlé, Mountfield nebo Kentico, Česká televize jsou typičtí klienti, pro které řeším konzultace nebo mentoring interních týmů.
 • Jansen Display jsem po 6 letech práce už předal internímu týmu. Dodnes ale čerpám z cenných zkušenosti s řízením globálního rozpočtu a týmu 15+ lidí napříč 5 zeměmi.
 • Vekra.cz – Největšímu českému výrobci oken jsem téměř 6 let zodpovídal za digitální výkonnostní i brandové aktivity a rozvoj webu s každoročně lepšími výsledky napříč kanály.

CENA HODINY MÉ PRÁCE: 2.400 KČ + DPH

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Lukáš Pítra
Na Pankráci 30
Praha 4
140 00
Mobil:773 927 292
Email:lukas.pitra@gmail.com
Web:www.lukaspitra.cz
Facebook:Facebook lukaspitra
LinkedIn:LinkedIn lukaspitra
Twitter:Twitter lukaspitra
Skype:Skype lukas.pitra
Účet:1152646016 / 3030
:88700020 (plátce DPH)
DIČ:CZ8402040174

Doporučení z první ruky

S Lukášem jsme dělali 2 projekty v oblasti SEO a PPC auditů. Nejdříve jsem byl skeptický, ale po seznámení s výsledky jeho práce jsem byl překvapen jeho komplexním přístupem a zároveň do jakého detailu byly připraveny jednotlivé výstupy. Přidaná hodnota obrovská, další spolupráce jistá…
Jan Kemza
Head of Media and Digital Marketing, Equa Bank a.s.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS