Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na zákaznickou zkušenost & online marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 131 doporučení

Martin Matějka

S Lukášem jsem se seznámil v rámci našeho společného působení v agentuře na marketingovou podporu e-shopů. Považuji ho za velmi schopného odborníka na online marketing, který svou práci dělá poctivě a zodpovědně. Má široký rozhled v oboru, neustále se učí nové věci a postupy a je radost s ním spolupracovat. Za jeho největší přednosti považuji „tah na branku", vysokou odbornost, profesionalitu v jednání a umění vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu vhodné řešení. Bylo mi ctí s Lukášem spolupracovat.

Martin Matějka
SEO konzultant a online marketér
Pavel Minář

Požádal jsem Lukáše o pomoc s propagací mých školení Google Apps. A bylo to sakra dobré rozhodnutí! Spolupracujeme relativně krátce, ale už teď mohu říci, že Lukáš pro mne představuje opravdového profesionála – neskutečný machr ve svém oboru se smyslem pro detail a obrovským tahem na branku. Až mě občas trochu zlobil, když jsem chtěl něco „ošulit“. Teď jsem ale rád, že jsme věci nedělali na 99, ale na 110 %. Výsledek za to stojí. S Lukášem je radost spolupracovat!

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Chytrost, přehled, preciznost a pohotovost. Lukáše vystihují tahle čtyři slova přesně. A jeho práci? Nemlátí prázdnou slámu. Profiluje se jako SEO odborník, ale v online marketingu vidí mnohem dál. Jeho klienti mu věří a moc dobře vědí, proč. Neodbývá je. Nevím, jestli je nejlepším SEO expertem v Česku, je ale expertem, kterého si můžete najmout s jistotou, že od něj dostanete přesně to, co potřebujete. A to není v dnešní online marketingové džungli, co je u nás k mání, vůbec jistota k zahození.

Mgr. Roman Hřebecký
copywriter, marketér a lektor
www.pabeni.cz roman@pabeni.cz
Robert Vlach

Lukáš Pítra je jeden z nejpilnějších, nejpracovitějších a nejvíc loajálních konzultantů v e-commerce marketingu, jaké jsem kdy potkal. Jeho praktické zkušenosti a nápady přispěly významnou měrou k úspěchu několika obzvlášť náročných projektů, které jsem dozoroval či řídil. Tohle je profík, který dodá, co slíbí — vřele doporučuji.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

S Lukášem je radost spolupracovat, jelikož patří k těm, kteří svou práci milují a dělají ji opravdu dobře. Je hodně důsledný puntičkář a podle toho jeho práce vypadá. Spolupráce je vždy velice komplexní, jelikož Lukáš má opravdu velké přesahy do jiných oborů, a to je vždy vítanou výhodou. Navíc se neustále vzdělává, což jde vidět i na jeho sociálních sítích a blogu, který doporučuji jako povinnou četbu pro každého, kdo má co do činění s online podnikáním. Lukáše můžu jedině doporučit.

Ing. Jan Kvasnička
konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz info@kvasnickajan.cz 732 822 838

Když jsme se před dvěma lety dohodli s Lukášem Pítrou na dlouhodobější spolupráci a začal pro mě vytvářet a spravovat PPC kampaně, ohromně se mi ulevilo. Tehdy jsem totiž už z doslechu věděla, že patří mezi špičky ve svém oboru. Nyní ale mohu s jistotou napsat, že jeho pověst byla a stále je zcela oprávněná. Nesčetněkrát mě stylem své práce utvrdil v tom, že patří přesně k těm profesionálům, kteří mají nejen hlubokou odbornost, ale i obrovský přesah. Výsledkem pak je radost ze skvěle odvedené práce a co je hlavní – naprosto zřejmé navýšení našich prodejů.

Zuzana Bílková
majitelka firmy Batex – beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a lůžkoviny
www.ceskeprikryvky.cz bilkova@ibatex.cz
Zbyšek Nádeník

Lukáš má neskutečný tah na branku, peníze klienta střeží jako by byly jeho, všechny ostatní členy týmu dělá lepšími, a klade na ně vysoké nicméně racionálně položené nároky. Ty nejvyšší nároky klade na sebe a doručuje výsledky. Po 2 letech společné spolupráce na několika projektech to vidím každý den na vlastní oči. Být klientem beru ho všemi deseti. Z mého pohledu freelancera je spolupráce s Lukášem jednou z mých nejlepších (ne-li tou úplně nejlepší) zkušeností za 14 let práce na volné noze.

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů
Mgr. Roman Věžník

Lukáš je projektový diplomat. Dokáže vyjednat podmínky spolupráce, se kterými jsou spokojené obě strany. A tím nemyslím jen finanční záležitosti. To stejné platí také v oblasti workflow, termínů či získávání podkladů. O důležitosti aktivní spolupráce na projektu přesvědčí i klienta, který si myslí, že na to nemá čas. Pokud se něco dočasně nedaří, vytáhne z rukávu záložní řešení. Vážím si ho i proto, že je už plno let na volné noze, a tak dobře zná specifika práce freelancerů. Chápe, že člověk chce být také s rodinou, má omezenou kapacitu a občas si potřebuje odfrknout na dovolené. Lukáš je pro mě maják, v jehož blízkosti se cítím bezpečně a zároveň vím, kam mám v projektu dál směřovat.

Na spolupráci s Lukášem si vážím hned několika věcí. Jednak je to jeho snaha srozumitelným způsobem (i pro totálního laika) odkrývat podloudné praktiky SEO šamanů. A dále jeho styl komunikace založený na faktech, číslech a jasných informacích. Vždy když jsme s ním konzultovali, dostali jsme zcela konkrétní, jasné, srozumitelné informace bez zdržující omáčky kolem, které jsme mohli ihned aplikovat. Lukáš nám radil nejen v oblasti SEO a PPC, ale pomáhal nám také správně nastavit Google Analytics a vyznat se ve výstupech v nich. Neváhal nám doporučit další profesionály pro naše specifické potřeby. Jeho rady byly vždy realistické a reflektovaly naše potřeby. Neváhal nám rozmluvit drahé řešení, které pro nás nebylo vhodné, i když by na něm pravděpodobně vydělal víc. A toho si velmi vážím a vřele jeho služby doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka a daňový poradce pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz

Lukáš nás v Jan Melvil Publishing naučil věci, o kterých jsme neměli ani tušení a moc nám pomohl. Je to naprostý profík se vším, co k tomu patří. Doporučuji!

Tomáš Baránek
nakladatel, Jan Melvil Publishing
www.melvil.cz tomas.baranek@melvil.cz