Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 110 z celkem 120 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Martin Matějka
S Lukášem jsem se seznámil v rámci našeho společného působení v agentuře na marketingovou podporu e-shopů. Považuji ho za velmi schopného odborníka na online marketing, který svou práci dělá poctivě a zodpovědně. Má široký rozhled v oboru, neustále se učí nové věci a postupy a je radost s ním spolupracovat. Za jeho největší přednosti považuji „tah na branku", vysokou odbornost, profesionalitu v jednání a umění vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu vhodné řešení. Bylo mi ctí s Lukášem spolupracovat.

Martin Matějka

SEO konzultant a online marketér
Pavel Minář
Požádal jsem Lukáše o pomoc s propagací mých školení Google Apps. A bylo to sakra dobré rozhodnutí! Spolupracujeme relativně krátce, ale už teď mohu říci, že Lukáš pro mne představuje opravdového profesionála – neskutečný machr ve svém oboru se smyslem pro detail a obrovským tahem na branku. Až mě občas trochu zlobil, když jsem chtěl něco „ošulit“. Teď jsem ale rád, že jsme věci nedělali na 99, ale na 110 %. Výsledek za to stojí. S Lukášem je radost spolupracovat!

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Chytrost, přehled, preciznost a pohotovost. Lukáše vystihují tahle čtyři slova přesně. A jeho práci? Nemlátí prázdnou slámu. Profiluje se jako SEO odborník, ale v online marketingu vidí mnohem dál. Jeho klienti mu věří a moc dobře vědí, proč. Neodbývá je. Nevím, jestli je nejlepším SEO expertem v Česku, je ale expertem, kterého si můžete najmout s jistotou, že od něj dostanete přesně to, co potřebujete. A to není v dnešní online marketingové džungli, co je u nás k mání, vůbec jistota k zahození.

Mgr. Roman Hřebecký

copywriter, marketér a lektor
www.pabeni.cz ~ roman@pabeni.cz
Robert Vlach
Lukáš Pítra je jeden z nejpilnějších, nejpracovitějších a nejvíc loajálních konzultantů v e-commerce marketingu, jaké jsem kdy potkal. Jeho praktické zkušenosti a nápady přispěly významnou měrou k úspěchu několika obzvlášť náročných projektů, které jsem dozoroval či řídil. Tohle je profík, který dodá, co slíbí — vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
S Lukášem je radost spolupracovat, jelikož patří k těm, kteří svou práci milují a dělají ji opravdu dobře. Je hodně důsledný puntičkář a podle toho jeho práce vypadá. Spolupráce je vždy velice komplexní, jelikož Lukáš má opravdu velké přesahy do jiných oborů, a to je vždy vítanou výhodou. Navíc se neustále vzdělává, což jde vidět i na jeho sociálních sítích a blogu, který doporučuji jako povinnou četbu pro každého, kdo má co do činění s online podnikáním. Lukáše můžu jedině doporučit.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz ~ info@kvasnickajan.cz ~ 732 822 838
Když jsme se před dvěma lety dohodli s Lukášem Pítrou na dlouhodobější spolupráci a začal pro mě vytvářet a spravovat PPC kampaně, ohromně se mi ulevilo. Tehdy jsem totiž už z doslechu věděla, že patří mezi špičky ve svém oboru. Nyní ale mohu s jistotou napsat, že jeho pověst byla a stále je zcela oprávněná. Nesčetněkrát mě stylem své práce utvrdil v tom, že patří přesně k těm profesionálům, kteří mají nejen hlubokou odbornost, ale i obrovský přesah. Výsledkem pak je radost ze skvěle odvedené práce a co je hlavní – naprosto zřejmé navýšení našich prodejů.

Zuzana Bílková

majitelka firmy Batex – beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a lůžkoviny
www.ceskeprikryvky.cz ~ bilkova@ibatex.cz
Zbyšek Nádeník
Lukáš má neskutečný tah na branku, peníze klienta střeží jako by byly jeho, všechny ostatní členy týmu dělá lepšími, a klade na ně vysoké nicméně racionálně položené nároky. Ty nejvyšší nároky klade na sebe a doručuje výsledky. Po 2 letech společné spolupráce na několika projektech to vidím každý den na vlastní oči. Být klientem beru ho všemi deseti. Z mého pohledu freelancera je spolupráce s Lukášem jednou z mých nejlepších (ne-li tou úplně nejlepší) zkušeností za 14 let práce na volné noze.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Na spolupráci s Lukášem si vážím hned několika věcí. Jednak je to jeho snaha srozumitelným způsobem (i pro totálního laika) odkrývat podloudné praktiky SEO šamanů. A dále jeho styl komunikace založený na faktech, číslech a jasných informacích. Vždy když jsme s ním konzultovali, dostali jsme zcela konkrétní, jasné, srozumitelné informace bez zdržující omáčky kolem, které jsme mohli ihned aplikovat. Lukáš nám radil nejen v oblasti SEO a PPC, ale pomáhal nám také správně nastavit Google Analytics a vyznat se ve výstupech v nich. Neváhal nám doporučit další profesionály pro naše specifické potřeby. Jeho rady byly vždy realistické a reflektovaly naše potřeby. Neváhal nám rozmluvit drahé řešení, které pro nás nebylo vhodné, i když by na něm pravděpodobně vydělal víc. A toho si velmi vážím a vřele jeho služby doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka a daňový poradce pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Lukáš nás v Jan Melvil Publishing naučil věci, o kterých jsme neměli ani tušení a moc nám pomohl. Je to naprostý profík se vším, co k tomu patří. Doporučuji!

Tomáš Baránek

nakladatel, Jan Melvil Publishing
www.melvil.cz ~ tomas.baranek@melvil.cz
Lukáš je nejenom profesionál, který dokáže vstřebat ohromné množství informací z oboru, ale dokáže poradit a nasměrovat na cestu vedoucí k dlouhodobému úspěchu. Je vidět, že se na konzultace pečlivě připravuje, ale dokáže i rychle reagovat na otázky a připomínky, zkrátka to není markeťák, který se na začátku nadechne a nepustí vás ke slovu, ale člověk, který se snaží vyslechnout, pochopit problémy, a prakticky poradit. Zkrátka pokud si od Lukáše necháte poradit, nečeká vás sprška akademické teorie, ale zdravý selský rozum, široký přehled, praktické zkušenosti a informace, které může mít jen člověk z praxe. Konzultace s Lukášem podle mého přesvědčení ušetří spoustu času i peněz, a u mě to byly doposud chvíle s člověkem, který funguje na stejné vlně.

Václav Zahrádka

internetový marketing, SEO
www.online-sport.cz ~ vasek@online-sport.cz ~ 739 344 565
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS