Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 110 z celkem 116 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Martin Matějka
S Lukášem jsem se seznámil v rámci našeho společného působení v agentuře na marketingovou podporu e-shopů. Považuji ho za velmi schopného odborníka na online marketing, který svou práci dělá poctivě a zodpovědně. Má široký rozhled v oboru, neustále se učí nové věci a postupy a je radost s ním spolupracovat. Za jeho největší přednosti považuji „tah na branku", vysokou odbornost, profesionalitu v jednání a umění vcítit se do potřeb klienta a navrhnout mu vhodné řešení. Bylo mi ctí s Lukášem spolupracovat.

Martin Matějka

SEO konzultant a online marketér
Pavel Minář
Požádal jsem Lukáše o pomoc s propagací mých školení Google Apps. A bylo to sakra dobré rozhodnutí! Spolupracujeme relativně krátce, ale už teď mohu říci, že Lukáš pro mne představuje opravdového profesionála – neskutečný machr ve svém oboru se smyslem pro detail a obrovským tahem na branku. Až mě občas trochu zlobil, když jsem chtěl něco „ošulit“. Teď jsem ale rád, že jsme věci nedělali na 99, ale na 110 %. Výsledek za to stojí. S Lukášem je radost spolupracovat!

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Chytrost, přehled, preciznost a pohotovost. Lukáše vystihují tahle čtyři slova přesně. A jeho práci? Nemlátí prázdnou slámu. Profiluje se jako SEO odborník, ale v online marketingu vidí mnohem dál. Jeho klienti mu věří a moc dobře vědí, proč. Neodbývá je. Nevím, jestli je nejlepším SEO expertem v Česku, je ale expertem, kterého si můžete najmout s jistotou, že od něj dostanete přesně to, co potřebujete. A to není v dnešní online marketingové džungli, co je u nás k mání, vůbec jistota k zahození.

Mgr. Roman Hřebecký

copywriter, marketér a lektor
www.pabeni.cz ~ roman@pabeni.cz
Robert Vlach
Lukáš Pítra je jeden z nejpilnějších, nejpracovitějších a nejvíc loajálních konzultantů v e-commerce marketingu, jaké jsem kdy potkal. Jeho praktické zkušenosti a nápady přispěly významnou měrou k úspěchu několika obzvlášť náročných projektů, které jsem dozoroval či řídil. Tohle je profík, který dodá, co slíbí — vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
S Lukášem je radost spolupracovat, jelikož patří k těm, kteří svou práci milují a dělají ji opravdu dobře. Je hodně důsledný puntičkář a podle toho jeho práce vypadá. Spolupráce je vždy velice komplexní, jelikož Lukáš má opravdu velké přesahy do jiných oborů, a to je vždy vítanou výhodou. Navíc se neustále vzdělává, což jde vidět i na jeho sociálních sítích a blogu, který doporučuji jako povinnou četbu pro každého, kdo má co do činění s online podnikáním. Lukáše můžu jedině doporučit.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz ~ info@kvasnickajan.cz ~ 732 822 838
Když jsme se před dvěma lety dohodli s Lukášem Pítrou na dlouhodobější spolupráci a začal pro mě vytvářet a spravovat PPC kampaně, ohromně se mi ulevilo. Tehdy jsem totiž už z doslechu věděla, že patří mezi špičky ve svém oboru. Nyní ale mohu s jistotou napsat, že jeho pověst byla a stále je zcela oprávněná. Nesčetněkrát mě stylem své práce utvrdil v tom, že patří přesně k těm profesionálům, kteří mají nejen hlubokou odbornost, ale i obrovský přesah. Výsledkem pak je radost ze skvěle odvedené práce a co je hlavní – naprosto zřejmé navýšení našich prodejů.

Zuzana Bílková

majitelka firmy Batex – beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a lůžkoviny
www.ceskeprikryvky.cz ~ bilkova@ibatex.cz
Na spolupráci s Lukášem si vážím hned několika věcí. Jednak je to jeho snaha srozumitelným způsobem (i pro totálního laika) odkrývat podloudné praktiky SEO šamanů. A dále jeho styl komunikace založený na faktech, číslech a jasných informacích. Vždy když jsme s ním konzultovali, dostali jsme zcela konkrétní, jasné, srozumitelné informace bez zdržující omáčky kolem, které jsme mohli ihned aplikovat. Lukáš nám radil nejen v oblasti SEO a PPC, ale pomáhal nám také správně nastavit Google Analytics a vyznat se ve výstupech v nich. Neváhal nám doporučit další profesionály pro naše specifické potřeby. Jeho rady byly vždy realistické a reflektovaly naše potřeby. Neváhal nám rozmluvit drahé řešení, které pro nás nebylo vhodné, i když by na něm pravděpodobně vydělal víc. A toho si velmi vážím a vřele jeho služby doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka a daňový poradce pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Lukáš nás v Jan Melvil Publishing naučil věci, o kterých jsme neměli ani tušení a moc nám pomohl. Je to naprostý profík se vším, co k tomu patří. Doporučuji!

Tomáš Baránek

nakladatel, Jan Melvil Publishing
www.melvil.cz ~ tomas.baranek@melvil.cz
Lukáš je nejenom profesionál, který dokáže vstřebat ohromné množství informací z oboru, ale dokáže poradit a nasměrovat na cestu vedoucí k dlouhodobému úspěchu. Je vidět, že se na konzultace pečlivě připravuje, ale dokáže i rychle reagovat na otázky a připomínky, zkrátka to není markeťák, který se na začátku nadechne a nepustí vás ke slovu, ale člověk, který se snaží vyslechnout, pochopit problémy, a prakticky poradit. Zkrátka pokud si od Lukáše necháte poradit, nečeká vás sprška akademické teorie, ale zdravý selský rozum, široký přehled, praktické zkušenosti a informace, které může mít jen člověk z praxe. Konzultace s Lukášem podle mého přesvědčení ušetří spoustu času i peněz, a u mě to byly doposud chvíle s člověkem, který funguje na stejné vlně.

Václav Zahrádka

internetový marketing, SEO
www.online-sport.cz ~ vasek@online-sport.cz ~ 739 344 565
Lukáš zpracoval detailní SEO analýzu pro BookFan.eu. Překvapil mě jeho pragmatický přístup - málo (zbytečného) balastu, mnoho hodnotných doporučení. Pomohl nám vypracovat konkrétní to-do list úprav na webu a následně dohlížel na implementaci jednotlivých bodů. Reálný přínos bude samozřejmě viditelný až po několika měsících, zatím ale naši spolupráci hodnotím velice pozitivně.

Michal Juhás

724 796 980
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS