Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně především Praha a širší okolí

Jsem podnikatelská poradkyně a byznys mentorka. Pomáhám volnonožcům a živnostníkům ve službách prosperovat, a přitom být sami sebou. Soustředím se na autentický marketing a psychologii podnikání.

Mám 25 let praxe v oboru, vysokoškolské vzdělání a řadu referencí. Mých poradenských služeb už využilo více než 900 klientů. Působím v Praze, ale konzultuji převážně online.

Mými klienty jsou podnikatelé ve službách, kteří už mají rozjetý byznys, ale z nějakého důvodu se v něm necítí dobře. Podnikají srdcem, používají intuici a své podnikání vnímají jako součást osobního rozvoje. Většinou se řadí mezi multipotenciály a/nebo vysoce citlivé.

Nejčastěji řešíme, jak nacenit služby a nebát se říct si o peníze, jak lépe zacílit na své srdcové klienty, jak si budovat osobní značku, jak upravit web, aby lépe prodával, jak sestavit pyramidu produktů, jak se v podnikání obejít bez placené reklamy, případně které další nástroje (sociální sítě, e-mailing, blog, podcast) využít.

E-knihy

E-kniha Kouzlo ceny: cenotvorba pro podnikatele ve službách 4 cesty duše: živly v podnikání E-kniha Marketing bez reklamy E-kniha Marketingový plán na pivním tácku

Mé služby:

 • Podnikatelské poradenství a mentoring – Nejdřív vám pomohu zjistit, co ve vašem podnikání nesedí, nefunguje, nebo s vámi není v souladu. Používám k tomu koučovací přístup, tarotové karty, typologii podle živlů a další techniky. Pak navrhnu strategii, která vás přiblíží k vašim cílům i k tomu, jak se v podnikání chcete cítit. Nebo spolu rovnou sestavíme marketingový plán. Nabízím jednorázové konzultace i dlouhodobé provázení formou mentoringu.
 • Byznys kruh – Pořádám bezpečné komorní podnikatelské skupiny, kde můžete řešit aktuální otázky a problémy z vaší podnikatelské praxe. Jejich hlavní součástí je masterminding, který doplňuji mentoringem a řízenou imaginací.
 • Online produkty – Jsem autorkou čtyř e-knih: Kouzlo ceny, 4 cesty duše: živly v podnikání, Marketingový plán na pivním tácku a Marketing bez reklamy. O podnikání ve službách, cenotvorbě, money mindsetu a plánování nabízím také online kurzy k samostudiu s okamžitým přístupem.

Kdy se na mě obrátit:

 • Máte pocit, že jste se v podnikání zasekli a nevíte, kudy dál.
 • Nevyděláváte tolik, kolik byste si představovali, ale bojíte se zdražit.
 • Tušíte, že něco ve vašem podnikání nefunguje, ale nemůžete přijít na to, co to je.
 • Často vás poptávají lidé, kterým neumíte pomoci nebo s nimi nechcete spolupracovat.
 • Marketingové nástroje, které používáte, buď nefungují, nebo vám lezou na nervy.

Věřím na zázraky, ale nohama stojím pevně na zemi. Nabízím praktická, konkrétní a proveditelná řešení, která sice dají práci, ale přinášejí dlouhodobé výsledky. Od roku 2008 píšu blog o marketingu a podnikání a vždy za úplňku vydávám zpravodaj.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Přednáška Cenotvorba: Je to v hlavě pro think-tank Na volné noze, 2021

Přednáška Podnikání jako cesta k sobě pro think-tank Na volné noze, 2019

Přednáška o cenotvorbě pro think-tank Na volné noze, 2018

Vzdělání a kurzy:

 • Mgr. psychologie a pedagogika (FF UK, Praha 1993–1999)
 • Integrovaný výcvik v Gestalt psychoterapii (IVGT, Praha 1998–2002)
 • London School of Public Relations (APRA, Praha 2000)
 • Gestalt v organizacích (IGT, Praha 2002–2003)
 • Koučování a mentoring pro MSP (CzechInvest, Jihlava 2005–2006)
 • C3 Growth – poradenství pro malé a střední firmy (CzechInvest, Praha 2006)
 • MBA marketing (VŠEM, Praha 2007–2010)
 • Výcvik Systemický přístup (Ria Verlinden, Praha 2014)
 • Reiki 1, 2, 3 (Kateřina Juríková, Strašice 2017–2018)
 • EFT Practitioner 1, 2, 3 (ACHC&AAMET, Praha 2018)
 • Výcvik Konstelace, rituál a drama (Jan Bílý, Praha 2020–2021)

Zkušenosti a mediální ohlasy:

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA [ mapka ]
Záluské 23
Praha 5
158 00

Doporučení
z první ruky

Začal jsem mít v podnikání pocit, že stojím na místě a trpím určitou slepotou. Potřeboval jsem jednoduše řečeno trochu kopnout do zadku. Člověk podvědomě možná i tuší, co by měl dělat, ale to není záruka, že to dělat začne. Konzultace s Madlou Čevelovou splnila přesně to, co jsem potřeboval. Dostal jsem ucelený a systematický náhled na moje podnikání z venku, na věci, které už ani nevnímám, a nespočet rad, postupů a doporučení jak vše posunout dál. Myšlenková mapa po chvilce přestala stíhat a v hlavě se mi okamžitě roztočil kolotoč nápadů. Marketingové konzultace tak můžu jednoznačně doporučit, protože někdy je zkrátka potřeba slyšet nezaujatý pohled a cenné rady, které člověka posunou zase o kus dál.

Martin Světlík
Martin Světlík

konzultant a lektor produktů Apple: iPhone, iPad, Mac aj.