Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

marketingová čarodějnice

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA - logo

Jsem podnikatelská poradkyně a mentorka se zaměřením na autentický marketing a psychologii podnikání. Pomáhám volnonožcům, živnostníkům a majitelům malých firem prosperovat, a přitom být sami sebou.

Mám 25 let praxe v oboru, vysokoškolské vzdělání a řadu referencí. Mých poradenských služeb už využilo více než 800 klientů. Působím v Praze, ale konzultuji převážně online.

Mými klienty jsou lidé, kteří už mají rozjetý byznys, ale z nějakého důvodu se v něm necítí dobře. Nejčastěji pracují ve službách nebo v obchodě. Podnikají srdcem, používají intuici a své podnikání vnímají jako součást osobního rozvoje. Většinou se řadí mezi multipotenciály a/nebo vysoce citlivé.

Nejčastěji řešíme, jak nacenit služby a nebát se říct si o peníze, jak lépe zacílit na své ideální zákazníky, jak si budovat osobní značku, jak upravit web, aby lépe prodával, jak sestavit pyramidu produktů, jak se v podnikání obejít bez placené reklamy, případně které další nástroje (sociální sítě, emailing, blog, podcast) využít.

 • Podnikatelské poradenství a mentoring – Nejdřív vám pomohu zjistit, co ve vašem podnikání nesedí nebo s vámi není v souladu. Používám k tomu koučovací přístup, tarotové karty, živlovou typologii a další techniky. Pak navrhnu strategii, která vás přiblíží k vašim cílům i k tomu, jak se v podnikání chcete cítit. Nebo spolu rovnou sestavíme marketingový plán. Nabízím jednorázové konzultace i dlouhodobé provázení formou mentoringu.
 • Byznys kruh – Pořádám jednorázové nebo půlroční online podnikatelské skupiny, kde můžete řešit aktuální otázky a problémy z vaší podnikatelské praxe. Jejich hlavní součástí je masterminding, který doplňuji mentoringem a řízenou imaginací.
 • Online produkty – Jsem autorkou čtyř e-knih o cenotvorbě, živlové typologii, marketingovém plánování a marketingu bez reklamy. Na podobná témata průběžně vytvářím i online kurzy s okamžitým přístupem.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Praha a širší okolí

Kategorie katalogu:

Kdy se na mě obrátit:

 • Máte pocit, že jste se v podnikání zasekli a nevíte, kudy dál.
 • Nevyděláváte tolik, kolik byste si představovali, ale bojíte se zdražit.
 • Tušíte, že něco ve vašem podnikání nefunguje, ale nemůžete přijít na to, co to je.
 • Často vás poptávají lidé, kterým neumíte pomoci nebo s nimi nechcete spolupracovat.
 • Marketingové nástroje, které používáte, buď nefungují, nebo vám lezou na nervy.

Věřím na zázraky, ale nohama stojím pevně na zemi. Nabízím praktická, konkrétní a proveditelná řešení, která sice dají práci, ale přinášejí dlouhodobé výsledky. Od roku 2008 píšu blog o marketingu a podnikání a vždy za úplňku vydávám zpravodaj.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Přednáška Cenotvorba: Je to v hlavě pro think-tank Na volné noze, 2021

Přednáška Podnikání jako cesta k sobě pro think-tank Na volné noze, 2019

Přednáška o cenotvorbě pro think-tank Na volné noze, 2018

Vzdělání a kurzy:

 • Mgr. psychologie a pedagogika (FF UK, Praha 1993–1999)
 • Integrovaný výcvik v Gestalt psychoterapii (IVGT, Praha 1998–2002)
 • London School of Public Relations (APRA, Praha 2000)
 • Gestalt v organizacích (IGT, Praha 2002–2003)
 • Koučování a mentoring pro MSP (CzechInvest, Jihlava 2005–2006)
 • C3 Growth – poradenství pro malé a střední firmy (CzechInvest, Praha 2006)
 • MBA marketing (VŠEM, Praha 2007–2010)
 • Výcvik Systemický přístup (Ria Verlinden, Praha 2014)
 • Reiki 1, 2, 3 (Kateřina Juríková, Strašice 2017–2018)
 • EFT Practitioner 1, 2, 3 (ACHC&AAMET, Praha 2018)
 • Výcvik Konstelace, rituál a drama (Jan Bílý, Praha 2020–2021)

Zkušenosti a mediální ohlasy:

Kontaktní informace

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Záluské 23
Praha 5
158 00
Email:madla@cevelova.cz
Web:www.cevelova.cz
Facebook:Facebook marketingovakouzla
Instagram:Instagram madlacevelova
LinkedIn:LinkedIn magdalenacevelova
Datovka:Datová schránka 5dy8zyi

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivana Recmanová
Když jsem o Magdaleně Čevelové alias marketingové čarodějnici slyšela poprvé, říkala jsem si: „Marketingová čarodějnice? To zní stejně podivně jako C# ninja…“ Po čase jsem ale narazila na její přednášky na YouTube a zjistila jsem, že to není žádná póza – ona se opravdu věnuje marketingu, psychologii a praktikování rituálů, které jsme si přestali předávat z generace na generaci. Protože jsem sama zastánce hledání oslích můstků i mostů jako tím mezi Taj-Jangemem a Kchun-Šanem (nejdelší na světě) napříč obory, začala jsem sledovat obsah jejího webu i číst její knížky. Po několika měsících jsem se odvážila ji požádat o konzultaci. Oceňuji, že jsme podrobně probraly mou prezentaci, cenotvorbu, cílovou skupinu a několik dalších aspektů podnikání. Těch devadesát minut bylo neuvěřitelně našlapaných, ale díky tomu jsem si ušetřila měsíce a léta plácání se v chybách a postupném zjišťování, co kam vede a nevede. Takže doporučuji konzultace u Magdaleny Čevelové? Bezesporu! :)
redaktorka, copywriterka, korektorka, překladatelka angličtiny a španělštiny

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS