Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Magdalena Čevelová, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA — marketingová čarodějnice

Zobrazuji č. 110 z celkem 29 doporučení prezentace Mgr. Magdalena Čevelová, MBA:
Ing. Olga Rochowanská
Madla mě provází celou mou podnikatelskou cestou. Absolvovala jsem u ní už mnoho inspirativních, užitečných a praktických školení a konzultací. Každé setkání mě posunulo buď o krok a někdy o celou míli dál. Když mám nějaké otázky, dost často se vracím k Madliným srozumitelně zpracovaným podkladům. Vřele Madlu doporučuji všem, kteří si budují vlastní podnikání. Je to člověk na správném místě po odborné i lidské stránce. Madla vám pomůže vykouzlit váš správný směr.

Ing. Olga Rochowanská

stylistka a poradkyně s odíváním
David Karban
U Madly Čevelové si velmi cením jejího způsobu výuky marketingu. Nenaučí přímo marketingové poučky, neřekne vám – použijte tento nástroj, běžte na sociální sítě apod. Naopak, dobře mířenými dotazy vás naučí přemýšlet o tom co umíte, kdo je váš zákazník, co potřebuje a jak mu své schopnosti nabídnout pro vás přirozeným a zároveň efektivním způsobem. Z mého pohledu Madla Čevelová neučí marketing, ale jak marketingově myslet. A to velmi dobře!

David Karban

certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Marketingová čarodějnice Madla Čevelová má úžasnou schopnost najít a trefně pojmenovat, co vaše podnikání pálí, stejně jako namíchat vám lektvar úspěchu. Její kurz Čarujeme s cenou vysoce předčil má očekávání a úplně změnil přístup k penězům i hodnotě práce a času. Spolupracujeme také na klubu pražských nezávislých profesionálů Volnonožci.cz. Je spolehlivá, činorodá, nápaditá a vždy s kouzelným úsměvem na rtech.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Jan Bien
Madla je prostě čarodějnice a nikdo ji to už neodpáře. Obdivuji, jakým magickým způsobem dokáže spojovat dva nástroje: psychologii (ve které je vzdělaná) s marketingem (ve kterém má bohatou praxi). Ještě než začne řešit marketing firmy, zajímá se, jaká osobnost se skrývá v člověku, který firmu vede. Říká, že firma a její problémy jsou obrazem jejich majitele (ředitele). Zajímají ji silné a slabé stránky. Díky silné empatii dokáže rychle odhalit vnitřní konflikty člověka a najít řešení - ať už cestami psychologie nebo nebo výběrem vhodného typu marketingu. Její znalosti se výborně uplatňují také při cílení služeb a psaní textů. Dokáže srozumitelně vysvětlit, co a jak v marketingu dělat, a vysvětlení podpořit rozumnými argumenty. Jsem rád, že se s Madlou znám, a je mi velkou ctí, že s ní mohu spolupracovat. Je to obohacující nejen profesně a finančně, ale také po lidské stránce.

Jan Bien

webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress
Robert Vlach
Magdalena Čevelová je zkušený praktik. Před časem jsem ji požádal o informace k oboru psychoterapie, v němž má četné osobní kontakty. Dodala mi ucelený přehled s řadou užitečných zákulisních tipů, přesně jak jsem potřeboval. Magdalena působí také jako konzultantka se specializací, která se částečně překrývá s tou mou. Máme tedy společné některé klienty a mohu na základě ústních referencí potvrdit, že její pověst, spolehlivost a profesní úroveň je velmi dobrá. Mimo jiné je Magdalena výjimečná tím, že se jako jeden z mála poradců věnuje zdánlivě okrajovému segmentu nezávislých profesionálů. Proto ji doporučuji a těším se další spolupráci.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pavel Minář
Účastnil jsem se kurzu Čarujeme s cenou, který Magdalena pořádá. Musím říct, že se ji během kurzu podařilo poskládat dohromady jednotlivé dílky skládačky, které mi nyní do sebe zapadají. Vím, jaká je moje cena. Vím, jak si před klientem tuto cenu obhájit. Vím, jak používat cenu pro získání ideálního klienta. Nejedná se přitom o pouhou teoretickou přednášku — díky praktickému cvičení jsem si uvědomil, odkud pramení moje neochota s cenou lépe pracovat. A abych nezapomněl, kurzu se účastnili opravdu fajn lidé.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
PharmDr. Margit Slimáková
Madlu jsem poprvé slyšela vystupovat na setkání podnikatelů na volné noze ve Valticích a hned jsem byla nadšena jejím projevem a originalitou jejích myšlenek. Jsem ráda, že díky tomu, že se podílím na organizaci pražských setkávání Volnonožců, nyní s Madlou pravidelně spolupracuji. Obdivuji její profesionalitu, schopnost přípravy bezvadných zápisů a přesné analýzy nejrůznějších podnikatelských záměrů.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Ing. Martin Perlík
Konzultace od Madly mi pomohla utřídit si myšlenky a dala mi další inspiraci k rozvinutí mého podnikání. Vytvořili jsme marketingový plán a dozvěděl jsem se, jak číst Google Analytics. S Madliným profesionálním přístupem jsem velmi spokojen.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Mgr. Ivana Recmanová
Když jsem o Magdaleně Čevelové alias marketingové čarodějnici slyšela poprvé, říkala jsem si: „Marketingová čarodějnice? To zní stejně podivně jako C# ninja…“ Po čase jsem ale narazila na její přednášky na YouTube a zjistila jsem, že to není žádná póza – ona se opravdu věnuje marketingu, psychologii a praktikování rituálů, které jsme si přestali předávat z generace na generaci. Protože jsem sama zastánce hledání oslích můstků i mostů jako tím mezi Taj-Jangemem a Kchun-Šanem (nejdelší na světě) napříč obory, začala jsem sledovat obsah jejího webu i číst její knížky. Po několika měsících jsem se odvážila ji požádat o konzultaci. Oceňuji, že jsme podrobně probraly mou prezentaci, cenotvorbu, cílovou skupinu a několik dalších aspektů podnikání. Těch devadesát minut bylo neuvěřitelně našlapaných, ale díky tomu jsem si ušetřila měsíce a léta plácání se v chybách a postupném zjišťování, co kam vede a nevede. Takže doporučuji konzultace u Magdaleny Čevelové? Bezesporu! :)

Mgr. Ivana Recmanová

redaktorka, copywriterka, korektorka, překladatelka angličtiny a španělštiny
Madla nám pomohla analyzovat chyby v pricingu a navrhla nám konkrétní, srozumitelné kroky, jak se k této problematice postavit. Její hlavní přednost vidím v tom, že narozdíl od jiných marketingových specialistů nezahlcuje prázdnými frázemi, ale poskytuje zcela konkrétní a realizovatelné způsoby řešení. Oceňuji zejména logičnost, srozumitelnost a praktičnost s jakou vysvětluje problematiku. Už se těším na přednášky, kterých se určitě oba i s kolegou zúčastníme.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz ~ 723 788 363
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS