Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marcel Janík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marcel Janík — webdesignér, UX/UI specialista a grafik se zaměřením na vizuální identitu

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Marcel Janík:
S Marcelem je radost spolupracovat. Má perfektní nápady, práci odvádí rychle a kvalitně. Doporučuji!

Adam Kolek

marketingový specialista se zaměřením na e-mailing a automatizaci
adamkolek.cz ~ kolek@hey.com
Zuzana Ševčíková
Marcela znám již několik let a vím, že svou práci odvádí skvěle. Pokud hledáte někoho s cílem pro minimalismus, s ním budete ve správných rukou. Děkuji za dosavadní spolupráci, ať se daří :-)

Zuzana Ševčíková

marketérka se zaměřením na výkonnostní a obsahový online marketing
Na spolupráci s Marcelem Janíkem kromě profesionálních výsledků oceňuji opravdový zájem na řešení zakázky, rychlou a věcnou komunikaci a lidský přístup.

Ing. Richard Kafoněk, PhD.

výkonný ředitel Marketingové kanceláře
www.marketingova-kancelar.cz/team/richar… ~ richard@marketingova-kancelar.cz ~ 773 571 471
Nevíte si rady s online prezentací své firmy, organizace, koníčků? Pokud hledáte někoho, kdo nejen že vám udělá skvělý web, ale zároveň vás vyslechne a opravdu se bude zajímat o vaše cíle, pak je spolupráce s Marcelem přímo pro vás! A jako bonus vás provede rozhraním celého webu a i laikovi vysvětlí základní funkcionality.

Mgr. Michal Prokeš

lektor Centra kritického myšlení
centrumkmysleni.cz ~ michal.prokes@centrumkmysleni.cz ~ 724 366 616
S Marcelem spolupracujeme přes 3 roky. Pracuje rychle, flexibilně a je s ním vždy super domluva.

Vítězslav Poledno

jednatel levnelyze.cz
vitek@levnelyze.cz ~ 602 492 169
Spolupráce s Marcelem byla zábavná a intenzivní. Podařilo se mu díky jeho empatii rychle a přesně pochopit, co tak specifická firma jako Karotáž a cementace potřebuje. Díky jeho kreativitě jsme do jeho návrhů vizuální identity firmy téměř nezasahovali. Díky jeho trpělivosti a vedení z nás nakonec dostal všechny texty a díky tomu, že je i výborný fotograf, si sám opatřil většinu fotomateriálu. Díky jeho zodpovědnosti nás neustále popoháněl, když jsme byli na tahu s podklady. A díky vytrvalosti dotáhl vše do konce. Výsledkem je moderní web i logo konzervativní firmě navzdory.

Ing. Petra Horáková

Karotáž a cementace, s.r.o.
www.karotaz.cz ~ p.horakova@karotaz.cz
Spolupráce s Marcelem mi přinesla velké množství benefitů a obrovský posun vpřed po celou dobu naší spolupráce. Přichází neustále s novými nápady a vylepšeními, které se týkají nejen jeho odbornosti, ale mají přesah do dalších oborů, kde dokáže vytvářet symbiotickou spolupráci s dalšími odborníky. Jeho práci mohu jen doporučit – předkládaná řešení přinášejí nejen jeho nevšední invenci a kreativitu, ale zároveň plně odrážejí moje potřeby a očekávání.

Ing. Vladimír Klinger

jednatel Brněnský frgál s.r.o
brnenskyfrgal.cz ~ klinger@brnenskyfrgal.cz ~ 777 615 000
Marcel Janík je mladý kluk, který mi strašně pomohl. Jednak mi zpracoval webovky, díky kterým jsem mohl oslovit více lidí. Vlastně nyní všichni lidé, kteří se mi ozvou, navštíví moje stránky. Co bych na Marcelovi vyzdvihl, je to, jakým způsobem přemýšlí a jak se snaží svému zákazníkovi pomoct. Marcel naslouchá a to je super. Co je asi nejdůležitější a čeho si nejvíce cením je to, že mi dal nový náhled na to, co dělám. Samozřejmě vizuál webovek či eshopů působí velmi příjemným dojmem. Určitě jej doporučuji.

Dan Staněk

zakladatek vajiska.cz
www.vajiska.cz ~ stanekdaniel18@gmail.com ~ 773 497 910
Spolupráce s Marcelem na packaging designu značky FIXED je pro nás zásadní. Kreativa, vizuální jistota výstupů a rychlost. Základní pilíře úspěšné spolupráce, kterou musí lidé v oboru ocenit.

Martin Kubáč

Director of Marketing - RECALL s.r.o.
www.recall.cz ~ martin.kubac@recall.cz ~ 727 945 152
Zákazníkovi vychází maximálně vstříc, vše probíhá dle časově smluvených termínů a je na něj spolehnutí. Ceny za služby jsou v dnešní konkurenci adekvátní, doporučuji.

MDDr. Pavel Tlach

zubarkyjov.cz
www.zubarkyjov.cz ~ mddr.tlach@seznam.cz ~ 602 713 413
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS