Doporučení z první ruky

JUDr. Marcela Kunešová, LL.M. — překladatelka a soudní překladatelka z/do němčiny se specializací na právní texty


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S paní doktorkou Kunešovou mám ty nejlepší zkušenosti. Potřebovala jsem přeložit a soudně ověřit dokumenty. Nejenže vše udělala neuvěřitelně rychle, ale se vším mi poradila, pomohla a jasně vysvětlila. Jsem naprosto spokojená a JUDr. Marcelu Kunešovou doporučuji na100 %.

Veronika Sokolová

Můj požadavek na překlad oddacího listu byl urgentní. Na základě doporučení jsem zkontaktovala paní doktorku Kunešovou a mohu pouze potvrdit, že rychlost zpracování, stejně tak její profesionalita absolutně předčily má očekávání. Na její radu napříště dodám elektronický originál (po provedení elektronické konverze na Czech Pointu), který mi vyhotoví s elektronickým podpisem. Ušetřím čas, protože schůzka není třeba a ještě mohu dokument používat opakovaně, protože ho budu mít elektronicky. Ráda touto cestou doporučuji veřejně její služby dále!

Blanka Hájková

Rychlý překlad s dobrou formulací a nejlepší je elektronické bezpapírové zaslání překladu třetím osobám. Rádi budeme dál spolupracovat!

Josef Stauner
Geschäftsführer
www.stauner.cz

Požádal jsem v pátek o přeložení dokumentů z češtiny do němčiny. Hned v sobotu dopoledne všechno posláno přes e-mail. Služby vřele doporučuji, budete spokojeni.

Predrag Babić
řidič MKD/Quehenberger transport CZE