JUDr. Marcela Kunešová, LL.M.

překladatelka a soudní překladatelka z/do němčiny se specializací na právní texty

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá EU, osobně Praha

Nabízím překlady z češtiny do němčiny a z němčiny do češtiny. Protože jsem vystudovaná právnička s praxí, překládám hlavně právní texty, smlouvy, notářské zápisy a ověřené překlady různých dokumentů dle vaší potřeby.

  • Právní překlady – Gró mé práce jsou překlady právních textů, smluv a notářských zápisů.
  • Ověřené překlady – Poskytuji překlady s tzv. kulatým razítkem; překlady a ověření dokumentů jako jsou rodné listy, oddací listy, rozhodnutí v dědických věcech, zakladatelské dokumenty společností apod. Také provádím překlady s ověřeným elektronickým podpisem, který by měl být uznáván v celé EU.
  • Soudní překlady – Jako soudní překladatelka vám ověřeně přeložím jakýkoliv dokument, který po vás vyžadují úřady a jiné instituce.
  • Vedení korespondence – Převezmu korespondenci s vašimi německými klienty. Přeložím vám jejich dopisy, maily a s chutí na ně odpovím.

Vystudovala jsem obor Právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po celou dobu studia jsem se zabývala německým jazykem, v rámci programu Erasmus jsem strávila roční pobyt na Universität Passau. Hned po studiích jsem zakotvila v německé advokátní kanceláři a od roku 2012 pracuji jako firemní právnička a překladatelka skupiny společností pod německým vedením; právní dokumenty zde nejen překládám, ale i vytvářím.

Neustále se vzdělávám a pravidelně absolvuji nejrůznější překladatelské a tlumočnické kurzy. Jsem členkou Jednoty tlumočníků a překladatelůKomory soudních tlumočníků ČR.

Nejsem jazyková agentura, ale poctivá freelancerka. Překlady vytvářím vždy já osobně, žádní brigádníci. Za svůj překlad ručím svým jménem. Ráda vám překlad dovysvětlím, pomohu vám s výkladem textu či porozuměním dokumentu.

Reference

Reference od Stauner Palet s. r. o. Reference od Baroch Sobota Reference od společnosti Apera Reference od Ivety Paulerové
JUDr. Marcela Kunešová, LL.M.
Logo či doplňková grafika

Kontakty

JUDr. Marcela Kunešová, LL.M.
Vyšehradská 1711/20
Praha 2
128 00
Mobil:608 559 912
Email:marcela.kunesova27@gmail.com
Web:www.marcelakunesova.eu
LinkedIn:marcelakunesova
Datovka:mk88w2b
Účet:107 – 8066210277/0100 (Komerční banka)
IČ:68826559 (plátce DPH)
DIČ:CZ7956272071

Doporučení
z první ruky

Můj požadavek na překlad oddacího listu byl urgentní. Na základě doporučení jsem zkontaktovala paní doktorku Kunešovou a mohu pouze potvrdit, že rychlost zpracování, stejně tak její profesionalita absolutně předčily má očekávání. Na její radu napříště dodám elektronický originál (po provedení elektronické konverze na Czech Pointu), který mi vyhotoví s elektronickým podpisem. Ušetřím čas, protože schůzka není třeba a ještě mohu dokument používat opakovaně, protože ho budu mít elektronicky. Ráda touto cestou doporučuji veřejně její služby dále!

Blanka Hájková