Ing. Bc. Marcela Rešlová

koučka, facilitátorka a lektorka soft skills kurzů

🫴 Provedu vás cestou, na jejímž konci se stanete tou nejlepší verzí sebe sama.

Jsem koučka, facilitátorka a lektorka soft skills kurzů. Pomáhám schopným, ambiciózním a zaneprázdněným podnikatelům získat lehkost a radost v byznysu.

Naučím vás techniky, díky kterým se dokážete efektivně vypořádat se stresem, zvládnete srozumitelně komunikovat své potřeby a dosáhnete maximální spokojenosti a životního naplnění.

Tak, jako už více než 90 klientů před vámi.

Spolupracuji především s perfekcionisty, kteří chtějí zastavit, načerpat energii, podívat se z nadhledu na všechny možnosti – a udělat další krok. Ti na mě oceňují empatii, citlivost a schopnost naslouchat, ale také praktičnost. Dbám na to, aby si klient z každého sezení odnesl konkrétní nástroje a jasné kroky pro zlepšení jeho situace.

Mám psychologické a ekonomické vzdělání, jsem díky tomu praktická a umím jít do hloubky, k podstatě věci.

Pomohu vám v těchto oblastech:

 • Životní změny – Cítíte, že jedna etapa končí? Společně ji důstojně uzavřeme a „bezbolestně“ otevřeme novou.
 • Nový směr – Potřebujete najít poslání, vizi i sebe samotného či samotnou? Najdeme to. A propojíme s životní vášní.
 • Work-life balanc – Chcete mít osobní a pracovní život v rovnováze? Získáte ji. A rázem se vám vrátí radost, lehkost a spokojenost.
 • Delegování práce – Máte toho až nad hlavu a nestíháte? Naučím vás efektivně úkolovat ostatní, aby si majitel a manažer v jedné osobě konečně trochu odpočinul.
 • Zvládání emocí a komunikace – Slýchávají ostatní něco jiného, než to, co jim říkáte? A chytáte nervy z takto vzniklých nedorozumění? Ukážu vám, jak srozumitelně prezentovat své myšlenky.

Přemýšlíte, jak konkrétně vám mohu pomoci? Zvažujete, zda bychom si lidsky sedli? Anebo máte jakékoliv jiné otázky? Rezervujte si 30minutový poznávací hovor zdarma.

Odborná praxe:

 • 2022–současnost – Facilitace master-mind setkání pro CEO a majitele firem, Expertní board 21
 • 2021–současnost – Výuka Time & Stress Management v anglickém jazyce, Unicorn University
 • 2021–2022 – Koučink pro ženy na RD rozjíždějící svůj podnikatelský projekt, Attavena
 • 2021–2022 – Vedení workshopů Podnikatelská reVIZE, Být úspěšný, Spolu rosteme
 • 2019–2020 – Terapeutická praxe, Centrum Avasa
 • 2015–2021 – Lektorka jógy, meditačních a relaxačních technik
 • 2016–2018 – Lektorka vzdělávacích a adaptačních kurzů, primární prevence rizikového chování, Elio

Vzdělání v oboru:

 • 2020–2023 – Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, Psychologie s rozšířením o speciální pedagogiku
 • 2022–2023 – Psychologické koučování, 80 hodin, Radvan Bahbouh, QED GROUP
 • 2019–2020 – Kurz telefonní krizové intervence, Déčko Liberec
 • 2016–2020 – Výcvik poradenských a terapeutických dovedností Life Dynamic, 400 hodin, Elio
 • 2018–2019 – Somatická terapie, vzdělávací a sebezkušenostní program Vědomé tělo, pohybové vzorce, tělesné prožívání, myšlení a vnímání, 150 hod., Rena Milgrom
 • 2018 – Kurzy soft skills: asertivita, vyjednávání a argumentace, emoce a konflikty, Elio
 • 2017 – Kurz práce se skupinou, 30 hodin, Elio
Ing. Bc. Marcela Rešlová

Kontakty

Ing. Bc. Marcela Rešlová
Lumírova 564/15
Praha 2
128 00
Mobil:724 159 398
Email:marcela@marcelareslova.cz
Web:marcelareslova.cz
Facebook:marcela.reslova
LinkedIn:marcelareslova
Účet:2602024455/2010 (Fio)
IČ:04593049

Doporučení
z první ruky

Když se řekne koučink, tak se mi až donedávna vybavily sedánky s koučem, který byl ve firmě, kde jsem pracoval, zaplacený za to, aby nám pomáhal řešit problémy = hodiny strávené posloucháním obecných rad o tom, jak se mám chovat ke komu v jaké situaci. Po těchto zkušenostech jsem na koučink na dlouho zanevřel. Ke koučinku jsem se vrátil oklikou, kdy jsem si s Marcelou na jedné party povídal o udržení motivace, což se mi nedařilo. Marcela navrhla koučink a začali jsme spolupracovat. Upřímně jsem byl příjemně překvapený, protože na místo konkrétních rad a instrukcí jsem získal prostor pro řešení svého problému svépomocí a instrukce, jak k řešení efektivně dojít. Marcela jako koučka byla spíš moderátor mých myšlenek a dávala pozor na to, abych je transformoval do jasných navazujících kroků, které měly jasnou strukturu a svým způsobem i měřitelnost. Celkově jsem si z půlroční spolupráce odnesl jednak řešení svého problému, jednak jsem si osvojil pro práci sám se sebou frame work, který můžu dále aplikovat. Obecně nejsem člověk, který by si v životě neuměl poradit, ale jsou věci, u kterých je dobré si uvědomit, že se mi dlouhodobě nedaří, a že s nimi potřebuji pomoct. Koučink pro mě reprezentuje prostor pro řešení tohoto problému a kouč reprezentuje člověka, který je tu pro mě, aby mě nasměroval. Aby mi pomohl vidět věci, které dlouhodobě nevidím a taky člověk, který mi pomůže poznat úspěch a oslaví ho se mnou. Marcela jako koučka je skvělá v tom, že dokáže naslouchat, ale také dokáže nasměrovat energii tam, kam je potřeba. Zároveň je schopná nasdílet svoje zkušenosti formou, která není nepříjemná.

Jiří Pudil

Head of Media Planning, Canmedia