Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marek Čevelíček

Ing. Marek Čevelíček

UX designér se specializací na e-shopy a webové aplikace

Ing. Marek Čevelíček
Ing. Marek Čevelíček - logo

Jsem UX designér a nabízím vám tyto služby:

 • UX audit pro e-shopy, zvyšování konverzního poměru, zlepšení použitelnosti webů – provedu UX audit vašeho e-shopu a pomůžu vám odstranit evidentní chyby, které brání dokončení objednávky a brzdí váš e-shop.
 • Uživatelské testování webů a aplikací – provedu uživatelské testování vašeho e-shopu nebo aplikace. Ukážu vám, kde mají uživatelé nejčastější problémy a pomůžu vám je vyřešit.
 • Návrh webu/aplikace/e-shopu, zadání pro tvorbu strategického webu a e-shopu – pomůžu vám vytvořit funkční strukturu webu a e-shopu na základě dat a uživatelského výzkumu.

Vedu vývojové & UX studio Liquid Design.

Jak pracuji:

 • Audit – základem pro mou práci jsou správné informace. Většinou začínám auditem webu.
 • Uživatelský výzkum, strategie – polovina informací je u vašich uživatelů. Uživatelský výzkum dělám, abych rozšířil obzor a získal nové nápady. Používám k tomu hloubkové rozhovory, testování s uživateli, dotazníky, data, mousetracking a heatmapy.
 • Návrh webu, prototyp aplikace, grafické změny – podrobně zpracuji návrh změn na vašem webu, aby byl výkonnější. Vytvořím prototyp webové aplikace, který vám zajistí podrobné zadání pro vývoj. Pomůžu vašemu týmu pochopit změny a provedu je zpracováním.

Proč bych vás měl zajímat:

 • Mám 15 let zkušeností převážně s UX webů, e-shopů a informačních systémů.
 • Rozumím vývoji. Vystudoval jsem VUT – Fakultu informatiky a 10 let jsem vyvíjel. Znám technické souvislosti frontendu i backendu a dovedu navrhovat technicky snadno proveditelné úpravy. Šetřím čas vývojářům.
 • Přednáším o UX na konferencích. Třetinu času strávím vzděláváním. Mám přehled o trendech, metodách a umím dobře vysvětlovat.
 • Dobře řídím projekty. Pracuju rychle a jsem zároveň pečlivý. Komunikuju pravidelně a k věci. Co jde, snažím se předvídat. Že bych nestihl termíny, se mi stane zřídka.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; i Slovensko

Kategorie katalogu:

Výsledky:

 • Redesign desetiletého webu se stovkami obsahových podstránek s ročním obratem 35 mil. Kč.
 • Zastřešení spolupráce 5 odborníků na propojeni online a offline strategie firmy v B2B.
 • Zlepšení PNO o 10 % prodejního webu s obratem 120 tis./měs. posílením důvěryhodnosti a uživatelské použitelnosti.
 • Návrh informačního systému na míru pro výrobní firmu s 30 zaměstnanci, který používají 9 let.
 • Navrhl a zajistil jsem tvorbu startupu se 700% zhodnocením investice.

Moje hodinová sazba je 2.000 Kč/hod. + DPH. Konzultace stojí 3.000 Kč/hod. + DPH. Nabízím zvýhodněné sazby pro vývojářské týmy na dlouhodobou spolupráci od 10 man-days měsíčně.

ShopCamp: UX faily na e-shopech a jak je nedělat

ShopCamp: Zlepšujeme web – použitelnost a přesvědčivost:

Kontaktní informace

Ing. Marek Čevelíček [ mapka ]
Josefská 15
Brno
602 00
Mobil:777 863 577
Email:marek@lqd.cz
Web:www.lqd.cz
LinkedIn:LinkedIn marek-cevelicek
Twitter:Twitter mcevel
Medium:Medium mcevel
:28317599 (plátce DPH)
DIČ:CZ28317599

Doporučení z první ruky

S Liquid Design jsme řešili specifickou funkcionalitu, kterou jsme díky profesionálním přístupu optimalizovali. Kluci z LQD změnili náš přístup k problému a ukázali cestu, kterou se vydat. Ocenili jsme hlavně individuální přístup a odbornou znalost. Komunikace byla na úrovni a připomínky vždy podmětné. Pohled nezainteresovaného člověka se znalostí procesů a postupů je k nezaplacení. Rádi budeme i nadále konzultovat naše kroky s Liquid Design.
Štěpán Pospíšilík
Chief Marketing Officer

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS