Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marek Čevelíček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marek Čevelíček — návrhář webů a UX designér s přesahem do webové grafiky

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Marek Čevelíček:
Spolupráce s Liquid Design předčila naše očekávání. Hlavně díky tomu, že Marek reagoval někdy až obratem na naše připomínky, vždy však do druhého dne, proto celá spolupráce byla velice efektivní v krátkém čase. Snažil se nám maximálně vyhovět ve všech požadavcích, které jsme k webu měli a vždy doporučil několik možných cest. Budu se těšit na další spolupráci.

Tereza Nováková

SEO specialistka v E-pneumatiky.cz
novakova@onio.cz
Po celou dobu spolupráce jsme měli přehled o tom, kam celá práce směřuje. Vždy to bylo v souladu s naší představou. Dokladem naší spokojenosti je skutečnost, že i další web, www.novalja-plavby.cz, jsme bez váhání zadali opět firmě Liquid Design.

Karel Hrdina

jednatel CK Novalja
www.novalja.cz ~ hrdina@novalja.cz
Marek a jeho tým pro nás vytvořili bezvadný web. Komunikace s nimi byla příjemná, web byl rychle hotový a výsledek co se týče kvality bezkonkurenční. Děkujeme :-)

Mgr. Kristýna Seidlová

Ministerstvo životního prostředí
www.mzp.cz ~ kristyna.seidlova@mzp.cz ~ 734 178 452
Mockrát vám děkuju za pomoc, fakt mám radost, že jsem na tomto projektu pracoval s vámi, je skvělý dělat s dodavatelem, na kterého je takový spoleh, jako na vás.

Vítězslav Švec

Marketing Online Specialist, ČERVA
Moc děkujeme za spolupráci a ochotu komunikovat jak s námi, tak i Studiem Najbrt. Celkově se změny povedlo zapracovat včas a jsme moc rádi, že máme nyní responzivní web, který je pro naše návštěvníky uživatelsky příjemnější. Samozřejmě je ale stále na čem pracovat.

Karolína Pláničková

Národní galerie v Praze
www.ngprague.cz
Zavedením informačního systému od vás se radikálně snížila chybovost. Systém ovlivnil všechny pozice i procesy ve firmě. Ze začátku jsme se trochu báli, jak se s ním všichni poperou, hlavně straší generace. Ale všechny jsme během pár týdnů zvládli zaučit a dnes jsme schopni externího pracovníka naučit pracovat se systémem během dvou dní.

Ing. Ondřej Hájek

Executive manager, Granit Holec
Musím říct, že schůzka s vámi pro mě byla důležitá, protože jsem se probral z naivity a podíval se realitě blíže do očí. Také jste mi dost rozšířil obzory a já teď vím více, jak pokračovat a postupovat, aby můj projekt mohl být už od základu úspěšnější. Na osobní úrovni bylo vše v pohodě, zasmáli jsme se. Na nic si nehrajete. Umíte se přizpůsobit typu klienta a máte profesionální a hlavně věcné poznámky. Díky tomu jsem ze schůzky odcházel bohatší než jsem přišel.

Marek Šarbort

Business Developer/Project Manager
Přes moji vrozenou nedůvěřivost, zda se konzultace zdarma (projekt JakJeToMozne.cz) neobrátí v prodejní prezentaci, mohu potvrdit, že se opravdu jednalo o parádní, profesionální konzultaci dlouho připravovaného redesignu našeho webu www.vasenaroky.cz. Konzultace nám pomohla zodpovědět řadu otázek a zároveň i odhalit drobné chyby. Zůstala jen jedna nezodpovězená otázka, jak je to možné? Moc děkujeme!

Oto Strmiska

www.vasenaroky.cz
Za sebe musím říci, že se redesign hodně povedl. Hlavní devizou oproti starým stránkám je rychlost – ty staré byly opravdu pomalé. Pro mě jako administrátora je také backend mnohem přívětivější. Oceňuji také, že pokud se naskytne nějaká chyba nebo problém, vaše technická podpora se snaží vše rychle vyřešit.

Mgr. Mojmír Muzikant

www.sjs-brno.cz ~ muzikant@sjs-brno.cz
Společnost Liquid Design pro nás vytvořila v průběhu 6ti měsíců portálové řešení elektronického povodňového portálu. Portál slouží pro města a obce k zajištění jejich zákonného povodňového opatření. Systém pracuje s geografickými a kartografickými daty a umožňuje zobrazení vrstvených mapových podkladů dle různého nastavení. K systému je poskytován kompletní programátorský a technický servis od poloviny roku 2012 do současnosti. Se společností Liquid Design s.r.o. je velmi dobrá spolupráce. Dokážou efektivně a pružně reagovat na změnové požadavky a komunikace se všemi zúčastněnými probíhá na velmi profesionální úrovni s rozsáhlými znalostmi v oboru.

Ing. Svatoslav Schwarzer

jednatel společnosti ENVIPARTNER, s.r.o.
www.envipartner.cz ~ 773 571 581
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS