Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marek Čevelíček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marek Čevelíček — UX designér se specializací na e-shopy a webové aplikace

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Marek Čevelíček:
Marek je borec. Pomáhá nám s návrhem a úpravou současných funkcí Marketing Mineru, kde po něm často něco potřebujeme řešit ASAP. I bez přípravy je ale schopen dát skvělý feedback a navrhnout, jak by měl výstup vypadat. Je vidět, že má obrovský rozhled, takže rádi využijeme jeho služeb i do budoucna.

Filip Podstavec

Marketing Miner - Data mining nástroj pro online markeťáky
https://www.marketingminer.com/cs ~ filip.podstavec@gmail.com
Realizace tohoto uživatelského testování byla velmi přínosná především z toho pohledu, že vývojový a projektový tým reálně pochopili, jak přemýšlí zástupci jednotlivých cílových skupin, na které směřuje námi budovaná webová platforma. Osobní účast na samotného testování se ukázala jako zcela klíčová. A to vše bylo podpořeno bezproblémovou a profesionální spoluprací ze strany Liquid Design. Celkově s odstupem času hodnotím investované prostředky jako velmi efektivní cestu, jak zapojit externí odborníky a získat tak cennou zpětnou vazbu.

RNDr. Martin Komenda, Ph.D.,

Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR
www.uzis.cz
Na vlastním webu člověk některé chyby prostě nevidí. UX audit e-shopu nám v jejich odhalení fakt hodně pomohl. S Markem jsme společně prošli všechna problematická místa, kde se naši zákazníci cítí zmatení, a dostali jsme spoustu užitečných tipů, jak proces nákupu usnadnit. Rozhodně doporučuji.

Jana Podroužková

Dhaara.cz
www.dhaara.cz ~ info@dhaara.cz ~ 777 157 878
S Liquid Design jsme řešili specifickou funkcionalitu, kterou jsme díky profesionálním přístupu optimalizovali. Kluci z LQD změnili náš přístup k problému a ukázali cestu, kterou se vydat. Ocenili jsme hlavně individuální přístup a odbornou znalost. Komunikace byla na úrovni a připomínky vždy podmětné. Pohled nezainteresovaného člověka se znalostí procesů a postupů je k nezaplacení. Rádi budeme i nadále konzultovat naše kroky s Liquid Design.

Štěpán Pospíšilík

Chief Marketing Officer
travelking.cz ~ pospisilik@travelking.cz ~ 608 885 437
Díky Liquid Design máme moderní flexbilní web, na který jsme pyšní. Vyšli nám ve všem vstříc a díky jejich profesionálnímu přístupu jsme vše dotáhli do úspěšného konce.

Ladislav Mácha

Kulturní zařízení Ostrava-Jih
kulturajih.cz ~ ladislav.macha@kulturajih.cz ~ 721 047 608
Spolupráce s Liquid Design předčila naše očekávání. Hlavně díky tomu, že Marek reagoval někdy až obratem na naše připomínky, vždy však do druhého dne, proto celá spolupráce byla velice efektivní v krátkém čase. Snažil se nám maximálně vyhovět ve všech požadavcích, které jsme k webu měli a vždy doporučil několik možných cest. Budu se těšit na další spolupráci.

Tereza Nováková

SEO specialistka v E-pneumatiky.cz
novakova@onio.cz
Po celou dobu spolupráce jsme měli přehled o tom, kam celá práce směřuje. Vždy to bylo v souladu s naší představou. Dokladem naší spokojenosti je skutečnost, že i další web, www.novalja-plavby.cz, jsme bez váhání zadali opět firmě Liquid Design.

Karel Hrdina

jednatel CK Novalja
www.novalja.cz ~ hrdina@novalja.cz
Marek a jeho tým pro nás vytvořili bezvadný web. Komunikace s nimi byla příjemná, web byl rychle hotový a výsledek co se týče kvality bezkonkurenční. Děkujeme :-)

Mgr. Kristýna Seidlová

Ministerstvo životního prostředí
www.mzp.cz ~ kristyna.seidlova@mzp.cz ~ 734 178 452
Mockrát vám děkuju za pomoc, fakt mám radost, že jsem na tomto projektu pracoval s vámi, je skvělý dělat s dodavatelem, na kterého je takový spoleh, jako na vás.

Vítězslav Švec

Marketing Online Specialist, ČERVA
Moc děkujeme za spolupráci a ochotu komunikovat jak s námi, tak i Studiem Najbrt. Celkově se změny povedlo zapracovat včas a jsme moc rádi, že máme nyní responzivní web, který je pro naše návštěvníky uživatelsky příjemnější. Samozřejmě je ale stále na čem pracovat.

Karolína Pláničková

Národní galerie v Praze
www.ngprague.cz ~ karolina.planickova@ngprague.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS