Doporučení z první ruky

Ing. Marek Čevelíček — UX designér se specializací na e-shopy a webové aplikace


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Marek je borec. Pomáhá nám s návrhem a úpravou současných funkcí Marketing Mineru, kde po něm často něco potřebujeme řešit ASAP. I bez přípravy je ale schopen dát skvělý feedback a navrhnout, jak by měl výstup vypadat. Je vidět, že má obrovský rozhled, takže rádi využijeme jeho služeb i do budoucna.

Filip Podstavec
Marketing Miner - Data mining nástroj pro online markeťáky
https://www.marketingminer.com/cs filip.podstavec@gmail.com

Realizace tohoto uživatelského testování byla velmi přínosná především z toho pohledu, že vývojový a projektový tým reálně pochopili, jak přemýšlí zástupci jednotlivých cílových skupin, na které směřuje námi budovaná webová platforma. Osobní účast na samotného testování se ukázala jako zcela klíčová. A to vše bylo podpořeno bezproblémovou a profesionální spoluprací ze strany Liquid Design. Celkově s odstupem času hodnotím investované prostředky jako velmi efektivní cestu, jak zapojit externí odborníky a získat tak cennou zpětnou vazbu.

RNDr. Martin Komenda, Ph.D.,
Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR
www.uzis.cz martin.komenda@uzis.cz

V UX jsme řešili specifickou funkcionalitu, kterou jsme díky profesionálním přístupu optimalizovali. Kluci z LQD změnili náš přístup k problému a ukázali cestu, kterou se vydat. Ocenili jsme hlavně individuální přístup a odbornou znalost. Komunikace byla na úrovni a připomínky vždy podmětné. Pohled nezainteresovaného člověka se znalostí procesů a postupů je k nezaplacení. Rádi budeme i nadále konzultovat naše kroky v UX.

Štěpán Pospíšilík
Travelking, CMO
travelking.cz pospisilik@travelking.cz

Spolupráce v UX předčila naše očekávání. Hlavně díky tomu, že Marek reagoval někdy až obratem na naše připomínky, vždy však do druhého dne, proto celá spolupráce byla velice efektivní v krátkém čase. Snažil se nám maximálně vyhovět ve všech požadavcích, které jsme k webu měli a vždy doporučil několik možných cest. Budu se těšit na další spolupráci.

Tereza Nováková
Pneumatiky.cz, SEO specialistka
novakova@onio.cz

Moc děkujeme za spolupráci jak s námi, tak i Studiem Najbrt. Celkově se změny povedlo zapracovat včas a jsme moc rádi, že máme nyní responzivní web, který je pro naše návštěvníky uživatelsky příjemnější. Samozřejmě je ale stále na čem pracovat.

Karolína Pláničková
Národní galerie v Praze
www.ngprague.cz karolina.planickova@ngprague.cz

Hned z první konzultace jsme získaly nový pohled na web jako „obchodní nabídku“ a homepage jako pitch pro investory (v našem případě programátory). Důležité byly poznámky ohledně struktury nadpisů a podnadpisů pro nové návštěvníky webu, a také srovnání s procesem tvorby podobného webu včetně ukázek ve Figmě. Těšíme se na další spolupráci.

Markéta Chalupníková
Co-founder & COO
tolgee.io chalupnikova@tolgee.io

Přes moji vrozenou nedůvěřivost, zda se UX konzultace zdarma (v rámci projektu JakJeToMozne.cz) neobrátí v prodejní prezentaci, mohu potvrdit, že se opravdu jednalo o parádní, profesionální konzultaci dlouho připravovaného redesignu našeho webu vasenaroky.cz. Konzultace nám pomohla zodpovědět řadu otázek a zároveň i odhalit drobné chyby. Moc děkujeme!

Oto Strmiska
VašeNároky.cz
www.vasenaroky.cz oto.strmiska@vasenaroky.cz

Po celou dobu spolupráce jsme měli přehled o tom, kam celá práce směřuje. Vždy to bylo v souladu s naší představou. Dokladem naší spokojenosti je skutečnost, že jsme bez váhání zadali k realizaci i další web.

Karel Hrdina
jednatel CK Novalja
www.novalja.cz hrdina@novalja.cz

Marek a jeho tým pro nás vytvořili bezvadný web. Komunikace s nimi byla příjemná, web byl rychle hotový a výsledek co se týče kvality bezkonkurenční. Děkujeme :-)

Mgr. Kristýna Seidlová
Ministerstvo životního prostředí
www.mzp.cz kristyna.seidlova@mzp.cz

Spolupráce s Markem na auditu UX naší platformy pro nás byla velmi zajímavá a přínosná. Oceňujeme velmi rychlou orientaci v prostředí aplikace, konstruktivní postřehy a užitečné tipy, které mohou naši platformu posunout zase o kus dál. Především oceňujeme, že dokázal navrhnout změny, které pomohou zlepšit uživatelskou zkušenost, aniž by „zbořil“ či zásadně překopal koncept aplikace, ale naopak přišel s návrhy, které respektují stávající filosofii aplikace.

Václav Červený
majitel Skilldriver, s.r.o.
skilldriver.cz vaclav.cerveny@skilldriver.cz