Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marek Čevelíček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marek Čevelíček — návrhář webů a UX designér s přesahem do webové grafiky

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Marek Čevelíček:
Marek a jeho tým pro nás vytvořili bezvadný web. Komunikace s nimi byla příjemná, web byl rychle hotový a výsledek co se týče kvality bezkonkurenční. Děkujeme :-)

Mgr. Kristýna Seidlová

Ministerstvo životního prostředí
www.mzp.cz ~ kristyna.seidlova@mzp.cz ~ 734 178 452
Mockrát vám děkuju za pomoc, fakt mám radost, že jsem na tomto projektu pracoval s vámi, je skvělý dělat s dodavatelem, na kterého je takový spoleh, jako na vás.

Vítězslav Švec

Marketing Online Specialist, ČERVA
Zavedením informačního systému od vás se radikálně snížila chybovost. Systém ovlivnil všechny pozice i procesy ve firmě. Ze začátku jsme se trochu báli, jak se s ním všichni poperou, hlavně straší generace. Ale všechny jsme během pár týdnů zvládli zaučit a dnes jsme schopni externího pracovníka naučit pracovat se systémem během dvou dní.

Ing. Ondřej Hájek

Executive manager, Granit Holec
Musím říct, že schůzka s vámi pro mě byla důležitá, protože jsem se probral z naivity a podíval se realitě blíže do očí. Také jste mi dost rozšířil obzory a já teď vím více, jak pokračovat a postupovat, aby můj projekt mohl být už od základu úspěšnější. Na osobní úrovni bylo vše v pohodě, zasmáli jsme se. Na nic si nehrajete. Umíte se přizpůsobit typu klienta a máte profesionální a hlavně věcné poznámky. Díky tomu jsem ze schůzky odcházel bohatší než jsem přišel.

Marek Šarbort

Business Developer/Project Manager
Přes moji vrozenou nedůvěřivost, zda se konzultace zdarma (projekt JakJeToMozne.cz) neobrátí v prodejní prezentaci, mohu potvrdit, že se opravdu jednalo o parádní, profesionální konzultaci dlouho připravovaného redesignu našeho webu www.vasenaroky.cz. Konzultace nám pomohla zodpovědět řadu otázek a zároveň i odhalit drobné chyby. Zůstala jen jedna nezodpovězená otázka, jak je to možné? Moc děkujeme!

Oto Strmiska

www.vasenaroky.cz
Za sebe musím říci, že se redesign hodně povedl. Hlavní devizou oproti starým stránkám je rychlost – ty staré byly opravdu pomalé. Pro mě jako administrátora je také backend mnohem přívětivější. Oceňuji také, že pokud se naskytne nějaká chyba nebo problém, vaše technická podpora se snaží vše rychle vyřešit.

Mgr. Mojmír Muzikant

www.sjs-brno.cz ~ muzikant@sjs-brno.cz
Společnost Liquid Design pro nás vytvořila v průběhu 6ti měsíců portálové řešení elektronického povodňového portálu. Portál slouží pro města a obce k zajištění jejich zákonného povodňového opatření. Systém pracuje s geografickými a kartografickými daty a umožňuje zobrazení vrstvených mapových podkladů dle různého nastavení. K systému je poskytován kompletní programátorský a technický servis od poloviny roku 2012 do současnosti. Se společností Liquid Design s.r.o. je velmi dobrá spolupráce. Dokážou efektivně a pružně reagovat na změnové požadavky a komunikace se všemi zúčastněnými probíhá na velmi profesionální úrovni s rozsáhlými znalostmi v oboru.

Ing. Svatoslav Schwarzer

jednatel společnosti ENVIPARTNER, s.r.o.
www.envipartner.cz ~ 773 571 581
Velmi mě potěšila rychlost a flexibilita spolupráce s Liquid Design. Na jakýkoliv dotaz, podnět nebo žádost o doplnění obratem reagovali a spolupráce byla velmi příjemná. S výsledkem jsem velmi spokojen. Stránka vypadá přehledně a zajímavě. Stejně tak soudí i naši klienti. Společnost Liquid Design mohu jen doporučit.

Mgr. Ivo Prax

ivoprax@gmail.com
S realizací zakázky od firmy Liquid Design s.r.o. jsme velmi spokojeni. Vzájemná spolupráce byla velice profesionální. Oceňuji flexibilní a rychlé řešení všech našich požadavků a grafické zpracování celého webového portálu.

Ing. Ivana Kulíšková

projektová manažerka, Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu
S prací týmu Liquid Design jsem byl spokojen hned z několika důvodů. Portál byl dodán v požadovaném rozsahu bez zásadního zpoždění a nárůstu nákladů, i když v průběhu vývoje došlo k několika změnám týkajících se platebního procesu. Tým na tyto změny reagoval velmi flexibilně. Dodavatel proaktivně vytvářel funkce v systému, které chyběly ve specifikaci. Zvládl také konverzaci v anglickém jazyce s dodavatelem, který se na řešení podílel.

Tomáš Žídek

projektový manažer, Outvia s.r.o., Čedok
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS