Doporučení z první ruky

Mgr. et Mgr. Marek Gajda, Ph.D. — lektor angličtiny a němčiny


Zobrazuji všech 9 doporučení

Pan Gajda je výborný lektor, vyučuje nás ve firmě němčinu a jeho hodiny jsou velmi zajímavé a dynamické, jsme velmi spokojení. Vždy přijde připraven a v dobré náladě. Děkujeme.

I. Češková
TDS Otrava

Uvědomuje si, že angličtina by měla být druhým přirozeným jazykem, který pomáhá překonávat překážky a sbližovat lidi na celém světě. A přitom nedělá z výuky žádnou vědu, jedná se o přirozený, přátelský způsob výuky, založený především na konzultacích a rozhovorech s použitím audiovizuálních pomůcek. Je schopen nastavit žáka tak, že angličtina je opravdu easy.

Kamila Safernová

Pan Gajda je výborný lektor, s moderním způsobem výuky a citlivým přístupem k potřebám studenta. Výuka je velmi dynamická a hodiny zábavné s použitím interaktivních prvků. Jsem velmi spokojen a tyto lekce mi velmi pomáhají v práci.

Jan Robenek

Společně s manželkou jsme velmi spokojeni s formou výuky, která je přesně napasována na míru našim potřebám. Při výuce také oceňujeme všeobecný přehled pana Gajdy a jeho vstřícný přístup, když potřebujeme nárazově měnit témata nebo vypracovat překlady.

Roman Richter

Jsem velmi spokojena s výukou. Pan Gajda je výborný lektor. Způsob výuky je moderní s citlivým přístupem. Obdivuji jeho trpělivost a dobrou náladu. Děkuji.

Bronislava Cikánková

Na hodiny angličtiny k panu Gajdovi chodím již téměř rok a jsem s výukou spokojená. Lekce jsou pestré, veselé a pan Gajda ke každému přistupuje individuálně a s velkou trpělivostí.

Petra Černocká

K panu Gajdovi docházím již několikátým rokem na lekce angličtiny. Hodiny jsou interaktivní a velice zajímavé. Pan Gajda je opravdu zkušený a kvalitní lektor s velkými znalostmi cizích jazyků. Všem mohu jen doporučit.

P. Škuta
605 497 533

Jsme velmi rády, že jsme z široké nabídky lektorů oslovily zrovna pana Gajdu. Pan Gajda je velmi vzdělaný a inteligentní člověk. Na lekce s ním jsme se vždy těšily. Dokáže skloubit zábavnost s náročností výuky. Děkujeme Vám pane Gajdo!

S panem Gajdou jsem se po dobu roku a půl připravoval na zkoušku z německého jazyka TestDaF. Bez jeho profesionality a perfektní připravenosti na hodiny bych rozhodně zkoušku nesložil. Je velmi flexibilní a je vždy připraven zodpovědět nejrůznější dotazy. Po konzultacích učí přesně tak, jak potřebujete a jak vám to nejvíc vyhovuje. Navíc mu na vašem úspěchu skutečně záleží, za mě proto 110% spokojenost.

Radim Urban
student gymnázia
radim.urban@goa-orlova.cz 776 045 330