Mgr. et Mgr. Marek Gajda, Ph.D.

lektor angličtiny a němčiny

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR (online); osobní výuka severní Morava a Slezsko (především Ostrava)

Individuální a skupinová výuka angličtiny a němčiny pro firmy i pro veřejnost (osobně i online, popř. kombinace). Zaměření kurzu na míru: doučování, konverzace, příprava na certifikáty atd. (obecný jazyk i profesní specializace).

Odborné vzdělání:

  • Bakalářské dvouoborové studium angličtiny a němčiny na Ostravské univerzitě.
  • Navazující magisterské jednooborové studium angličtiny na Slezské univerzitě v Opavě.
  • Navazující magisterské jednooborové studium němčiny na Ostravské univerzitě.
  • Ve všech třech případech absolvováno s vyznamenáním.
  • Doktorské studium v oboru Německý jazyk na Filozofické fakultě Ostravské univerzity (úspěšně dokončeno).
  • Doktorské studium v oboru Anglická a americká literatura na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci (probíhající studium).
  • Čestná ocenění v překladatelských soutěžích, člen týmu studentských grantových soutěží, příspěvky na mezinárodních konferencích v angličtině a němčině.

Praxe ve výuce němčiny na Katedře germanistiky Filozofické fakulty Ostravské univerzity, angličtiny na umělecké střední škole a gymnáziu v Ostravě, dále angličtiny i němčiny v rámci poskytování vlastních kurzů a dalších jazykových služeb od roku 2013.

Reference: soukromé osoby, společnosti, firmy, instituce a podnikatelé, např. z oblasti informatiky, stavebnictví, zdravotnictví, práva, elektrotechniky a mnoha dalších.

Cena kurzů je individuální, stanovuje se po dohodě s konkrétním klientem. Pro cenovou kalkulaci mě, prosím, kontaktujte.

Učebna Na Panském 436/31, 747 20 Vřesina u Hlučína

Učebna Vřesina u Hlučína Učebna Vřesina u Hlučína Učebna Vřesina u Hlučína Učebna Vřesina u Hlučína Učebna Vřesina u Hlučína
Zobrazit všech 6 náhledů
Mgr. et Mgr. Marek Gajda, Ph.D.

Kontakty

Mgr. et Mgr. Marek Gajda, Ph.D.
sídlo
Na Prádle 3389/8
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

Doporučení
z první ruky

Na hodiny angličtiny k panu Gajdovi chodím již téměř rok a jsem s výukou spokojená. Lekce jsou pestré, veselé a pan Gajda ke každému přistupuje individuálně a s velkou trpělivostí.

Petra Černocká