Marek Novák

specialista na SEO a PPC reklamu

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Hledáte profesionála na SEO (optimalizaci pro vyhledávače)? Pomohu vám odhalit chyby na vašem webu i mimo něj, připravím analýzu klíčových slov a postarám se o následnou správu SEO, abyste byli ve vyhledávačích vidět.

Věnuji se také PPC reklamě ve vyhledávačích Google, Seznam nebo Centrum a Facebook reklamám se zaměřením na celkovou obchodní výkonnost webu. Nastavím vám PPC, bannerovou nebo video reklamu a kampaně pro vás budu spravovat a optimalizovat pro maximální výkon.

Moje pozornost se soustředí rovněž na CRO (optimalizace konverzního poměru webu). K tomu využívám nejrůznější analytické nástroje a A/B testování. Výsledkem implementovaných úprav je zvýšení konverzí, ovšem s minimálními náklady.

Chcete získat více relevantních zákazníků z nejrozšířenějších zbožových vyhledávačů? Pomohu vám začít se zbožovými vyhledávači Heureka, Zboží.cz i Google Nákupy, nebo zjistit, proč nepřináší kýžené výsledky.

Pomohu vám i s e-mailingem, konkrétně výběrem vhodného softwaru, přípravou strategie i šablon a segmentací nebo vytvořením mailing listu. Samozřejmostí je propojení s dalšími disciplínami online marketingu.

Proč si vybrat právě mě?

Certifikace Google Adwordsgarance vrácení peněz v případě nespokojenosti zákazníka se službami. Přes 8 let praxe a reference jak pro SEO, tak pro PPC.

Jsem součástí zkušeného týmu PPC Profits a SEO Consult, kde se se svými kolegy kompletně postaráme o váš digitální marketing.

Optimalizace pro vyhledávače – plaťte až za výsledky!

Fakturu ode mě nedostanete dříve, dokud své webové stránky neuvidíte na prvních stránkách vyhledávačů GoogleSeznam. Díky komplexní optimalizaci získáte nové zákazníky a vyšší tržby.

PPC reklama – postup při nastavení a správě

  1. Pomocí Google Analytics zjistím míru konverze a posoudím, zda má web dostatečnou obchodní výkonnost. Pokud je míra konverze nízká, nemá cenu do PPC reklamy investovat a poradím vám, jak obchodní výkonnost webu zvýšit.
  2. Proberu jednotlivé produkty či služby a jejich marže, stanovím, které produkty inzerovat a jaké budou maximální náklady na konverzi.
  3. Udělám analýzu klíčových slov a nastavím reklamy.
  4. Reklamní účty propojím s Google Analytics a budu měřit náklady na konverzi.
  5. Navrhnu takové úpravy webu, aby uživatelé přivedení PPC reklamou konvertovali v zákazníky.

Navíc zdarma nastavím remarketing a kredit na Google Adwords ve výši až 2.000 Kč. Žádejte nezávaznou kalkulaci.

Vybrané články

Pravidelně komentuji pro servery Podnikatel.cz nebo E15.

Marek Novák

Kontakty

Marek Novák
Veveří 39
Brno
602 00
Mobil:775 646 333
Telefon:299 141 466
Email:novak@seoconsult.cz
Web:www.seoconsult.cz
Facebook:seoconsult.cz
Twitter:seoconsultcz
IČ:06696775 (plátce DPH)
DIČ:CZ06696775

Doporučení
z první ruky

Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na vaši společnost.

Robert Zámečník