Doporučení z první ruky

Marek Novák — specialista na SEO a PPC reklamu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na vaši společnost.

Robert Zámečník
www.ibrs.cz

Nabízíte velmi dobré služby, ve spolupráci pokračujeme.

Tomáš Havlín
www.balbex.cz

V globále jsem prozatím spokojen, aktivita z vaší strany je na dobré úrovni, návrhy mají logiku i nápad.

Jan Hoferik
www.jhmobil.cz

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistil Marek Novák. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200 % a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100 %. Doporučujeme.

Mgr. Naďa Botková
www.lli.vutbr.cz

Se službami jsme byli při zadávání PPC reklamy na Facebook velmi spokojeni. Celá spolupráce proběhla nad očekávání, profesionálně a na čas. Reporting byl detailní. Celá kampaň proběhla hladce.

Zuzana Janove
www.seesame.com

Analýza klíčových slov nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více než přijatelná. Se SEO Consult spolupracujeme již třetím rokem a rozhodně v tom chceme pokračovat.

MUDr. Pavel Vlašín
Centrum prenatální diagnostiky, s. r. o.
www.prenatal.cz

Společnost SEO Consult nám prozatím byla v oblasti internetového marketingu schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a přijatelné ceny.

Ing. Michal Meluzín
Statikum, s. r. o.
www.statikum.cz

Profesionálně odvedené SEO od SEO Consult nám přineslo mnoho nových zákazníků. SEO Consult doporučujeme jako profesionála, který vám díky optimalizaci pro vyhledávače zvýší tržby!

Ing. Aziz Subhan
Buchara.cz
www.buchara.cz

Spolupráce se SEO Consult je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více nabídkami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že spolupráce s panem Novákem ze SEO Consult je perfektní a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová
Joyin.cz
www.joyin.cz

Výborná komunikace a profesionální přístup. V SEO Consult mi ve všem vyhověli, mohu jen doporučit.

Marek Stuchlík
Malby nátěry Brno
malir-naterac-brno.cz