Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Novák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Novák — specialista na SEO a PPC reklamu

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Marek Novák:
Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na vaši společnost.

Robert Zámečník

www.ibrs.cz
Nabízíte velmi dobré služby, ve spolupráci pokračujeme.

Tomáš Havlín

www.balbex.cz
V globále jsem prozatím spokojen, aktivita z vaší strany je na dobré úrovni, návrhy mají logiku i nápad.

Jan Hoferik

www.jhmobil.cz
Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistil Marek Novák. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200 % a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100 %. Doporučujeme.

Mgr. Naďa Botková

www.lli.vutbr.cz
Se službami jsme byli při zadávání PPC reklamy na Facebook velmi spokojeni. Celá spolupráce proběhla nad očekávání, profesionálně a na čas. Reporting byl detailní. Celá kampaň proběhla hladce.

Zuzana Janove

www.seesame.com
Analýza klíčových slov nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více než přijatelná. Se SEO Consult spolupracujeme již třetím rokem a rozhodně v tom chceme pokračovat.

MUDr. Pavel Vlašín

Centrum prenatální diagnostiky, s. r. o.
www.prenatal.cz
Společnost SEO Consult nám prozatím byla v oblasti internetového marketingu schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a přijatelné ceny.

Ing. Michal Meluzín

Statikum, s. r. o.
www.statikum.cz
Profesionálně odvedené SEO od SEO Consult nám přineslo mnoho nových zákazníků. SEO Consult doporučujeme jako profesionála, který vám díky optimalizaci pro vyhledávače zvýší tržby!

Ing. Aziz Subhan

Buchara.cz
www.buchara.cz
Spolupráce se SEO Consult je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více nabídkami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že spolupráce s panem Novákem ze SEO Consult je perfektní a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová

Joyin.cz
www.joyin.cz
Výborná komunikace a profesionální přístup. V SEO Consult mi ve všem vyhověli, mohu jen doporučit.

Marek Stuchlík

Malby nátěry Brno
malir-naterac-brno.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS