Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Sirkovský

Marek Sirkovský

webový fullstack vývojář

Marek Sirkovský

Jako webový fullstack vývojář vám zajistím kompletní vývoj webové aplikace, nejčastěji objednávkových systémů a menších CRM systémů, které vám ve firmě pomohou sledovat a vyhodnocovat veškeré obchodní aktivity. Zvládnu celý projekt od analýzy přes implementaci až po testování.

Používám technologie ASP.NET C#, React a Knockout. Mám za sebou ale i několik projektů s exotičtějšími technologiemi, jako například pro českou společnost SAB Finance, a to napojení na službu Deutsche bank přes FIX protokol, včetně akceptačního testování s Londýnskou pobočkou.

Přes 10 let jsem pracoval jako vývojář ve středně velké softwarové společnosti, z toho poslední 3 roky jsem působil jako tech lead 8členného vývojářského týmu. Dnes své zkušenosti nabízím jako vývojář na volné noze pro nejrůznější projekty. Jsem zvyklý komunikovat také v angličtině.

Status:

50% kapacity volné

Působnost:

na dálku celý svět, osobně Olomouc a okolí

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

  • Pharmawell – skladový a objednávkový systém pro společnost vlastnící síť lékáren Chytrá lékárna.
  • SAB Finance – aplikace pro měnové kurzy napojující se na bankovní službu Deutsche bank.
  • Kontraktor – působil jsem jako kontraktor v jedné nejmenované obří korporaci (jsem vázán mlčenlivostí), kde jsem vyvíjel systém pro backoffice. Na „zelené louce“ jsem navrhoval a vyvíjel škálovatelnou aplikaci složenou z různých, často bleeding-edge technologií (Presto, Apache Kafka, Apache Ignite). Také jsem dělal research různých technologií a školil vývojáře společnosti.
  • Sophia – vývojářská spolupráce na třídní knize společnosti.

Kontaktní informace

Marek Sirkovský
Prievidzská 2543/38
Šumperk (Olomoucký kraj)
787 01
Mobil:604 792 288
Email:msirkovsky@gmail.com
Twitter:Twitter mareks_082
LinkedIn:LinkedIn marek-sirk
Účet:2101106719 / 2010 (Fio)
:05546851

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS