Doporučení z první ruky

Marek Sirkovský — vývojář webových aplikací a konzultant


Zobrazuji všech 7 doporučení

Marek Sirkovský je jeden z nejlepších programátorů, kterého jsem ve své dlouholeté pracovní činnosti měl možnost poznat. Vytvořil pro naše společnosti spoustu funkčního softwaru a vždy jsme byli spokojeni s pracovním a zejména lidským přístupem pana Sirkovského, takových lidí v tomto oboru je velice málo. Vřele doporučuji a přeji mu a jeho zákazníkům hodně úspěchů a radosti.

Martin Šavrňák
jednatel DUCA DEL COSMA CZECH a CZECH INDUSTRIAL TRADING

Marek Sirkovský mi pomohl s mým startupem, kdy zautomatizoval spoustu věcí, které jsme do té doby dělali ručně. Také provedl redesign, zapojil platební bránu, zapracoval věrnostní systém a pár dalších věcí. Se spoluprací jsem byl moc spokojen.

Lukáš Moudrý
zakladatel VálečníPtáci.cz

S Markem máme velmi dobré zkušenosti. V naší, již více jak tři roky trvající spolupráci, oceňuji profesionalitu, komunikaci i rychlost dodání.

Marek Cabák
ředitel společnosti Inpap plus s.r.o.

Pro naši společnost Marek Sirkovský vytvořil kompletní skladový a objednávkový systém na míru. Provedl také i přenos dat z našeho původního skladového systému a úzce s námi spolupracoval když společnost přecházela na tento nový systém. Spolupráce s ním je moc příjemná a stále pokračuje, přičemž zadání další práce je často otázka jen jednoho mailu.

Ing. Jan Urban
člen představenstva společnosti Pharmawell a.s.

S Markem Sirkovským jsem spolupracoval na vícero menších i větších projektech a mohu ho doporučit jako kvalitního programátora, se kterým se velmi dobře komunikuje.

Vladan Vavruša
SW a HW poradce, programátor databázových aplikací
avonet.cz vavrusa@avonet.cz 732 354 299

Marek nám vytvářel webové stránky a aukční portál pro benefici Děti dětem. Odvedl velmi kvalitní práci a vzhledem k tomu, že to byla akce většího rozsahu, vznikaly problémy, které bylo potřeba rychle řešit. K tomu se vždy postavil zodpovědně a bez problémů. Oceňuji na něm i to, s jakou ochotou a nadšením přistupoval k práci, vzhledem k povaze dané Benefice. Všem jedině doporučuji.

Ing. Hana Gajdošová Borůvková
ředitelka mateřské školky Borůvka Šumperk

S panem Sirkovským jsme realizovali JS klienta pro naši vlastní databázi skautských vzdělávacích akcí. Spolupráce byla bezproblémová, dodavatel plnil termíny a i provedený odborný audit kódu prokázal, že odvádí kvalitní práci. Jako vývojáře ho doporučuji.

David Urban
produktový manažer
Www.skaut.cz david.urban@skaut.cz