Marek Žák

tvůrce webových stránek a pokročilých webových aplikací

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Přes 11 let navrhuji a programuji prezentační weby, propracované portály a pokročilé webové aplikace firmám, živnostníkům, městům, institucím i neziskovkám. Poradím si i s tím nejsložitějším zadáním.

Mám za sebou 376 projektů a 102 spokojených klientů. Např. jsem vytvořil kompletně celý portál včetně administračního rozhraní pro komunální volby Zelených Praha 3, grafický editor triček a oblečení QuickShirt.cz, jako programátor jsem dlouhodobě spolupracoval na nástroji Smartemailing.cz, realizoval jsem webové stránky pro vynikajícího MMA bojovníka Daniela Škvora, výrobce ponožek Radisox či tepelná čerpadla Elcool.

  • Weby a aplikace od A do Z – Ujmu se tvorby vašeho online projektu od samotného návrhu přes realizaci, spuštění až po následnou podporu.
  • Originál šitý na míru – Každý web ode mě je přizpůsobený potřebám klienta. Nikdy se vás nebudu snažit naroubovat do předpřipravených šablon.
  • Maximum kreativity a nápadů – Ke každému webu přistupuji tak, jako by byl můj vlastní. Žádná práce napůl, ale dotažený výsledek s maximální šancí na úspěch.
  • Jednoduché ovládání a použitelnost – Dbám na to, aby uživatel na webu vždy našel, co hledá. Nehážu klacky pod nohy návštěvníkům ani internetovým vyhledávačům. Webové stránky z mé dílny jsou výborně čitelné (responzivní) na všech typech zařízení.
  • Programovací jazyky – Programuji v PHP (Nette), NodeJS, NextJS, tailwind a bootstrap.

Sleduji trendy v oboru a učím se pracovat s novými technologiemi, díky čemuž jsou weby a aplikace ode mě lepší a lepší.

Jak bude probíhat spolupráce?

  1. Sestavení úvodní dokumentace – Nejprve se pobavíme o vašich záměrech, čeho chcete s webem dosáhnout a co všechno by měl web obsahovat. Na základě toho sestavím projektovou dokumentaci se všemi vašimi požadavky.
  2. Tvorba webu/aplikace – Pustím se do práce. Současně vám přidělím zabezpečenou URL adresu, na které si budete moci kdykoliv zobrazit rozpracovanou verzi projektu a testovat ho.
  3. Spuštění projektu – Jakmile dokončím veškeré práce a zapracuji vaše připomínky, projekt vypustím do online světa.
  4. Neustálá podpora – Vítám dlouhodobou spolupráci, takže vám budu k ruce i v případě následné správy a rozšiřování webu/aplikace.
Marek Žák
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Marek Žák
Bohuliby 2
Jílové u Prahy (Středočeský kraj)
254 01
Mobil:722 939 255
Email:marek@zakmarek.cz
Web:www.zakmarek.cz
WhatsApp:420722939255
Datovka:w9amktk
IČ:88102084 (plátce DPH)
DIČ:CZ8807250155

Doporučení
z první ruky

Dobrý den pane Žáku, rád bych Vám poděkoval za skvěle odvedenou práci na našem novém webu. Zejména chci poděkovat za bleskové reakce na naše požadavky, Vaše doporučení ohledně vzhledu webu i za Vámi poskytnuté rady pro administraci webu. Jste na trhu v té levnější kategorii, ale Vaše práce rozhodně odpovídá TOP kategorii. Takže shrnuto - vstřícné jednání, pochopení pro naše chyby a omyly, provedení celým procesem a nakonec skvělý výsledek. A taky děkuji za přetrvávající podporu i po skončení zakázky, toho si opravdu vážím.

Jiří Kučera

Elcool s.r.o.