Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Žák

Marek Žák

tvůrce webových stránek a pokročilých webových aplikací

Marek Žák
Marek Žák - logo

Přes 11 let navrhuji a programuji prezentační weby, propracované portály a pokročilé webové aplikace firmám, živnostníkům, městům, institucím i neziskovkám. Poradím si i s tím nejsložitějším zadáním.

Mám za sebou 376 projektů a 102 spokojených klientů. Např. jsem vytvořil kompletně celý portál včetně administračního rozhraní pro komunální volby Zelených Praha 3, grafický editor triček a oblečení QuickShirt.cz, jako programátor jsem dlouhodobě spolupracoval na nástroji Smartemailing.cz, realizoval jsem webové stránky pro vynikajícího MMA bojovníka Daniela Škvora, výrobce ponožek Radisox či tepelná čerpadla Elcool.

  • Weby a aplikace od A do Z – Ujmu se tvorby vašeho online projektu od samotného návrhu přes realizaci, spuštění až po následnou podporu.
  • Originál šitý na míru – Každý web ode mě je přizpůsobený potřebám klienta. Nikdy se vás nebudu snažit naroubovat do předpřipravených šablon.
  • Maximum kreativity a nápadů – Ke každému webu přistupuji tak, jako by byl můj vlastní. Žádná práce napůl, ale dotažený výsledek s maximální šancí na úspěch.
  • Jednoduché ovládání a použitelnost – Dbám na to, aby uživatel na webu vždy našel, co hledá. Nehážu klacky pod nohy návštěvníkům ani internetovým vyhledávačům. Webové stránky z mé dílny jsou výborně čitelné (responzivní) na všech typech zařízení.
  • Programovací jazyky – Programuji v PHP (Nette), NodeJS, NextJS, tailwind a bootstrap.

Sleduji trendy v oboru a učím se pracovat s novými technologiemi, díky čemuž jsou weby a aplikace ode mě lepší a lepší.

Ukázky práce:

Úvodní strana | tvorba portálu včetně administrace pro komunální volby Zelených Praha 3One page pro firmu RadisoxPrezentační webové stránky vynikajícího MMA/K1 bojovníka Daniela ŠkvoraE-shop a webová aplikace pro Libora ČinkuWebová aplikace QuickShirt
Zobrazit všech 17 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak bude probíhat spolupráce?

  1. Sestavení úvodní dokumentace – Nejprve se pobavíme o vašich záměrech, čeho chcete s webem dosáhnout a co všechno by měl web obsahovat. Na základě toho sestavím projektovou dokumentaci se všemi vašimi požadavky.
  2. Tvorba webu/aplikace – Pustím se do práce. Současně vám přidělím zabezpečenou URL adresu, na které si budete moci kdykoliv zobrazit rozpracovanou verzi projektu a testovat ho.
  3. Spuštění projektu – Jakmile dokončím veškeré práce a zapracuji vaše připomínky, projekt vypustím do online světa.
  4. Neustálá podpora – Vítám dlouhodobou spolupráci, takže vám budu k ruce i v případě následné správy a rozšiřování webu/aplikace.

Kontaktní informace

Marek Žák
Bohuliby 2
Jílové u Prahy (Středočeský kraj)
254 01
Mobil:722 939 255
Email:marek@zakmarek.cz
Web:www.zakmarek.cz
WhatsApp:WhatsApp 420722939255
Datovka:Datová schránka w9amktk
:88102084 (plátce DPH)
DIČ:CZ8807250155

Doporučení z první ruky

Marek nám dělal kompletně celé webové stránky a byli jsme nesmírně spokojeni. Komunikace probíhala celou dobu skvěle, Marek byl velice vstřícný ke všem našim požadavkům a nebylo jich málo. Při samotné tvorbě webu podal velmi profesionální výkon a vše proběhlo bez jediného problému. Byla opravdu radost s ním spolupracovat a těšíme se na další příležitosti ke spolupráci. Všem mohu Marka upřímně doporučit pro jejich web.
Iva Čebišová
Strana zelených - Praha 3

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS