Marek Žák

tvůrce webových stránek a pokročilých webových aplikací

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Přes 11 let navrhuji a programuji prezentační weby, propracované portály a pokročilé webové aplikace firmám, živnostníkům, městům, institucím i neziskovkám. Poradím si i s tím nejsložitějším zadáním.

Mám za sebou 376 projektů a 102 spokojených klientů. Např. jsem vytvořil kompletně celý portál včetně administračního rozhraní pro komunální volby Zelených Praha 3, detailní reporting pro ŠKODA AUTO (napříč všemi státy, kde se Škoda Auto prodává) či grafický editor triček a oblečení QuickShirt.cz. Jako programátor jsem dlouhodobě spolupracoval na nástroji Smartemailing.cz, s výrobcem ponožek Radisox a podílel jsem se na tvorbě mnoha dalších jednoduchých a pokročilejších prezentacích.

  • Weby a aplikace od A do Z – Ujmu se tvorby vašeho online projektu od samotného návrhu přes realizaci, spuštění až po následnou podporu.
  • Originál šitý na míru – Každý web ode mě je přizpůsobený potřebám klienta. Nikdy se vás nebudu snažit naroubovat do předpřipravených šablon.
  • Maximum kreativity a nápadů – Ke každému webu přistupuji tak, jako by byl můj vlastní. Žádná práce napůl, ale dotažený výsledek s maximální šancí na úspěch.
  • Jednoduché ovládání a použitelnost – Dbám na to, aby uživatel na webu vždy našel, co hledá. Nehážu klacky pod nohy návštěvníkům ani internetovým vyhledávačům. Webové stránky z mé dílny jsou výborně čitelné (responzivní) na všech typech zařízení.
  • Programovací jazyky – Programuji v PHP (Nette), NodeJS, NextJS, tailwind a bootstrap.

Sleduji trendy v oboru a učím se pracovat s novými technologiemi, díky čemuž jsou weby a aplikace ode mě lepší a lepší.

Jak bude probíhat spolupráce?

  1. Sestavení úvodní dokumentace – Nejprve se pobavíme o vašich záměrech, čeho chcete s webem dosáhnout a co všechno by měl web obsahovat. Na základě toho sestavím projektovou dokumentaci se všemi vašimi požadavky.
  2. Tvorba webu/aplikace – Pustím se do práce. Současně vám přidělím zabezpečenou URL adresu, na které si budete moci kdykoliv zobrazit rozpracovanou verzi projektu a testovat ho.
  3. Spuštění projektu – Jakmile dokončím veškeré práce a zapracuji vaše připomínky, projekt vypustím do online světa.
  4. Neustálá podpora – Vítám dlouhodobou spolupráci, takže vám budu k ruce i v případě následné správy a rozšiřování webu/aplikace.
Marek Žák
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Marek Žák
Bohuliby 2
Jílové u Prahy (Středočeský kraj)
254 01
Mobil:722 939 255
Email:marek@zakmarek.cz
Web:www.zakmarek.cz
Instagram:_marekbaron_
WhatsApp:420722939255
Datovka:w9amktk
IČ:88102084 (plátce DPH)
DIČ:CZ8807250155

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Markem Žákem se nastavila na základě portálu Na volné noze, byl nejvíce pohotový, měl jasnou představu a zvládl i naše požadavky nad rámec zadání. Našli jsme si k sobě cestu a jsme rádi za jeho realizaci naší one page stránky.

Marcela Holubová

RADISOX s.r.o.