Doporučení z první ruky

Marek Žák — tvůrce webových stránek a pokročilých webových aplikací


Zobrazuji všech 5 doporučení

Marek nám dělal kompletně celé webové stránky a byli jsme nesmírně spokojeni. Komunikace probíhala celou dobu skvěle, Marek byl velice vstřícný ke všem našim požadavkům a nebylo jich málo. Při samotné tvorbě webu podal velmi profesionální výkon a vše proběhlo bez jediného problému. Byla opravdu radost s ním spolupracovat a těšíme se na další příležitosti ke spolupráci. Všem mohu Marka upřímně doporučit pro jejich web.

Iva Čebišová
praha3.zeleni.cz

Spolupráce s Markem Žákem se nastavila na základě portálu Na volné noze, byl nejvíce pohotový, měl jasnou představu a zvládl i naše požadavky nad rámec zadání. Našli jsme si k sobě cestu a jsme rádi za jeho realizaci naší one page stránky. Vřele doporučujeme.

Klientka Marcela
♕ Radisox
radisox.com

Marek nám zpracovával webovou aplikaci a celá spolupráce probíhala výborně. Je neuvěřitelně ochotný a vstřícný. Profesionalita každým coulem, bez zbytečných průtahů. Rychlé reakce a vlastní inovace. Vřele doporučuji.

Ing. Martin Kotas
www.legitimus.cz

S p. Žákem jsme spolupracovali odhadem 3 měsíce na rezervačním systému a za sebe zcela jistě doporučuji! Perfektní spolupráce, rychlá komunikace, profesionální jednání.

Zdeněk Janoušek
www.apartmanbkk.cz

pane Žáku, rád bych Vám poděkoval za skvěle odvedenou práci na našem novém webu. Zejména chci poděkovat za bleskové reakce na naše požadavky, Vaše doporučení ohledně vzhledu webu i za Vámi poskytnuté rady pro administraci webu. Jste na trhu v té levnější kategorii, ale Vaše práce rozhodně odpovídá TOP kategorii. Takže shrnuto - vstřícné jednání, pochopení pro naše chyby a omyly, provedení celým procesem a nakonec skvělý výsledek. A taky děkuji za přetrvávající podporu i po skončení zakázky, toho si opravdu vážím.

Jiří Kučera
Jednatel
www.elcoolcz.cz