Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Žák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Žák — tvůrce webových stránek a pokročilých webových aplikací

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Marek Žák:
Spolupráce s Markem Žákem se nastavila na základě portálu Na volné noze, byl nejvíce pohotový, měl jasnou představu a zvládl i naše požadavky nad rámec zadání. Našli jsme si k sobě cestu a jsme rádi za jeho realizaci naší one page stránky.

Marcela Holubová

RADISOX s.r.o.
www.radisox.com ~ 723 291 700
Dobrý den pane Žáku, rád bych Vám poděkoval za skvěle odvedenou práci na našem novém webu. Zejména chci poděkovat za bleskové reakce na naše požadavky, Vaše doporučení ohledně vzhledu webu i za Vámi poskytnuté rady pro administraci webu. Jste na trhu v té levnější kategorii, ale Vaše práce rozhodně odpovídá TOP kategorii. Takže shrnuto - vstřícné jednání, pochopení pro naše chyby a omyly, provedení celým procesem a nakonec skvělý výsledek. A taky děkuji za přetrvávající podporu i po skončení zakázky, toho si opravdu vážím.

Jiří Kučera

Elcool s.r.o.
elcoolcz.cz ~ 605 135 550
S p. Žákem jsme spolupracovali odhadem 3 měsíce na rezervačním systému a za sebe zcela jistě doporučuji! Perfektní spolupráce, rychlá komunikace, profesionální jednání.

Zdeněk Janoušek

provozovatel Apartmánu BKK
www.apartmanbkk.cz ~ 608 553 117
Pan Žák je opravdový profesionál. Plní řádně termíny a jeho práce je opravdu kvalitní. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Lukáš Fajman

Pure Legacy s.r.o.
www.pure-legacy.cz ~ purelegacycz@gmail.com
Marek nám dělal kompletně celé webové stránky a byli jsme nesmírně spokojeni. Komunikace probíhala celou dobu skvěle, Marek byl velice vstřícný ke všem našim požadavkům a nebylo jich málo. Při samotné tvorbě webu podal velmi profesionální výkon a vše proběhlo bez jediného problému. Byla opravdu radost s ním spolupracovat a těšíme se na další příležitosti ke spolupráci. Všem mohu Marka upřímně doporučit pro jejich web.

Iva Čebišová

Strana zelených - Praha 3
praha3.zeleni.cz ~ ifka.gat@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS