Doporučení z první ruky

Margareta Vojtková — PR konzultantka, brain-based koučka, editorka podcastů, lektorka mediální komunikace


Zobrazuji všech 10 doporučení

PharmDr. Margit Slimáková

Při hledání pomoci s propagací Zdravého talíře jsem zkoušela kontaktovat několik PR specialistů a po komunikaci s Margaretou jsem se okamžitě rozhodla vybrat si právě ji. Spolupráce předčila i mé vysoké očekávání. Margaretě se podařilo dohodnutý plán zvládnout v polovině naplánovaného času a počet zprostředkovaných výstupů v médiích překonal i naši původní dohodu. Margaret mi vždy vedle zprostředkování výstupů i ochotně poradila s přípravou na výstup a sledovala jeho úspěšnost. Děkuji!

PharmDr. Margit Slimáková
specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Robert Vlach

Margareta Vojtková odvedla naprosto skvělou a profesionální PR práci pro mne i řadu mých klientů, kteří byli z jejích výsledků nezřídka nadšeni, stejně jako já. Na Margaretě bych vyzdvihl hned několik věcí: 1) Neslibuje žádné vzdušné zámky. 2) Jedná vždy eticky a otevřeně jak s klientem, tak s novináři. 3) Nespolupracuje s bulvárem. 4) Má velmi dobré výsledky v zavedených médiích, kde také dlouhá léta pracovala. 5) Na nic si nehraje a prostě odvádí špičkovou práci. Margaretu Vojtkovou na PR spolupráci vřele doporučuji.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Margareta Vojtková nám jako výborná PR specialistka pomáhala s přípravou mediálního plánu a s koncipováním konkrétních mediálních aktivit. Velmi oceňujeme její pozitivní přístup, profesionalitu a přesně mířené tipy vycházející z její dlouholeté praxe. Poznatky, které nám předala, byly téměř stoprocentně využity. Těšíme se na další spolupráci!

Jiří Krejčí
ředitel O. s. TŘI
www.centrum-cercany.cz

S Margaretou Vojtkovou spolupracujeme řadu let, zejména při uvádění nových komiksových publikací na trh. Celkově pro nás Margareta realizovala více než deset projektů a i když některá zadání nebyla snadná, výsledky jsou vždy velmi dobré, často výborné. Z poslední doby bych rád vyzdvihl projekt spuštění komiksového měsíčníku Bart Simpson, pro který Margareta zajišťovala nejen mediální pokrytí, ale též kompletně zorganizovala křest časopisu za účasti pánů Martina Dejdara a Jiřího Lábuse. Kromě výsledků na Margaretě oceňujeme zejména profesionalitu, realistický přístup k cílům a očekáváním a velmi kvalitní monitoring výstupů.

Mgr. Petr Litoš
ředitel společnosti Nakladatelství CREW s.r.o.
www.crew.cz
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Díky spolupráci se zkušenou PR konzultantkou Margaretou Vojtkovou se mi otevřel svět médií. Několikahodinový mediální trénink mě skvěle připravil na komunikaci s médii a dal potřebnou sebedůvěru. Margareta mi vždy dokázala zprostředkovat požadované mediální výstupy, pomohla mi s přípravou na vystoupení v televizi i v rozhlase a poté poskytla cennou zpětnou vazbu. Spolupráce s ní byla tou nejlepší volbou a těším se, že v ní budeme nadále pokračovat.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
ilustrátorka a malířka
Ing. Martin Perlík

Margareta pomáhala zmedializovat moji knihu Rekonstrukce rodinného domu, 100 tipů. Dostala mě s ní do živého vysílání televize, do novin a do rádia. Pro mě bylo vydání knihy završení 1,5 roku tvrdé práce a tak jsem si ho chtěl pořádně užít! A právě tím bylo vystoupení v televizi. Užít ale znamená nemít starosti s tím jak se do média dostat. O to se skvěle postarala Margareta. Nabídla mi pořady, které by byly pro moji knihu vhodné, domluvila termín natáčení a já se nemusel o nic starat. Na mně bylo jen přijít do studia a popovídat si s moderátory. A to je věc, která se mi u spolupráce s Margaretou nejvíc líbila, úplný servis.

Ing. Martin Perlík
autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů

V koučinku Margarety Vojtkové se zračí zkušenost z její novinářské a reportérské profese i její zájem o vývoj klientova případu. Koučink pod jejím vedením byl pro mě přínosný jak v samotném procesu koučování, tak i okoukáním některých jejích dovedností, jako je například pozitivně laděná a přesná formulace otázek.

Tomáš Hradil
předseda Hnutí Brontosaurus Jeseníky
www.jeseniky-brontosaurus.cz

Ráda bych moc poděkovala Margaretě Vojtkové za profesionální přístup. Především bych ocenila důkladnou přípravu kouče na každé sezení, trpělivost a empatii. Podařilo se mi úplně realizovat moje cíle? Ne ve všem. Podařilo se mi jim významně přiblížit? Určitě ano. Především mi zůstala schopnost rozdělit jeden velký úkol na spoustu menších důsledných kroků i přes překážky. Být trpělivá. Maximálně se koncentrovat na určitý problém. Nerozptylovat se. Říká se „cestou zdola jdoucí“. Je fajn, pokud se spolu s vámi vypraví moudrý „spolucestující“, který svůj hlavní úkol vidí v tom, aby vám pomohl dostat se k vašemu životnímu nebo pracovnímu cíli. Jsem si jistá, že pokud tuto možnost člověk využije, pak svůj život vnímá o hodně jinak. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho štěstí!

PhDr. Olga Kalininová, MBA
překladatelka a novinářka

Důvod, proč jsem se rozhodla pro koučink, byl zefektivnit využití pracovního nasazení tak, aby mi zbývalo více volného času na rodinu a odpočinek. Chtěla jsem si být jistá, že činnosti, které provádím, nejsou nadbytečné a postupuji správně, abych pracovala co nejefektivněji, ale zároveň s co nejmenším výdejem energie. Musím popravdě říci, že zpočátku se mi zdál způsob koučování až příliš intimní ve smyslu „nahlížení do hlavy a citů“, ale brzy jsem si uvědomila, že je to důležité a prospěšné. Dnes mohu říci, že návody a postupy z koučování používám, ať již v plnění mých soukromých nebo pracovních cílů, ale i v řízení domácnosti. Když se podívám zpět, tak vím, že mě vše stojí méně energie a jsem si daleko jistější sama sebou. Určitě doporučuji všem, kteří cítí, že „nestíhají“ a neví proč, když ostatním to jde.

Michaela Janíková
účetní specialistka

Margareta Vojtková je profesionálka ve svém oboru. Díky svým vědomostem a motivujícímu přístupu mi pomohla nabrat vítr do plachet a dosáhnout důležitého cíle v mém podnikání. To vše v přátelské atmosféře plné vzájemné důvěry. Každé setkání s Margaretou bylo pro mě velmi inspirující a maximálně přínosné, a to nejen díky samotnému procesu koučování, ale i jejím novinářským a reportérským zkušenostem. Ze všech koučovacích sezení jsem vždy odcházela nabitá pozitivní energií. Výsledkem naší spolupráce jsou trvalé změny – ve mně, v mém přístupu, v motivaci i ve způsobu uvažování… Děkuji za profesionální přístup a vřele doporučuji!

Kateřina Palátová
editorka a korektorka