Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Margareta Vojtková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Margareta Vojtková — PR konzultantka, brain-based koučka, dramaturgyně podcastů a lektorka mediální komunikace

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Margareta Vojtková:
PharmDr. Margit Slimáková
Při hledání pomoci s propagací Zdravého talíře jsem zkoušela kontaktovat několik PR specialistů a po komunikaci s Margaretou jsem se okamžitě rozhodla vybrat si právě ji. Spolupráce předčila i mé vysoké očekávání. Margaretě se podařilo dohodnutý plán zvládnout v polovině naplánovaného času a počet zprostředkovaných výstupů v médiích překonal i naši původní dohodu. Margaret mi vždy vedle zprostředkování výstupů i ochotně poradila s přípravou na výstup a sledovala jeho úspěšnost. Děkuji!

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Robert Vlach
Margareta Vojtková odvedla naprosto skvělou a profesionální PR práci pro mne i řadu mých klientů, kteří byli z jejích výsledků nezřídka nadšeni, stejně jako já. Na Margaretě bych vyzdvihl hned několik věcí: 1) Neslibuje žádné vzdušné zámky. 2) Jedná vždy eticky a otevřeně jak s klientem, tak s novináři. 3) Nespolupracuje s bulvárem. 4) Má velmi dobré výsledky v zavedených médiích, kde také dlouhá léta pracovala. 5) Na nic si nehraje a prostě odvádí špičkovou práci. Margaretu Vojtkovou na PR spolupráci vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Margareta Vojtková nám jako výborná PR specialistka pomáhala s přípravou mediálního plánu a s koncipováním konkrétních mediálních aktivit. Velmi oceňujeme její pozitivní přístup, profesionalitu a přesně mířené tipy vycházející z její dlouholeté praxe. Poznatky, které nám předala, byly téměř stoprocentně využity. Těšíme se na další spolupráci!

Jiří Krejčí

ředitel O. s. TŘI
www.centrum-cercany.cz ~ krejci@centrum-cercany.cz
S Margaretou Vojtkovou spolupracujeme řadu let, zejména při uvádění nových komiksových publikací na trh. Celkově pro nás Margareta realizovala více než deset projektů a i když některá zadání nebyla snadná, výsledky jsou vždy velmi dobré, často výborné. Z poslední doby bych rád vyzdvihl projekt spuštění komiksového měsíčníku Bart Simpson, pro který Margareta zajišťovala nejen mediální pokrytí, ale též kompletně zorganizovala křest časopisu za účasti pánů Martina Dejdara a Jiřího Lábuse. Kromě výsledků na Margaretě oceňujeme zejména profesionalitu, realistický přístup k cílům a očekáváním a velmi kvalitní monitoring výstupů.

Mgr. Petr Litoš

ředitel společnosti Nakladatelství CREW s.r.o.
www.crew.cz ~ litos@crew.cz
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Díky spolupráci se zkušenou PR konzultantkou Margaretou Vojtkovou se mi otevřel svět médií. Několikahodinový mediální trénink mě skvěle připravil na komunikaci s médii a dal potřebnou sebedůvěru. Margareta mi vždy dokázala zprostředkovat požadované mediální výstupy, pomohla mi s přípravou na vystoupení v televizi i v rozhlase a poté poskytla cennou zpětnou vazbu. Spolupráce s ní byla tou nejlepší volbou a těším se, že v ní budeme nadále pokračovat.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Ing. Martin Perlík
Margareta pomáhala zmedializovat moji knihu Rekonstrukce rodinného domu, 100 tipů. Dostala mě s ní do živého vysílání televize, do novin a do rádia. Pro mě bylo vydání knihy završení 1,5 roku tvrdé práce a tak jsem si ho chtěl pořádně užít! A právě tím bylo vystoupení v televizi. Užít ale znamená nemít starosti s tím jak se do média dostat. O to se skvěle postarala Margareta. Nabídla mi pořady, které by byly pro moji knihu vhodné, domluvila termín natáčení a já se nemusel o nic starat. Na mně bylo jen přijít do studia a popovídat si s moderátory. A to je věc, která se mi u spolupráce s Margaretou nejvíc líbila, úplný servis.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS