Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Anna Monsterance

Anna Monsterance

šperkařka, drátenice a lektorka drátování

Anna Monsterance
Anna Monsterance - logo

Vyrábím šperky, protože každá žena si zaslouží nosit originál. Pod vlastní značkou Monsterance tvořím brože, přívěsky, náušnice a další doplňky a dekorace s jedinečným designem a nádechem alternativních světů, ale i přírody nebo zvířat. Vedu také kreativní kurzy drátování jak v Česku, tak i v zahraničí.

Vystudovala jsem obor Umění, hudba a média na Philippově Univerzitě v německém Marburgu a nadále studuji Dějiny umění. S drátováním mám přes 15 let zkušeností a věnuji se hlavně umělecké tvorbě a výrobě dekorací. Vyrábím tematické autorské šperky (dračí oči, andělé, steampunk, elegance, měděná příroda a další kolekce), které prodávám pouze ve vybraných obchodech v Česku a v Německu, případně na svém vlastním e-shopu »

Galerie šperků:

Drátovaný náramek | originální šperky MonsteranceMonsteranceDračí oči | originální šperky MonsteranceMonsterance, fialová sadaMonsterance, fantasy šperky
Zobrazit všech 30 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU; Česko a Německo

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Anna Monsterance
Cappeler Str. 12F
Marburg
350 39
Německo
Mobil:+49 170 775 798 4 (Německo)
Email:monsterance@gmail.com
Web:www.monsterance.com
Facebook:Facebook monsteranceart
Instagram:Instagram monsterance
LinkedIn:LinkedIn monsterance
:09679880

Doporučení z první ruky

Bohdana Goliášová
Anna má v drátování asi 15 let zkušeností a na její práci je to rozhodně vidět. Pro mě vyrobila na zakázku nádherný náhrdelník s dračím okem. Když ho nosím, každý se za mnou otáčí a o to přece jde :)
lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS